Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 152

Temat: 2013 - Opinie o Halloween-owym evencie

  1. #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    3-5, 6-8 szansa nadal jest strasznie duża... Dopiero przy 15 jakoś spada, problem w tym, że ciężko jest mi nawet spróbować zerać dynię, wiedządz, że mam 100% na zerwanie(znam algorytm), wyszła trochę porażka... Z tym dostępem przez 3s jak pisałeś Koridor bylo by najlepiej, potem selakcja Turniejowal albo ruletkowa i jedna osoba ściaga dynię.

  2. #32
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    3-5, 6-8 szansa nadal jest strasznie duża... Dopiero przy 15 jakoś spada, problem w tym, że ciężko jest mi nawet spróbować zerać dynię, wiedządz, że mam 100% na zerwanie(znam algorytm), wyszła trochę porażka... Z tym dostępem przez 3s jak pisałeś Koridor bylo by najlepiej, potem selakcja Turniejowal albo ruletkowa i jedna osoba ściaga dynię.
    Dokładnie. Teraz jak tylko dynia urośnie to otacza ją banda sępów nawet nie pomogą w pielęgnacji tylko klikają dziko trzymając łopatę.

  3. #33
    Również mam starego zastępczego kompa i ten event dla mnie to masakra, zerwanie dyni mimo, że cały czas trzymam enter graniczy z cudem i nie chodzi tu nawet o zerwanie, co o próbę zerwania, a gonienie dyni też strasznie powolne i nieprzyjemne, czasami mam wrażenie, że energia się szybciej odnawia niż ją tracę. Pomysł z bossem nawet fajny, ale zniechęciłem się po zestawie 5 pestek z niespodzianki, a dla samej radości bicia nie chce mi się tam polować godzinami.
    Dokładnie. Teraz jak tylko dynia urośnie to otacza ją banda sępów nawet nie pomogą w pielęgnacji tylko klikają dziko trzymając łopatę.
    też właśnie dziwne, żeby w ogóle pomyśleć o zbieraniu dyniek trzeba w końcowej fazie mieć łopatę, albo brak narzędzia, tak więc ten co się zajmuje pielęgnacją do samego końca ma najmniejsze szanse na zebranie jej
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 31-10-2013 o 13:06
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #34
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2011
    Postów
    41
    Nie podoba mi się, że sadzę sobie dynię, zużywam kilka minut i 15 punktów energii by ją pielęgnować, potem przychodzi 12 ludzi, gwałcą ją klikaniem, ja idę sobie uzupełnić środek na szkodniki, wracam, a dyni nie ma.


    Przeprowadziłem eksperyment: 10 minut "gwałcenia" cudzych dyń dało mi więcej niż 1,5 godziny troskliwej pielęgnacji
    Ostatnio edytowane przez Serduszko ; 31-10-2013 o 13:32

  5. #35
    Dragonrage
    Konto usunięte
    Ja wole bić dyniogłowych jak rok temu pielęgnowanie dyń za 20 żetonów mnie nie kręci po za tym i tak wszyscy zabierają każdemu dynie a na tego nowego mini bossa nie mam cierpliwości :P może jak mi się ena skończy będę latał

  6. #36
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    50 dyń? Nie ma szans. Maks 3-5 na osobę. Nie wiem nawet czy czasem nie mniej. Jednak nawet te 5 dyń jest sporym problemem.
    Dynie zasadzone: 4
    Dynie zebrane: 19 (1 moja zasadzona)

  7. #37
    Tu nie chodzi o dynie zasadzone, a liczbę pielęgnacji.

    Jak Was to pocieszy, bo ciągle już słyszę, że Baalrukh respi się godzinę, a pewnie w końcu i tak ktoś obliczyłby jego średni czas respu, który wynosi 0,5h (średnio!).

  8. #38
    pirlo
    Konto usunięte
    Szkoda słów.

  9. #39
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    - Fajne poty speeda ( te duże przydadzą się do expienia gdy wejdzie upek)
    Muszę cię zmartwić. Poty mają:

    Termin ważności: 31.12.2013, 23:59

  10. #40
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    Muszę cię zmartwić. Poty mają:

    Termin ważności: 31.12.2013, 23:59
    Muszę cię zmartwić: to dalej mi zalega w plecaku

    https://mfo3.pl/view/i/223 data ważności jest tylko czasem sugerowanym a nie bezwzględną wartością ;p

    @down nawet wczoraj sobie jakiegoś potka speeda zużyłam co niby miał być do końca czerwca;P
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 31-10-2013 o 15:41
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  11. #41
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Jeżeli tak, to zwracam honor. Myślałem, że po terminie nie będzie można ich użyć

  12. #42
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Dynie zasadzone: 4
    Dynie zebrane: 19 (1 moja zasadzona)
    Powinno być już lepiej takie osoby jak Czarny powinny mieć znacznie ciężej. Z drugiej strony Czarny teraz aby zerwać jedną dynię potrzebuje z 5-10 prób, więc jego koszt jest totalnie nieopłacalny.

  13. #43
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Powinno być już lepiej takie osoby jak Czarny powinny mieć znacznie ciężej. Z drugiej strony Czarny teraz aby zerwać jedną dynię potrzebuje z 5-10 prób, więc jego koszt jest totalnie nieopłacalny.
    Dziwną macie logikę - jak w normalnym świecie ktoś ma plantacje to jeszcze płaci innym za zrywanie .

  14. #44
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Plantacja to totalna porażka
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  15. #45
    Event wspanialy ,zadzwil mnie , plantacja niesamowicie trafiona ,ale brakuje mi jednej rzeczy.
    Więcej lokacji do lapania dyniogłowych i plantacji (np po 1 na kazde miasto) ,bo niestety tak mi gra tnie ,że wykonywanie eventu jest maksymalnie niewygodne.
    Gdyby lokacje były do wyboru gracze naturalnie rozłożyliby się i by problem zmalał. Bo teraz wykonanie tego wszystkiego zapewne ogranicze do poznych godzin nocnych

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •