Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby chowańce zostały?

Głosujących
111. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Taaak!

    82 73.87%
  • Nie

    29 26.13%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Temat: Chowańce

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Chowańce

    Chciałbym, aby chowańce zostały w grze i były również możliwe do kupienia poza eventem, bo są fajne i ludzie na pewno chętniej by je kupowali - nawet za wyższą cenę

  2. #2
    A w jakiej cenie Wy byście je widzieli?

    Musi to być na tyle niska cena, aby ktoś to kupił oraz na tyle wysoka, aby nie kupił tego każdy, a chowańce były bardzo unikatowe.
    Gadałem już z jednym graczem i pisał coś, że za fajnego chowańca (na stałe) byłby w stanie wydać nawet 300 MF'ów (na początku nawet pisał o 500, ale przytoczyłem mu realność ), co przeniosłoby się na ok. 5-10 osób, które kupią po takiej cenie, natomiast zobaczenie 5-10 osób z takim chowańcem powinno się zdarzać dość rzadko, czyli byłby to swego rodzaju wyróżnik typowo dla szpanu, bo Chowańce obecnie niczego nie dają. Piszcie opinie. Najważniejsze: Nie za dużo osób z nimi (nie za niska cena), ale taka, żeby ktoś się znalazł, najlepiej do kilku osób.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    pragnę mieć chowańca
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ludzie kupują strona za 100mf, więc i chowańce bym po takiej cenie widział.
    Chowańce nic nie dają i mam nadzieję, że tak zostanie. Dobre do szpanu Chętnie kupiłbym Żółwika

  5. #5
    Chodzi też o to, żeby nie było tak, że na każdej mapie i w każdym mieście będziemy mogli z łatwością spotkać osobę z chowańcem. Widziałbym minimum 150 MF sam szpan dla niewielu.

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Już przy tych 30 mfach mało kto z nimi biega więc 300mf za takiego na stałe wydaje się sensowną opcją o ile będą dodawane nowe zwierzaki co jakiś czas.
    Albo 100-200 mf (za rok używania) i za rok na halloween zmiana chowańców.
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 31-10-2013 o 13:00
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeżeli nie bedzie ograniczenia czasowego, a chowaniec bedzie nam towarzyszył przez całą grę - jestem w stanie dać za niego 100 MF.
    Bididididid!

  8. #8
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Taaak!

  9. #9
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    ja bym widzial to tak, moglby sam przyjsc do kogos, wiec bylby za 0 mfow,
    tak jak zwierzaki z schroniska
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  10. #10
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    ja bym widzial to tak, moglby sam przyjsc do kogos, wiec bylby za 0 mfow,
    tak jak zwierzaki z schroniska
    Haha lepiej zerwij sobie gąsienice hoduj dostaniesz ćmę/motyla. Na to nie pójdą admini chyba Skoro ich przedstawiciel pyta o wycenę usługi by była tylko dla niektórych graczy.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #11
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Haha lepiej zerwij sobie gąsienice hoduj dostaniesz ćmę/motyla. Na to nie pójdą admini chyba Skoro ich przedstawiciel pyta o wycenę usługi by była tylko dla niektórych graczy.
    napisalem, ile jest wart dla mnie taki chowaniec, lepiej oddac chowanca za darmo w dobre rece, jak sprzedac w zle
    nie da sie wykopac gasienic w grze, szkoda mamy juz szpadel...
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  12. #12
    Ja osobiście uważam że chowańce oczywiście powinny być bardzo drogie, jakoś 100-200 MF'ów, lecz też proponuje by była możliwość na upuszczenie go przez jakiegoś potworka, mini bossa, potworka unikatowego według mnie to powinno się stać, dziękuje

  13. #13
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Chrostoph Baggins Zobacz post
    Ja osobiście uważam że chowańce oczywiście powinny być bardzo drogie, jakoś 100-200 MF'ów, lecz też proponuje by była możliwość na upuszczenie go przez jakiegoś potworka, mini bossa, potworka unikatowego według mnie to powinno się stać, dziękuje
    To ma być sługa premium, a jeśli się okaże że spada z czegoś to za parę mies będzie ich od groma nawet jak będą mieć drop karty pędraka. W sumie w stroju za 100 mf mało kto biega więc 200-300mf jest w miarę sensowną opcją + jakieś zniżki na nowe chowańce jeśli już się ma 1 jakiś mały 5% rabacik niech też coś dla userów będzie skoro to i tak on nic nie daje.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  14. #14
    + jakieś zniżki na nowe chowańce jeśli już się ma 1 jakiś mały 5% rabacik niech też coś dla userów będzie skoro to i tak on nic nie daje.
    Dobre. I to się nazywa ciekawy bonusik. :]

    Jeśli już miałyby lootać, to jedynie z rzadkich bossów (być może jak jakiś rodzaj w stylu Baalrukha z większą ilością lokacji i zwiększonym czasem respu - na stałe) jeśli się je wprowadzi na stałe z tak nikłą szansą, że przy danym czasie respu będzie lootał raz na 30-60 dni (jednej osobie). Przy czym taki lootnięty chowaniec byłby na maks. 30 dni od chwili dropnięcia, aby nie tworzyło to nadmiarów.
    Chociaż i tak osobiście widziałbym je bez szansy lootnięcia, jedynie za MF dla szpanu.

  15. #15
    Sic, ale było by tak że szansa wypadnięcia to np. 1/1000% więc nie były by tysiące osób z chowańcem... ale to i tak nie ode mnie zależy ;/

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •