Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tej propozycji ?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem za opcją 1

    15 33.33%
  • Jestem za opcją 2 :3

    10 22.22%
  • Jestem na Nie. :c

    20 44.44%
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 89101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 176

Temat: Możliwość oglądania trwającej walki

  1. #136
    Firebite
    Konto usunięte
    @Owen - Twój punkt widzenia posiada założenie, że powtarzając daną czynność niczego się nie uczymy. Ale to nie jest prawdą, bo przecież nasz umysł zapamiętuje tego typu czynności.
    Za to twierdzisz, że jak wykonasz 20 walk z nimfą i 21 pierwsza będzie wygrana to zapamiętasz tylko to co zrobiłeś w 1 walce, a reszta pójdzie w zapomnienie ?
    Raczej w to wątpię.. już na następnej tego typu walce będziesz się zastanawiał nad poprawnością swojego ruchu, ale czy do tego dojdziesz mając w swojej głowie tyle przykładów - na pewno nie będziesz pewien tego co zamierzasz w następnym ruchu zrobić.
    Za to wystarczy, że ktoś choć raz Ci pomoże w takiej walce - pokonasz nimfę, a potem równie dobrze będziesz pamiętał swoje ruchy, tyle że w takim układzie nie będziesz miał żadnych niepewności z powodu innych przebytych walk.

  2. #137
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2012
    Postów
    28
    Cytat Napisał Firebite Zobacz post
    @Owen - Twój punkt widzenia posiada założenie, że powtarzając daną czynność niczego się nie uczymy. Ale to nie jest prawdą, bo przecież nasz umysł zapamiętuje tego typu czynności.
    Za to twierdzisz, że jak wykonasz 20 walk z nimfą i 21 pierwsza będzie wygrana to zapamiętasz tylko to co zrobiłeś w 1 walce, a reszta pójdzie w zapomnienie ?
    Raczej w to wątpię.. już na następnej tego typu walce będziesz się zastanawiał nad poprawnością swojego ruchu, ale czy do tego dojdziesz mając w swojej głowie tyle przykładów - na pewno nie będziesz pewien tego co zamierzasz w następnym ruchu zrobić.
    Za to wystarczy, że ktoś choć raz Ci pomoże w takiej walce - pokonasz nimfę, a potem równie dobrze będziesz pamiętał swoje ruchy, tyle że w takim układzie nie będziesz miał żadnych niepewności z powodu innych przebytych walk.
    Moim zdaniem więcej satysfakcji daje pokonanie bossów samemu. Nawet jeśli są problemy to można sobie spokojnie poradzić oglądając raporty innych. To jest fabularna część rozgrywki, którą zostawiłbym w spokoju.

    Natomiast rozważyłbym Twój pomysł odnośnie walk z mini, potworkami czy innymi graczami.

  3. #138
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Owen Wilson Zobacz post
    Moim zdaniem więcej satysfakcji daje pokonanie bossów samemu. Nawet jeśli są problemy to można sobie spokojnie poradzić oglądając raporty innych. To jest fabularna część rozgrywki, którą zostawiłbym w spokoju.

    Natomiast rozważyłbym Twój pomysł odnośnie walk z mini, potworkami czy innymi graczami.
    ta uważaj bo jakiś dobry gracz* specjalnie pójdzie do mroźnej groty żeby mówić 10 lv jak ma walczyć.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 20-09-2015 o 17:02

  4. #139
    Firebite
    Konto usunięte
    Jeśli wolisz osiągnąć wszystko sam to twoja sprawa. Swoją drogą tak jak mówi Dorek, ciekawe skąd nagle znajdą się osoby, które będą chciały Ci podpowiadać. Prędzej sam najpierw będziesz musiał o to poprosić.
    Za to ta propozycja( https://forum.mfo3.pl/showthread.php?29265-Blokada-pisania-do-gracza-kiedy-walczy )sprzyja temu, co chcesz osiągnąć, jeśli wejdzie to nie będzie takich przypadków o których mówisz.

  5. #140
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    ta uważaj bo jakiś dobry grasz specjalnie pójdzie do mroźnej groty żeby mówić 10 lv jak ma walczyć.
    Hej! Ja tak robię, respiąć plazmę!

  6. #141
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    i jak jest jakaś szansa ? że wejdzie

  7. #142
    odświeżam, to zbyt dobry pomysl by go przemilczec..

  8. #143
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Też jestem za i jakby można było odrazu dodać jak to walczy z miniboossem globalnym np necron :P jak sie komuś nudzi.

  9. #144
    Liu Bei
    Konto usunięte
    Daruś , ja za

  10. #145
    Harutotte
    Konto usunięte
    Jak najbardziej za.

  11. #146
    Czy Szanowny Pan Admin moglby sie wypowiedziec?

  12. #147
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    odświeżam bo nadal 0 odzewu

  13. #148
    Użytkownik Avatar Keriehyl
    Dołączył
    24-11-2015
    Postów
    129
    Nie, bo jak będziesz na bójce to zobaczysz jakie on używa ataki, zdolności, więc nie , dla mnie wystarczy tylko oglądanie walk z IŚ.

  14. #149
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Keriehyl Zobacz post
    Nie, bo jak będziesz na bójce to zobaczysz jakie on używa ataki, zdolności, więc nie , dla mnie wystarczy tylko oglądanie walk z IŚ.
    Dlatego byłoby wprowadzone opóźnienie.

  15. #150
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    zakryta mana. a co dadzą ci zdolności ? ty ich nie zobaczysz dopiero jak użyją. a jak użyją to i tak ci to nic nie da bo przeciwnik już wie jakie ma zdolki -.-

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •