Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 59 z 59

Temat: Plebiscyt na użytkownika roku 2013

  1. #46
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Może od razu adi wybierz sobie kto wygra po co ten cyrk z glosowaniem?
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  2. #47
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Pod warunkiem, że nie wygra Coni, Squadron lub musaraj
    Ty jednak jesteś bezczelny.

  3. #48
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Pod warunkiem, że nie wygra Coni, Squadron lub musaraj ;)
    A co to za dyskryminacja?
    Jeżeli wygram to znaczy, że zasłużenie.
    Każdy głos jest tak samo ważny jak i obiektywny, jak każdego innego.
    Jeżeli tak zadecydowałaby większość to znaczy, że tak powinno być.

    Btw. nie myl rangi użytkownika roku z redaktorem roku, że trzeba murzynić poradniki itd by je zdobyć, można być aktywny na różne sposoby.
    Ja myślę, że byłem dość aktywny, starałem się umilić graczom pobyt na forum, różne inicjatywy itd - pewnie dlatego dostałem te kilka głosów ;)
    I jestem użytkownikiem, zrobiłbym screena jak Squadron ale mi się nie chcę.

    Ps. A plebiscyt na użyszkodnika roku byś pobłogosławił?;>
    Ostatnio edytowane przez Coni ; 29-11-2013 o 08:25

  4. #49
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    I jestem użytkownikiem, zrobiłbym screena jak Squadron ale mi się nie chcę.
    No ba

  5. #50
    Chyba sobie jakieś jazdy robisz Adi. Głos to głos, plebiscyt to plebiscyt. Jeśli Coni, Musaraj czy Sq by wygrali byłaby to taka sama wygrana jakby wygrał ktokolwiek inny, więc im także się należy. Niemiłe i chamskie zachowanie z Twojej strony, czyli nie zdziwiłeś nikogo, mimo że liczyliśmy na to że kiedyś się zmienisz.

    Pozderki, Miza.
    Ostatnio edytowane przez Misa Misa ; 29-11-2013 o 13:29

  6. #51
    Oto dowód na to że jestem użytkownikiem a nie jakimś użyszkodnikiem
    Dowodów na to szukaj w logach banów.

    Wygrana któregokolwiek z użytkowników często sprawiających problemy byłaby wypaczeniem plebiscytu.

  7. #52
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Wygrana któregokolwiek z użytkowników często sprawiających problemy byłaby wypaczeniem plebiscytu.
    Proponuje zmienić nazwę plebiscytu na osobowość roku 2013, wtedy nie przyczepisz się, że taka osoba musi być dobra, miła, pomocna i "nieuciążliwa".

  8. #53
    Nie widzę takiej potrzeby.

    Naprawdę uważasz, że wszystko byłoby w porządku, gdyby, np. Squadron dostał najwięcej głosów i wygrał?

    Ponownie, dla sportu, postanowiliście pokłócić się ze mną.

  9. #54
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Naprawdę uważasz, że wszystko byłoby w porządku, gdyby, np. Squadron dostał najwięcej głosów i wygrał?
    Co w tym dziwnego? Jeżeli użytkownicy na niego głosujący nie są jednodniowym kontem? Gracz organizuje plebiscyt, gracze glosują, a ty widzisz same negatywy i wtrącasz swoje trzy grosze. Było napisać, że nie przyznasz rangi osobie z trójki, która wymieniłeś z dniem powstania tematu w którym można było zgłaszać kandydaturę. Uprzedzam pytanie - odnośnie rangi, wnioskuje, że bazując na poprzednich taka "normalnemu" graczowi zostałaby przyznana.
    Każdy głos na nich, uznajesz za trollowanie plebiscytu, bo takie są poglądy, które reprezentujesz.

  10. #55
    Starałem się wstrzymać ze swoją uwagą tak długo, jak długo było to możliwe. Ostatecznie jednak te osoby załapały się do kolejnego etapu i wolałem napisać o tym teraz, niż po zakończeniu głosowania.

  11. #56
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Ponownie, dla sportu, postanowiliście pokłócić się ze mną.
    To Ty, dla sportu, wyskoczyłeś z jakimiś problemami, że ten, ten i ten nie dostaną rangi bo nie, bo mają ( a przynajmniej ja mam, nie wiem jak tamci) aż TRZY bany. Przy tutejszych standardach - mieszczę się w "niszy" z zaledwie połową aktywnych użytkowników.

    Wtrącasz się w sprawy użytkowników, przezywasz ich, jesteś kompletnie nieobiektywny. Żaden z Ciebie administrator... I jeszcze nas krytykujesz?

    A plebiscyt całkowicie w porządku, użytkownicy mają prawo coś takiego przeprowadzić. Przy okazji - rok temu wygrał Antek, który co rusz płakał i wynosił info z testów (póki był testerem). Wtedy nie protestowałeś?

    Jeżeli miałbyś rangę, która już jest w pewien sposób tradycyjna, wycofać, to byłoby to wtedy, gdyby wykryto, że wygrany namawiał na głosowanie (jak Coni)... a nie dlatego, ze nie chcesz.

  12. #57
    TRZY bany
    Od czyszczenia logów.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Dobra wal się lamusie, zamknij ten temat.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  14. #59
    W porządku.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •