Zobacz wyniki ankiety: Który z moderatorów zasługuje na miano MURZYNA ROKU 2013

Głosujących
39. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Antybristler

    4 10.26%
  • Bicek

    3 7.69%
  • Koridor

    26 66.67%
  • MhL

    1 2.56%
  • minek

    0 0%
  • Psotka

    1 2.56%
  • TeraMisiu

    0 0%
  • VaanDee

    4 10.26%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: Moderator Roku 2013

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535

    Post Moderator Roku 2013

    Murzyn roku 2013 ! czyli Wybieramy Najlepszego Moderatora 2013 Roku
    Nadszedł czas docenić pracę najlepszego, który zasłużył sobie na tą unikatową rangę.
    Wybory przeprowadzimy za pomocą otwartej ankiety dla wszystkich użytkowników, ale z pewnymi zasadami.

    Zasady:
    1. W ankiecie nie można głosować na siebie.
    2. Zabronione jest jakiekolwiek namawianie lub zmuszanie do głosowania na siebie! Takie głosy będą nie uznane a kandydat może zostać nawet wyeliminowany!
    3. Głosowanie trwa 7 dni a ankieta jest publiczna w celu ochrony przed manipulowaniem wynikami.

    Oddając głos prosiłbym o uzasadnienie i napisanie kilka słów o moderatorze

    Info: Ostatni plebiscyt na moderatora roku odbył się 2 lata temu dlatego postanowiłem przeprowadzić nowy już dzisiaj.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 18-11-2013 o 13:27
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    1. W ankiecie nie można głosować na siebie.
    2. Zabronione jest jakiekolwiek namawianie lub zmuszanie do głosowania na siebie! Takie głosy będą nie uznane a kandydat może zostać nawet wyeliminowany!
    tylko jeden mod by mógł zrobić coś takiego
    mój typ: Koridor - bo tak (mniejsze zło?)
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Koridor bo wszędzie spami. Lepszymi lub gorszymi pomysłami.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 18-11-2013 o 14:52
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Koridor, ponieważ to jedyny moderator który coś robi na tym forum (bez urazy dla reszty)
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Wybieram VD (mogę napisać ten nick? Ostatnio za napisanie dostałem bana, więc się boję), ponieważ rzetelnie i systematycznie chroni forum przed zmasowanym atakiem użytkowników. Jest ( a przynajmniej był, ostatnio jakoś nie widuję) najbardziej aktywnym moderatorem na tym forum, przy tym najskuteczniejszym. Gdyby nie jego pozytywne działania, na tym forum szerzyli by się użytkownicy, czego przecież nie chcemy, prawda?

    W tym miejscu zgodzę się z którymś postem administratora ADIHC1 - na forum niech będą poradniki, niech będzie zgłaszanie błędów oraz dyskusja nad zmianami i propozycje. Cała reszta niepotrzebna.

    Koniec końców gra jest jeszcze w becie, więc to jakby testy. Po co więc jakieś przytułki dla trolli, aka Hyde Park i inne?

  6. #6
    Wybieram Koridora.


    Why?

    Bo coś zrobił w grze i na forum :P
    I lubie korytarze :P
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 18-11-2013 o 15:12

  7. #7
    Użytkownik Avatar HunterKiller
    Dołączył
    11-12-2011
    Postów
    43
    Kołidoł oczywiście , chłop zamiast grać w LoLa, albo chociaż by do szkoły chodzić, to siedział tylko i produkował się nad MFO, dodatkowo musiał przeprowadzać długotrwałe negocjacje, żeby po 22 mógł dalej dbać o forumika.

  8. #8
    Kołidoł, bo ogólnie jest cichy, ale czasem jak coś walnie to tylko raz (loloostatniakonfa).
    No i ten, dużo chyba robi, lubie jego mapki, nie chce mi sie głosować na innych.

    KOŁIDOŁ NA PREZYDENTA.

    @up: beskitu, dalej w tej platynie siedzi, a wszystko dlatego że tak się poświęca dla mfo.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Głosuję na Antka!



    @down

    zagłosuj na antka inaczej jego mroczny żółw przyjdzie do Ciebie w nocy i zje twój mózg :O

    to prawda, to klątwa mrocznego żółwia którego może przywołać tylko potężny mag Antybristler!
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 18-11-2013 o 19:27

  10. #10
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Zagłosowałbym na pewnego moderatora ale nie zagłosuję, mam nadzieję, że pomogłem w plebiscycie, pozdrawiam.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  11. #11
    Mnie prosze nie dodawać, bo ja już wygrałem Moderatora roku 2011 EL KLASYG.
    Moja osoba niech zostanie usunięta z Ankiety.

    głos na MHL wiadomka

  12. #12
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bicek Zobacz post
    Mnie prosze nie dodawać, bo ja już wygrałem Moderatora roku 2011 EL KLASYG.
    Moja osoba niech zostanie usunięta z Ankiety.

    głos na MHL wiadomka
    i tak byś nie wygrał

  13. #13
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Nie mam doświadczenia bo jestem randomem ale wybieram Koridora bo nie pisze ale jak napisze to post na pół strony i wynika z tego coś mądrego.Tak słyszałem.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Koridor bo tylko on ze wszystkich obecnych moderatorów zasługuje na bycie moderatorem, cała reszta to wielka pomyłka administracji.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 18-11-2013 o 22:36
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wybrałem Bicka.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •