Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś, by w przyszłości wprowadzono ten pomysł do gry?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    21 70.00%
  • Nie

    9 30.00%
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Możliwość użycia zdolności Leczenie poza walką

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222

    Możliwość użycia zdolności Leczenie poza walką

    Witam

    W MFO 2 było coś takiego, że mogliśmy użyć Leczenia poza walką, oczywiście za standardową opłatą w manie. Czemu nie wprowadzić tego samego w MFO3? Rozumiem, że Jabłka, Marchewki sobie podczas walki nie podjemy, ale czemu nie mielibyśmy móc trochę poczarować poza walką?

  2. #2
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    jakby to było w stylu wyleczenia auto to jestem na tak

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Było dawno temu i nie przeszło. Jestem na nie, bo to mało potrzebna zmiana. Głównie dlatego, że mikstury życia są 2 razy tańsze niż za czasów pierwszego złożenia tej propozycji i chyba każdego na nie stać, skoro nawet 1mf za 50k potraficie licytować ;]

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Było dawno temu i nie przeszło. Jestem na nie, bo to mało potrzebna zmiana. Głównie dlatego, że mikstury życia są 2 razy tańsze niż za czasów pierwszego złożenia tej propozycji i chyba każdego na nie stać, skoro nawet 1mf za 50k potraficie licytować ;]
    Ale jednak nawet one są o wiele droższe niż mixy many Lv1. A po co marnować cenny gold?

    @Edit: Mix życia Lv2 kosztuje 50G. Jeśli mamy 88MP, co pozwala nam się w pełni uleczyć miksturą many Lv1, możemy uzyć Leczenia2 *1 (+870HP bodajże) 4 razy.
    Zatem takie leczenie byłoby ponad dwudziestokrotnie tańsze niż używanie Mikstur Życia dwójek
    Ostatnio edytowane przez OmiteczqWoj ; 23-08-2013 o 10:53

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    kasy w grze i tak jest o wiele za dużo na NIE

  6. #6
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Było dawno temu i nie przeszło. Jestem na nie, bo to mało potrzebna zmiana. Głównie dlatego, że mikstury życia są 2 razy tańsze niż za czasów pierwszego złożenia tej propozycji i chyba każdego na nie stać, skoro nawet 1mf za 50k potraficie licytować ;]
    trza w tych czasach oszczedzac, zeby wydawac na mfy wiec jestem na TAK
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Jest dobrze tak jak jest

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Omiteczq Zobacz post
    Ale jednak nawet one są o wiele droższe niż mixy many Lv1. A po co marnować cenny gold?

    @Edit: Mix życia Lv2 kosztuje 50G. Jeśli mamy 88MP, co pozwala nam się w pełni uleczyć miksturą many Lv1, możemy uzyć Leczenia2 *1 (+870HP bodajże) 4 razy.
    Zatem takie leczenie byłoby ponad dwudziestokrotnie tańsze niż używanie Mikstur Życia dwójek
    wystarczy sie nie leczyć po walce. uleczysz sie zdolnością w następnej.
    zmiana na nie, jak antek napisał kiedyś miks życia 1 kosztował 50g i jęczeli że drogo. teraz kosztuje 10g 5x taniej i jeszcze leczenie leczeniem poza walką? a złoto gdzie będzie odpływać?
    nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale im więcej jest złota w obiegu, tym mniej jest warte. Takie zjawisko nazywamy inflacją.. i chociaż to gra, to ekonomi nie da sie uniknąć.

    żeby taniej było ekspić:
    1. woj niech używa włoczni ofensywy
    2. auto status regeneracja
    3. auto osłony
    4. słabsze potworki
    i macie czysty zysk. nauczcie sie kombinować tym co macie, a nie wprowadzać nowe ułatwienia. ta gra i tak ie wymaga dużo od przeciętnego użyszkodnika.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #9
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    NIe potrzebna zmiana. Na nie.
    Bididididid!

  10. #10
    Shunsui
    Konto usunięte
    Ja tam do walki zawsze noszę banickie buty i w sumie odkąd kupiłem jakieś 2 miesiące temu 400 mikstur hp to wciąż zostało mi 373.Także propozycja dla mnie zbędna jak się umie kombinować tak jak napisała Lady Karen.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Na nie.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    W MFO2 była możliwość użycia leczenia poza walką, gdyż mikstury many były droższe niż życia. Tutaj jeszcze niedawno były 2x tańsze, teraz mają tę samą cenę, więc droższe nie są.

  13. #13
    Nikon
    Konto usunięte
    Na nie.
    Zbyt opłacalne oraz niewygodne by to było.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •