Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 48

Temat: Błąd loteri ???

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    zgadzam się rownież, błąd gry był, ale nie z naszej winy, a admina wiec czemu go nie mozna niby wykorzystac. a moze tak mialo byc (prezent mikolajkowy).

    I nie mozna nazwac tego bledem, bo ktos kto nie czyta forum, a to wykorzysta ma dostac bana?? This is joke.
    Zajmijcie sie lepiej IS a nie czyms co namieszaliscie z nagroda.

    Dziekujemy za prezent mikolajkowy

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Forum nie trzeba czytać, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem opis loterii w której brało się udział.
    Oczywiście te osoby, które otrzymały po 250mf powinny już zostać z nagrodą

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    no pisze ze 25, ale jak oddali 50 ?? skad mam wiedziec ze to jest blad ?? ja nic nie robilem a mam wiec administracja musiala tak dac.

    tego nie mozna interpretowac jako blad

  4. #19
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zasady loterii
    Dzięki loterii możesz wygrać duże nagrody bez ponoszenia żadnego ryzyka!
    Niezależnie od tego czy wylosujesz nagrodę czy nie, otrzymasz zwrot wszystkich punktów MF wydanych na losy.


    Los na loterię kosztuje: 25 MF.
    Czego tu nie rozumieć?

  5. #20
    Użytkownik Avatar jano
    Dołączył
    26-05-2011
    Postów
    106
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Forum nie trzeba czytać, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem opis loterii w której brało się udział.
    Oczywiście te osoby, które otrzymały po 250mf powinny już zostać z nagrodą
    Było napisane że qygrywa 5 osób a wygrało więcej więc....

  6. #21
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ale wina jest także po stronie administracji, która zlekceważyła (jak część rzeczy ostatnio) loterię, losując 9 nagród zamiast 5 i błąd z podwójnym zwrotem MFów. Nie ma też klarownej sytuacji, że powstało to w wyniku błędu, ktoś mógł założyć, że właśnie to on został wylosowany, dostał "nagrodę pocieszenia", dostał jakiś inny bonus czy gratis w związku z doładowaniem. Administracja więc sama się wpędziła w taką sytuację, więc niech teraz to odkręci w taki sposób, aby to było do przyjęcia.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 09-12-2013 o 17:48

  7. #22
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ja nie narzekam na zwrot podwójnej ilości. za naszą cierpliwość w sprawie upa nawet 10 powiekszenie byłoby niewystarczające
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Ale wina jest także po stronie administracji, która zlekceważyła (jak część rzeczy ostatnio) loterię, losując 9 nagród zamiast 5 i błąd z podwójnym zwrotem MFów. Nie ma też klarownej sytuacji, że powstało to w wyniku błędu, ktoś mógł założyć, że właśnie to on został wylosowany, dostał "nagrodę pocieszenia", dostał jakiś inny bonus czy gratis w związku z doładowaniem. Administracja więc sama się wpędziła w taką sytuację, więc niech teraz do odkręci w taki sposób, aby to było do przyjęcia.
    Popieram

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    W tej sytuacji loteria powinna zostać anulowana i powinno się odbyć ponowne losowanie. Czy smaczne będzie teraz to, jak 4 osobom zostaną odebrane nagrody?
    I dlaczego właśnie im?

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    W tej sytuacji loteria powinna zostać anulowana i powinno się odbyć ponowne losowanie. Czy smaczne będzie teraz to, jak 4 osobom zostaną odebrane nagrody?
    I dlaczego właśnie im?
    I wlasnie dzieki temu powinno pozostac tak jak jest, poniewaz administracja sama sie wplatala w takie cos. Jesli odbierze nagrody tym ktorzy zostali juz wylosowani to poprostu bedzie zenada.

    Pasuje tutaj przysłowie:
    Kto późno przychodzi , sam sobie szkodzi.
    Lecz trochę w zmienionej formie:
    Kto nie sprawdza co pisze, sam sobie szkodzi.

  11. #26
    Bzdura, błąd niekoniecznie musiał nastąpić po złym zaprogramowaniu, a np. po podwójnej wysłaniu informacji do serwera.
    Natomiast jeśli ktoś otrzymał i nie wie za co to, tym bardziej powinien to zgłosić, w dodatku nie było planowane nic w rodzaju nagród pocieszenia - praktycznie darmowa loteria.

  12. #27
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2011
    Postów
    141
    Zapewne było tak jak Koridor pisze ponieważ zostało zwrócone 50 mfów w dwóch transzach(w tym samym czasie). Przynajmniej tak u mnie było. Osoby wylosowane powinny już zostać a po 25 mfów cofnięte.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Bzdura, błąd niekoniecznie musiał nastąpić po złym zaprogramowaniu, a np. po podwójnej wysłaniu informacji do serwera.
    Natomiast jeśli ktoś otrzymał i nie wie za co to, tym bardziej powinien to zgłosić, w dodatku nie było planowane nic w rodzaju nagród pocieszenia - praktycznie darmowa loteria.
    Podwojne wyslanie informacji do serwera to nie przypadek. Samo sie wyslac nie moglo

  14. #29
    AkZAr
    Konto usunięte
    Dla pewności info. Też otrzymałem nadmiar mf-ków za zwrot losu.

    Moje zdanie takie jak poprzedników ... za losy zwrot mfków a 9 wygranych powinno zostać.

  15. #30
    Houqe
    Konto usunięte
    Dajcie na Święta o jeden prezent mniej w zamian za te MF-y i tyle, a nie teraz wielka afera.
    Jak sprzedasz te MF-y które Ci omyłkowo daliśmy to dostaniesz bana! Wasz błąd, to kombinujta.
    Ja na przykład nie wiedzialem, ze dostałem 50MF. Kupuje sprzedaje i codziennie mam inna ilośc MF-ów.
    Gdybym sprzedał te wasze (nie wiedzą o tym) dostał bym bana? xd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •