Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Księga czarów

  1. #1
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte

    Księga czarów

    Otóż w mojej zeschizowanej czaszce narodził się nowy pomysł, który zapewne i tak nikomu się nie spodoba, ale go dam by uspokoić sumienie.

    No więc co byście powiedzieli na wprowadzenie księgi czarów, czy jak by to tam nazwać?
    Oto jakby funkcjonowała:
    Zajmowałaby slot zdolności, ale po zdobyciu wieeeeelu punktów ap, lub wygraniu określonej ilości walk uczyłaby zdolności na stałe, tak że ta zdolność nie zajmowałaby slotu, jak to jest w przypadku zaklęć dla maga. To czy książeczka zostałaby po tym w ekwipunku do sprzedania, czy znikła pozostawiam do dyskusji.
    Żeby było trudniej to wymagałaby nauczonej ze zwoju zdolności na max gwiazdek.

    Sorki za chaotyczne wytłumaczenie, ale mam nadzieje, że zrozumiecie o co mi chodzi.
    Więc co Wy na to?

  2. #2
    Dantez
    Konto usunięte
    Wiesz, takie coś jest zupełnie nie potrzebne, jest narazie dobrze, jakby gra była wypchana "udogodnieniami" nie miał byś z niej ani kszty satysfakcji ;p

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dantez Zobacz post
    Wiesz, takie coś jest zupełnie nie potrzebne, jest narazie dobrze, jakby gra była wypchana "udogodnieniami" nie miał byś z niej ani kszty satysfakcji ;p
    No przecież nie chcę żeby było łatwo, a pomysł jest surowy więc coś można jeszcze wymyślić.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •