Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Pakiet błędów

  1. #1
    musaraj
    Konto usunięte

    Pakiet błędów

    Wszystko na przeglądarce FF 48.0.2 Windows 7
    1. [POWAŻNY]
    Próbując dostać się do osady banitów na postaci Johnny English zacząłem podchodzić do lasu pod skosem, przez co z 10 prób postać próbowała wejść, ale coś nie dawała rady, pole obok tylko migało. W końcu zaatakowałem od boku i wejście do Osady się ostatecznie odsłoniło... ale!
    Od tamtego momentu każde moje wejscie na pole z Osadą Banitów kosztuje mnie energię, gdyż gra traktuje to pole jako "las". Na żadnej innej postaci nie pobiera mi energię za stanięcie na tym polu.

    2. [Ważny]
    Od czasu jakiejś aktualizacji Firefoxa, profile już przestały pokazywać się na pomarańczowo:

    na Chrome działa normalnie, na Firefoxie też przez dłuższy czas po wprowadzeniu kolorowania działało poprawnie, dopiero jakaś aktualizacja sprzed może 2-3 tygodni to zmieniła.
    Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego dopiero teraz o tym piszę :/

    3-4 [Merytoryka i estetyka]
    Na piętrze Karczmy w Eliar:
    1. "Strzałki" mają stary, beżowy wygląd - miło je znowu widzieć, ale jednak dla nowego gracza się wyróżniają i nie pasują do popularnych fioletowych.
    2. Księga Kowalstwa jest niemal całkowicie nieaktualna Zaproponować nową treść?

    Miałem tu jeszcze jakiś fajny błąd, ale mi wyleciał z głowy, może wróci.

  2. #2
    MaCiEkXPompaJP
    Konto usunięte
    Co do 2, u mnie działa normalnie. Ta sama wersja liska, Windows 10.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    3-4 [Merytoryka i estetyka]
    Na piętrze Karczmy w Eliar:
    1. "Strzałki" mają stary, beżowy wygląd - miło je znowu widzieć, ale jednak dla nowego gracza się wyróżniają i nie pasują do popularnych fioletowych.
    Zgłaszane, jak coś https://forum.mfo3.pl/showthread.php...048#post242048

  4. #4
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Wszystko na przeglądarce FF 48.0.2 Windows 7
    1. [POWAŻNY]
    Próbując dostać się do osady banitów na postaci Johnny English zacząłem podchodzić do lasu pod skosem, przez co z 10 prób postać próbowała wejść, ale coś nie dawała rady, pole obok tylko migało. W końcu zaatakowałem od boku i wejście do Osady się ostatecznie odsłoniło... ale!
    Od tamtego momentu każde moje wejscie na pole z Osadą Banitów kosztuje mnie energię, gdyż gra traktuje to pole jako "las". Na żadnej innej postaci nie pobiera mi energię za stanięcie na tym polu.
    Czy podczas próby wejścia na skos miałeś może 0 energii?

    Co do działania obecnie - jak dla mnie działa to OK (sprawdzane na Twojej postaci).
    *Idąc ze skosu na pole bez lasu (np. z południowego zachodu), system traktuje to jako krok w bok i do góry, także pobierze 1 pkt. Przy wejściu np. z dołu na to pole - nie pobierze pkt.

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    2. [Ważny]
    Od czasu jakiejś aktualizacji Firefoxa, profile już przestały pokazywać się na pomarańczowo:

    na Chrome działa normalnie, na Firefoxie też przez dłuższy czas po wprowadzeniu kolorowania działało poprawnie, dopiero jakaś aktualizacja sprzed może 2-3 tygodni to zmieniła.
    Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego dopiero teraz o tym piszę :/
    U mnie jest OK (sprawdzane na Twojej postaci). Również FF 48.02

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    3-4 [Merytoryka i estetyka]
    Na piętrze Karczmy w Eliar:
    1. "Strzałki" mają stary, beżowy wygląd - miło je znowu widzieć, ale jednak dla nowego gracza się wyróżniają i nie pasują do popularnych fioletowych.
    2. Księga Kowalstwa jest niemal całkowicie nieaktualna Zaproponować nową treść?

    Miałem tu jeszcze jakiś fajny błąd, ale mi wyleciał z głowy, może wróci.
    Strzałki poprawię, a tekst księgi kowalstwa - jak najbardziej można zaproponować poprawki.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post


    Strzałki poprawię, a tekst księgi kowalstwa - jak najbardziej można zaproponować poprawki.
    A u zielonego smoka poprawisz je?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    A u zielonego smoka poprawisz je?
    W ciemnej norze rowniez sa zolte strzalki, wiec tam tez mozna poprawic.

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    A u zielonego smoka poprawisz je?
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    W ciemnej norze rowniez sa zolte strzalki, wiec tam tez mozna poprawic.
    Są poprawione.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •