Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Żetonowa loteria fantowa

  1. #1
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282

    Żetonowa loteria fantowa

    Co da się wygrać w tej loterii?
    Kiedy dokładnie ona jest?
    Gdzie ta loteria się odbywa?

    Takie mniej więcej pytania otrzymywałem od początkujących graczy więc wpadłem na takiego plana , napiszcie co wiecie o tej loterii bo ja aż tak zapoznany z nią nie jestem pomoże to nowicjuszom i przestaną między innymi mnie zadręczać (nie zrozumcie mnie źle lubię pomagać ale jak już tak pisze do mnie z 5 osób i pyta o to samo to mnie to denerwuje)

    Jestem także za tym żeby w tej loterii można było wygrać MF nie wielkie ilości od 1 do 10 losowo

    PS: Jeśli jednak Mf da się wygrać to wyedytuje ten temat natomiast jeśli taki temat już powstał to ten usunę (Wpisywałem w szukaj "loteria" "Żetonowa loteria' nic nie wychodziło) więc proszę o to jest

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Gemy, uzbrojenie, mikstury, żetony, zdolnosci, punkty MF chyba równiez. Generalnie wszystko. Od lvla zależy przedział otrzymywanych przedmiotow, tzn 10 lvl nie może dostać eq na 40 przykładowo .

    Odbywa się wtedy, kiedy admini ogłoszą ją w Aktualnościach. Losy kupuje sie na Arenie.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Do czasu wprowadzenia update'a została wstrzymana, a wiec spokojnie możesz sobie ją wybić z głowy, do końca roku.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    Do czasu wprowadzenia update'a została wstrzymana, a wiec spokojnie możesz sobie ją wybić z głowy, do końca roku.
    ten post powstał po to by niskolewelowi nie męczyli mi tyłka gdy siedzę w lage ja tak nie narzekam na te loterie właściwie jedyną dobrą rzeczą którą wygrałem to był wyrok ale powiedzmy z 1300 żetonów na 1 wyrok to słabo

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2012
    Postów
    18
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    ten post powstał po to by niskolewelowi nie męczyli mi tyłka gdy siedzę w lage ja tak nie narzekam na te loterie właściwie jedyną dobrą rzeczą którą wygrałem to był wyrok ale powiedzmy z 1300 żetonów na 1 wyrok to słabo
    Cóż takie uroki losowości.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    liczba mf do wygrania wydaje mi sie stała bo dwa razy zgarnełam po 10 mf a w tematach "pochwal się co dostałeś" też nie zauważyłam innych liczb.
    i mfy jako jedyne nie zależą od lv - i 20 i 50lv dostaje tyle samo - sprawdzane.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •