Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: bond przy respieniu mini (znikający gracze)

  1. #1
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593

    bond przy respieniu mini (znikający gracze)

    Tajny agent pojawia się w momencie ubicia ostatniego orka - pokazuje się jak ten rudzielec wyskakuje z ukrycia i po jego tąpnięciu wszyscy użyszkodnicy obecni na mapie zapadają się pod ziemię. Nie dotyczy to mobków jeżeli są na widoku - stoją radośnie jak stały, pewnie nie boją sie tatusia.
    pomaga f5, choć to niewygodne jak się z kimś rozmawia.
    gram na ff, antywirus panda + malwarebytes, choć nie sądzę by to było problemem, agent wyskoczył też Janowi S, przy respieniu kapłana, a z tego co się orientuje gra na chromie.
    dodam, ze nie zauważyłam tego problemu z mini z poprzednich upów.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  2. #2
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Też to mam
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #3
    Jan Saryusz
    Konto usunięte
    Dodam też od siebie, że Garuda leci w kulki. Przełączam kartę w tej samej przeglądarce, stając na polu w które Garuda powinna wlecieć zaczynając walkę. Czekam na migającą kartę zwiastującą początek potyczki a ona jak gdyby nigdy nic zaczyna drugie okrążenie. Występuje podobno również u Lady K.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Janie S. twój przypadek jest wyjaśniony przez Tomiego - tak jak opóźnienie tur w walce. ja nauczyłam sie czekać na garudę w karcie z mfo
    To wina przeglądarek, nie chce mi się szukać, wierzę że Ci palców nie urwało i sam potrafisz to zrobić.
    Agent zgłaszany przeze mnie to zupełnie inna para kaloszy.

    edit: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...852#post151852 poszukałam ci nawet, jakbyś jednak nie miał palców.

    @down. wątpie zeby to był ten sam bond.

    nie spamcie mi tu paskudy
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 18-09-2013 o 18:41
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Garuda i Wywa wcześniej latały przy innej karcie i normalnie nas łapały - teraz jest tak, że trzeba "patrzeć" na tę kartę, w której leci, inaczej nas nie atakuje. Też to zauważyłem.
    Bididididid!

  6. #6
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Garuda i Wywa wcześniej latały przy innej karcie i normalnie nas łapały - teraz jest tak, że trzeba "patrzeć" na tę kartę, w której leci, inaczej nas nie atakuje. Też to zauważyłem.
    Oszczędność zasobów przeglądarek na nieaktywnych kartach została "ulepszona", także teraz więcej rzeczy wchodzi w stan uśpienia. Trzeba się przyzwyczaić.


    Co do błędu z orkiem - pojawił się ostatnio? I czy jest tak za każdym razem?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do błędu z orkiem - pojawił się ostatnio? I czy jest tak za każdym razem?
    Bond stary jak MFO

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Co do błędu z orkiem - pojawił się ostatnio? I czy jest tak za każdym razem?
    za każdym w ostatnim czasie.
    po upie chyba tego nie było, ale nie dam sobie ręki uciąć.
    mi się to raczej nie zdarza na kapłanie, ale orka biję codziennie od pewnego czasu i bez przerwy to samo.

    edit: dziś agent się nie pojawił. przypadek czy coś poprawialiście?
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 19-09-2013 o 13:51
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #9
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    za każdym w ostatnim czasie.
    po upie chyba tego nie było, ale nie dam sobie ręki uciąć.
    mi się to raczej nie zdarza na kapłanie, ale orka biję codziennie od pewnego czasu i bez przerwy to samo.

    edit: dziś agent się nie pojawił. przypadek czy coś poprawialiście?
    Sprawdzałem to dzisiaj i nie mogę czegoś takiego uzyskać. Nic nie było zmieniane.
    Może ma to jakiś związek z przejściem przez portal.

  10. #10
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Może ma to jakiś związek z przejściem przez portal.
    Może mieć. Mam podobną sytuację, gdy wchodzę do groty przez portal i widzę jakiegoś gracza. Po zniknięciu klepsydry, uzyskuję efekt podobny do ctrl+f5.
    Gracz znika z miejsca w którym stał, przed zniknięciem klepsydry, a okazuje się że jest już na środku groty.
    Dodam również, że przez cały czas mam otwartą kartę mfo3.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Sprawdzałem to dzisiaj i nie mogę czegoś takiego uzyskać. Nic nie było zmieniane.
    Może ma to jakiś związek z przejściem przez portal.
    dziś przeszłam przez portal jak zwykle. zmieniło sie tylko to, że respiłam na podwójnych - scenka / zblieżnie na orka poszło do góry a nie na bok. to moze mieć jakiś wpływ?
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  12. #12
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Poszło do góry ponieważ widok idzie z miejsca w którym stoisz, do miejsca z którego zeskakuje ork. Respiłaś na pojedynczych, przesuwało się w lewo.
    Respiłaś na podwójnych, czyli pod miejscem z którego zeskakuje ork, zatem siłą rzeczy widok przesuwał się do góry.
    Nie, nie ma żadnego.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ja wieeeeeeeeeeem że idzie od miejsca respa, tylko zastanawiam sie czy to może mieć jakiś wpływ na ten błąd. bond
    zazwyczaj padam kilkanaście przed 100 i dobijam na pojedynczych. to zazwyczaj na miejscu pod portalem pojawia sie James. Dziś jak respiłam na środku nie wystąpiło wiec pytam albo sugeruje, nie wiem.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    ups. bond nadal jest, ale źle go opisałam w 1 poście. wielokrotnie respiłam od tego czasu i zauważyłam bond występuje jednak tylko na niewidocznych i pojedynczych potworach - tąpniecie - czysta mapa. jeżeli gracz sie poruszy staje się widoczny dla mnie. wiadomości na czacie pojawiają sie - ale nie widać chmurek. podobnie z wychodzeniem z tele jak widać na załączonym filmie: https://przeklej.org/file/QXfudS/bond.avi
    pierwszą część bonda chyba niechcący usunęłam. jak potrzeba to dogram jeszcze raz.

    soraweczka za dubla.

    minus za ten post taaa dzięki głupolu.
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 30-09-2013 o 16:17
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    A mi od wczoraj po teleportacji znika postać , i klikajac na zakladki sa one totalnie puste :P F5 pomaga ale za każym portalem trzeba uzyc

    Nazwa:  111111.png
Wyświetleń: 161
Rozmiar:  388.3 KB

    Nazwa:  222222222.png
Wyświetleń: 151
Rozmiar:  147.3 KB
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 02-10-2013 o 11:45 Powód: dodane zdjecia

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •