Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Przerobienie widgetu "Użyj przedmiotu"

  1. #1

    Przerobienie widgetu "Użyj przedmiotu"

    Witam, otóż moja propozycja dotyczy zwiększenia funkcjonalności tegoż właśnie widżetu.

    Chodzi konkretnie o możliwość ustawienia w konfiguracji nie tylko - jak to jest do tej pory - wyświetlania oraz ułożenia odpowiedniej kolejności przedmiotów do leczenia naszej postaci, lecz także do SAMEGO wyświetlenia jakiś konkretnych itemów, bez możliwości ich użycia .

    Przykładowo: do walk z potworami używam miksów m/ż 1, natomiast chciałbym też na bieżąco orientować się, jaką ilość mam np. mikstur życia 2 , czy dajmy na to żetonów, rud żelaza, ryb itp.

    Moja koncepcja zakłada dodatkowo usunięcie zbędnych jak dla mnie 2 zakładek: "zwoje" i "inne", gdyż w przypadku tej pierwszej możemy niefortunnie, przypadkowo nauczyć się zdolności czy zaklęcia, które były przeznaczone na sprzedaż (w plecaku jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo przypadkowego naciśnięcia użycia jakiegoś zwoju), poza tym nie widzę żadnego sensownego zastosowania obydwu zakładek.

    Z grubsza chodzi mi po prostu o coś takiego:




    EDIT. Na dobrą sprawę, tą pojedynczą zakładkę można także usunąć i zostawić w takim przypadku wolną przestrzeń

    Pozdr
    Ostatnio edytowane przez Kubaz ; 09-09-2013 o 17:37

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Jest dobrze tak jak jest i jest to wystarczająco dobrze zrobione - nie ma potrzeby poprawiania tego widgetu.
    Bididididid!

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jak chcesz wiedzieć ile czego masz -> kliknij "Przedmioty"

  4. #4
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Coni ma rację
    Po co taka zmiana?

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Widget jest dobry. Działa super. Ale czy to aż taki problem kliknać predmioty??

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •