Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Widzę dziwne rzeczy

  1. #1

    Widzę dziwne rzeczy

    Może to nie błąd a coś u mnie na pokładzie, w każdym razie zaczęło się w okolicach eventu i zdarza się do tej pory. Część mapki jest szara lub w dziwnych kolorach, pojawiają się jakieś obiekty, których w danym miejscu być nie powinno itd. Owe dziwy ustępują po ctrl+f5, ale nierzadko po przejściu do kolejnej mapy widać je znowu, wygląda to tak jak na obrazku:

    Nazwa:  72fbf1b84df47f52b0d1ac10f2134596.png
Wyświetleń: 350
Rozmiar:  423.2 KB

  2. #2
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    U mnie sie ostatnio grota orków do konca nie zaladowala i mialem pół eliar i pół groty, wiec cos jest na rzeczy Nie zrobiłem screena.

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    U mnie sie ostatnio grota orków do konca nie zaladowala i mialem pół eliar i pół groty, wiec cos jest na rzeczy Nie zrobiłem screena.
    po prostu masz słabego lapka/neta lub miałeś laga

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał Nikon Zobacz post
    po prostu masz słabego lapka/neta lub miałeś laga
    Hmm, mam dość dobry komputer stacjonarny i łącze 10mb/s, a wcześniej tego nie miałem. Być może coś łącze przeciążyło. Chociaż ostatnio wiele osób pisze mi, że ma lagi czy jakieś ściny, więc może to ten nowy serwer jest słabszy

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Jakby lagi były od serwera to by wszyscy je mieli.

  6. #6
    O takie coś jest też typowe Nazwa:  0e83794b32f40c99acdd5152c971cd2e.png
Wyświetleń: 192
Rozmiar:  236.2 KB

    używam Chrome, ff zarzuciłam jakiś czas temu bo znacznie wolniej działa w moim odczuciu, niedawno czyściłam te wszystkie pierdoły typu cookies z nadzieją, że ewenementy graficzne zanikną, no ale nie pomogło.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    nigdy czegoś takiego nie miałam..:> aż tak. czasem lagowało starą mapę na nową ale bez przesady. polecam sprawdzić / zaktualizować sterowniki karty graficznej może tam jest problem.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •