Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: ,,bossowie''

  1. #1
    Epicki szymon
    Konto usunięte

    Ważne ,,bossowie''

    Bossowie są za mocni napisze 1 przykład
    nie mogę pokonać goblina karłowatego pomoże ktoś?
    a on miał lev 8 więc przydałoby się troszkę osłabić
    oraz za bardzo rzadko wypada zbroja kajana z niebieskiej galarety
    Ostatnio edytowane przez Epicki szymon ; 30-11-2013 o 14:40

  2. #2
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Bossów nie trzeba osłabiać,to że ktoś nie mógł pokonać na 8 lvl to już problem wyposażenia/taktyki/statystyk a nie siły bossa.Ja nie miałem z nim problemu na 6 lvl.

  3. #3
    Epicki szymon
    Konto usunięte
    ja też ale inni mogą mieć

  4. #4
    Epicki szymon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dragonrage Zobacz post
    Bossów nie trzeba osłabiać,to że ktoś nie mógł pokonać na 8 lvl to już problem wyposażenia/taktyki/statystyk a nie siły bossa.Ja nie miałem z nim problemu na 6 lvl.
    ja też nie ale inni mogą mieć problem z gackami na levelu takim że na forum jest napisane że powalą a nie powalą

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bossy są dobrze wyważone.
    Bididididid!

  6. #6
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Na forum jest opisany poziom na którym przeciętniak jest w stanie ubić bossa.Tylko że niektórzy gracze nie tylko rozdają statystyki źle(choć automatyczne są bardzo dobre)to jeszcze używają jednego zestawu eq na każdego potworka czy bossa.Nie należy osłabiać bossów ani zmieniać lvl pokonania na forum.Gdyby osłabić gacki tak aby można je pokonać na 3 lvl znalazły by się 4 lvl które nie dadzą im rady
    Najlepiej rozdawać automatycznie a jeśli ktoś nie ma doświadczenia w grze niech lub nie ułożył sobie lub kupił dobrych statów niech się nie bawi w manu.
    Ostatnio edytowane przez Dragonrage ; 30-11-2013 o 19:25

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Poczekam na rozwój tematu, jeżeli będzie aktywny przeniosę go do właściwego działu, na chwilę obecną pozostawię go tutaj, mimo, że nie pasuje do kategorii Poczekalni.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ale po co ten temat? osłabianie bosów już było, wszedzie na początku zlikwidowali bójki, dodali npców tłumaczących jak krowie na rowie od którego lvl najlepiej podchodzić, dzięki naszym pomocnym murzynom poradniki są w pełni dopracowane, wiec o co chodzi w tym temacie?

    ps. nie zmienia sie systemu dla 1% ułomnej populacji.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #9
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    ale po co ten temat? osłabianie bosów już było, wszedzie na początku zlikwidowali bójki, dodali npców tłumaczących jak krowie na rowie od którego lvl najlepiej podchodzić, dzięki naszym pomocnym murzynom poradniki są w pełni dopracowane, wiec o co chodzi w tym temacie?

    ps. nie zmienia sie systemu dla 1% ułomnej populacji.

    Dobijemy do 50% odpowiadając takim właśnie graczom.

  10. #10
    Hardcore II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Epicki szymon Zobacz post
    ja też nie ale inni mogą mieć problem z gackami na levelu takim że na forum jest napisane że powalą a nie powalą
    Wbij wyzszy poziom i wszystko stanie sie prostrze

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Wezmę przykład z wyższego lvla:
    To, że niektórzy nie potrafią pokonać np. Nimfy na 44 poziomie to nie znaczy że trzeba ją osłabiać, skoro da się ją pokonać od ok. 32 poziomu.
    Problem nie jest w bossie tylko w graczu.
    Ps. "bossy" i "bossowie" - która forma jest poprawna ?

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2013
    Postów
    129
    Cytat Napisał Dziedzic Zobacz post
    Wezmę przykład z wyższego lvla:
    To, że niektórzy nie potrafią pokonać np. Nimfy na 44 poziomie to nie znaczy że trzeba ją osłabiać, skoro da się ją pokonać od ok. 32 poziomu.
    Problem nie jest w bossie tylko w graczu.
    Ps. "bossy" i "bossowie" - która forma jest poprawna ?
    dokładnie przeklętej nimfy

  13. #13
    Pirrat
    Konto usunięte
    Temat przenoszę do Rozmowy, bo w Propozycjach wam Koridor zamknie

  14. #14
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Temat przenoszę do Rozmowy, bo w Propozycjach wam Koridor zamknie
    Zamknąłbym od razu i przeniósł do odrzuconych. :P

    Nie jest problemem poziom trudności danego bossa, a co najwyżej wiedza danego gracza nt. sposobu pokonania go, tudzież prędzej doda się jakąś lepszą formę samouczka do gry, najlepiej jakiegoś ducha stróża, który wyskakiwałby na ekranie i podawał w danym momencie potrzebne komunikaty czy "ciekawostki" związane z danym problemem - gdzie kupić miksy, taktyki na początkowych bossów. Zalecenie po każdym wejściu w statystyki, gdzie mamy pkt do rozdania, że jeśli gramy w ten tytuł pierwszy raz to bardzo zalecane jest automatyczne rozdawanie statystyk - można by nawet zrobić coś takiego, że do X poziomu statystyki idą tylko automatycznie, jednak nie wiem jak odniosłoby się to na pvp na początkowych poziomach.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •