Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Zagadka Via - koniec konkursu

  1. #1
    Via
    Konto usunięte

    Zagadka Via - koniec konkursu

    Moja zagadka zostala uznana za rozwiazana przez jakiegos ogarnietego moderatora tego forum, ktory zdecydowal sie zamknac temat jej poswiecony. Swoje rzeczy podarowalem pierwszej lepszej osobie, ktora spotkalem po zalogowaniu sie. Dziekuje wszystkim za udzial i checi.

    Reklamacje na ten temat nalezy kierowac do niejakiego teramisiu (?). Milego wieczoru

  2. #2
    Houqe
    Konto usunięte
    Szczena opada x.X

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-08-2012
    Postów
    56
    Podasz chociaż rozwiązanie i logiczne do niego dojście?

  4. #4
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Via Zobacz post
    Reklamacje na ten temat nalezy kierowac do niejakiego teramisiu (?). Milego wieczoru

    1. Niejaki teramisiu pisał na ten temat: Porządkowanie działów Hyde Park i Rozmowa
    2. Nie przypominam sobie, abym to akurat ja zamykał ten konkretny temat.
      Temat nie jest przeniesiony do Archiwum.

  5. #5
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Nie sądzę, by tamten temat wygasł.

  6. #6
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Na razie temat otworzyłem - jeśli Bicek będzie miał inne zdanie, to go zamknie ponownie.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Teraz to sobie wsadź gdzieś otworzenie tamtego tematu. Jak zwykle wszystko musiałeś zepsuc .
    Bididididid!

  8. #8
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    //wycięte TeraMisiu banuje za nic, zamyka konkursy , rządzi sie nie swoim i na dodatek jest modem. To forum to jest wielkie gówno i nic wiecej. Tak samo ta gra powoli sie kończy. upki co 1,5-2 lata taa napewno. Wsadźcie se to wszystko gdzieś. Pozdrawiam

    PS
    Ciekawe jakie rozwiązanie tej zagadki było
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 20-10-2013 o 15:39

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No świetnie. Temat tyle czasu był w rozmowie i jakoś nikomu nie przeszkadzał. A tak bardzo chciałem poznać rozwiązanie zagadki i sposób dojścia...

  10. #10
    Też bym chętnie poznał rozwiązanie zagadki ; >


    //wycięte TeraMisiu banuje za nic, zamyka konkursy , rządzi sie nie swoim i na dodatek jest modem. To forum to jest wielkie gówno i nic wiecej. Tak samo ta gra powoli sie kończy. upki co 1,5-2 lata taa napewno. Wsadźcie se to wszystko gdzieś. Pozdrawiam
    Skasuj się. Serio. Po co siedzisz gdzieś, gdzie jest tak źle ?
    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 20-10-2013 o 15:41
    "Nie sztuką jest kupić tanio mf'y , sztuką jest drogo je sprzedać"

  11. #11
    Andersen
    Konto usunięte
    Ta zagadka nie miała rozwiązania, wkręcił was (i mnie też, bo w czerwcu perę dni nad tym siedziałem).

  12. #12
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Teraz to sobie wsadź gdzieś otworzenie tamtego tematu. Jak zwykle wszystko musiałeś zepsuc .
    Temat ja zamknąłem

    Nie sądzę, by tamten temat wygasł.
    Temat był ponad 14 dni " nieaktywny" a przypominam, że to konkurs.

    Moja zagadka zostala uznana za rozwiazana przez jakiegos ogarnietego moderatora tego forum, ktory zdecydowal sie zamknac temat jej poswiecony. Swoje rzeczy podarowalem pierwszej lepszej osobie, ktora spotkalem po zalogowaniu sie. Dziekuje wszystkim za udzial i checi.

    Reklamacje na ten temat nalezy kierowac do niejakiego teramisiu (?). Milego wieczoru
    Jeżeli tak Cię bolało zamknięcie tematu, który przez ponad 14 dni był nieaktywny, to mogłeś napisać PW do któregoś z moderatów a nie robić spinkę na forum.

    Jeżeli wszystko oddałeś, to zamykam temat.
    Ostatnio edytowane przez Bicek ; 20-10-2013 o 14:56

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •