Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 43

Temat: Podstawówka czeka...

  1. #1
    Shikaten
    Konto usunięte

    Podstawówka czeka...

    Witam, zastanawiam się, dlaczego aż tyle ludu z podstawówki gra w MFO... Według mnie grafika jest zbyt kolorowa, mało mroku, śmierci, krwi i tak dalej. To może zwoływać zastępy armii uczniowskiej, a według mnie to znacznie zaniża poziom gry. Dlaczego? Tacy ludzie są najczęściej mega dziwni, niepokorni i udają ,,pępki świata'' bo rodzice im pewnie wszystko robią na zawołanie. Co proponuję? Na pewno gra powinna mieć wprowadzone sprawdzanie daty urodzenia i jeśli się okaże, że gracz nie ma ukończonych 13 lat to nie może się zarejestrować. Coś w tym stylu. Ale w końcu nie napisałem tematu w propozycjach, a w rozmowie, więc ogólnie chciałbym posłuchać różnych historii, dzięki którym widać, jak dzieci zaniżają poziom gry.

    Autentyczny przykład:
    - POMOŻESZ Z NIMFĄ? NIE MOGĘ JEJ UBIĆ
    - To jest boss, którego nie da się zaatakować drużynowo
    - NA PEWNO SIĘ DA, BO JA JEJ NIE MOGĘ POKONAĆ NA 11 LVL'u
    - Musisz poczekać i spróbować na wyższych poziomach
    - ALE TO JEST ZADANIE NA 11 LVL WIĘC NA PEWNO SIĘ JĄ ZABIJA NA 11, POMÓŻ

    Pomijając okropną ortografię(a to na pewno wina nieukończenia podstawówki), typu: ,,muj, rużne, pierdzionek, spżedam, kópię''
    Czy też: ,,Co to znaczy ,,update'' ''?

    No i jeszcze to wszędobylskie sępienie, pamiętam co gość chciał mnie zaprosić do drużyny:
    - Przyłączysz się do drużyny?
    - Tak, ale od razu mówię, że nie będę nic dawał za free
    - Okej, spoko

    Dołączyłem, po godzinie:

    - Dasz 5k? Potrzebuję

    ...

    Poziom gry jest naprawdę niski i zatrważający...

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Dzieci znajdziesz w każdej grze.
    Nawet pięciolatek wpadłby, żeby wpisać inny rok urodzenia
    Mi jakoś oni nie przeszkadzają. Póki grają uczciwie i nie zakładają miliona multikont można powiedzieć, że jest OK.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Witam, zastanawiam się, dlaczego aż tyle ludu z podstawówki gra w MFO...
    Na polskim rynku gier chyba we wszystkie grają jacyś gówniarze z podstawówki,to jest naturalne że dzieci nie znają ortografii a co dopiero interpunkcji Polska jest co raz bardziej zacofana i dziwisz się ?

  4. #4
    Shikaten
    Konto usunięte
    Uwierz, że w MFO się pierwszy raz spotykam z AŻ takim strasznym poziomem. Gdzie indziej widać, że jednak ludzie są mądrzejsi, MFO po prostu przyciąga bajkową graficzką i pięknymi scenkami.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    1. dzieciaki najwięcej płacą - hajs rodziców - you know
    2. odczep sie od pierdzionka.

    3. też nie wiem co poszło nie tak, chociaż w mfo 2 grałam za gówniarza.. to średnia wieku była taka ze się w nią łapałam. wniosek: gra nie utrzymuje przy sobie na dłużej... sprawdzanie wieku szczerze powiedziawszy na nie, bo tu 11latki czasem lepsze od 40latków.
    Gram i grałam w inne gry online i zawsze byłam jedną z najmłodszych.. tu na odwrót..
    osobiście mnie zniechęciła eternia i to już 1 dnia grania (100 ruchów spokojnie starczyło na dojście do 2 miasta jak zaczynałam, teraz też pewnie tak jest) wieczny spam z błędami takimi że za głowę sie złap i nie puszczaj. Panel GM powinien rozwiązać problem. czekamy.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #6
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Tacy ludzie są najczęściej mega dziwni, niepokorni i udają ,,pępki świata'' bo rodzice im pewnie wszystko robią na zawołanie.
    Póki co Ty wydajesz się "dziwny". Próbujesz zbawić świat, znaczy się MFO.
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    To może zwoływać zastępy armii uczniowskiej, a według mnie to znacznie zaniża poziom gry.
    Gra nie ma ograniczeń wiekowych, pogódź się z tym.

  7. #7
    musaraj
    Konto usunięte
    Akurat czepiasz się "szczegółów". To są w pełni normalne sytuacje w 90% gier MMORPG, w 69% gier jest gorzej.

    A jest dużo więcej sytuacji gorszych, o podtekście głównie seksualnym. Już pomijając pewnego napalonego 40-latka, to należy wspomnieć o sytuacjach w któych biorą udział nastolatkowie. Jak się niektóre rzeczy czyta - mindfuck. Wspomnę tylko o czacie na widowni igrzysk (tragedia) i niektórym tekstom z Eterni.

    Oraz niektórym PW - total mindfuck

    Oraz od adminów -
    +18
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 12-08-2013 o 15:28

  8. #8
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    mam plana może by tak wbijać na ten temacik jakieś śmieszne rozmowy z takimi 8latkami jako screen to samo tyczy się cb shikaten w nagłówku mógłbys umieścić jakiś scerrn

  9. #9
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Propozycja na nie, każdy ma prawo do grania w MFO, a administracja ma z tego zyski.

    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Na pewno gra powinna mieć wprowadzone sprawdzanie daty urodzenia i jeśli się okaże, że gracz nie ma ukończonych 13 lat to nie może się zarejestrować.
    Jestem ciekaw dlaczego od 13? Zakładam że sam pewnie tyle masz.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Pfem Zobacz post
    Propozycja na nie, każdy ma prawo do grania w MFO, a administracja ma z tego zyski.


    Jestem ciekaw dlaczego od 13? Sam pewnie tyle masz.
    hahahahhaahhahh to się uśmiałem jakbym mógł dał bym reputa

  11. #11
    Shikaten
    Konto usunięte
    Nie, nie mam tyle, ale widziałem często w grach, że limit wynosił: ,,od 13 lat''. W sumie w praktycznie każdej grze na którą był nałożony limit. Poza tym istotą tego tematu nie był Flame War między podstawówką a niepodstawówką a śmieszne rozmowy z małolatami.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To wolny kraj i każdy ma prawo grać - nawet jak ma żółte papiery i stwierdzone opóźnienie w rozwoju. Nikogo nie dyskryminujemy, a jak nie chcesz - nie musisz brać w tym udziału.
    Bididididid!

  13. #13
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Co proponuję? Na pewno gra powinna mieć wprowadzone sprawdzanie daty urodzenia i jeśli się okaże, że gracz nie ma ukończonych 13 lat to nie może się zarejestrować. Coś w tym stylu.
    Swoją drogą, co to za problem podać fałszywą datę urodzenia? W żaden sposób tego nie zweryfikujesz.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Flame War między podstawówką a niepodstawówką a śmieszne rozmowy z małolatami.
    i gdzie te śmieszne rozmowy? chyba oślepłam.
    nie ważne 9 czy 90, jak ktoś jest kombinatorem taki będzie. wiek nie ma nic do rzeczy.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  15. #15
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    właściwie zawsze możesz takiego zignorować i po problemie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •