Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 43 z 43

Temat: Podstawówka czeka...

  1. #31
    Shikaten
    Konto usunięte
    Nie, nie o to chodzi. Chodzi o to, że ludzie na tym forum z ,,wysoką reputacją'' uważają, że są najmądrzejsi i ich słowa mają moc, podobnie Krycha: Napisałem coś w rodzaju żeńskim odnośnie jego(a skąd miałem wiedzieć, że gość jest transwestytą), to się dowiedziałem, że jestem kretynem, ignorantem, debilem i mam spierdalać, a następnie: ,,nie masz w ogóle szacunku'', wg mnie jasno widać, kto do kogo nie miał szacunku, czego się dowiesz jak chcesz porozmawiać?: ,,Na forum jest tydzień i myśli, że jest najmądrzejszy''. To tak przy okazji mówię o hipokryzji elity forum ;x

  2. #32
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Screen zrobiony, lecą PW do modów :-).
    Bididididid!

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-01-2012
    Postów
    18
    Zawsze znajdą się dzieciaczki które nie znają ortografii. Tak było, jest i będzie. Choć przyznam że jest ich sporo. Nic na to nie poradzimy. Najlepiej to unikać Dili, Eterni i Langenburga. Za to autor tego tematu mnie rozbawia.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Hehe,ciekawe kto zareagował tak szybko ;d

  5. #35
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Nie, nie o to chodzi. Chodzi o to, że ludzie na tym forum z ,,wysoką reputacją'' uważają, że są najmądrzejsi i ich słowa mają moc, podobnie Krycha: Napisałem coś w rodzaju żeńskim odnośnie jego(a skąd miałem wiedzieć, że gość jest transwestytą), to się dowiedziałem, że jestem kretynem, ignorantem, debilem i mam [cenzura], a następnie: ,,nie masz w ogóle szacunku'', wg mnie jasno widać, kto do kogo nie miał szacunku, czego się dowiesz jak chcesz porozmawiać?: ,,Na forum jest tydzień i myśli, że jest najmądrzejszy''. To tak przy okazji mówię o hipokryzji elity forum ;x
    Lew?

  6. #36
    Użytkownik Avatar RoLL
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    379
    Dobry temat, łapaj minusa.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #37
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Lew?
    lew

  8. #38
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Cytat Napisał Shikaten Zobacz post
    Nie, nie o to chodzi. Chodzi o to, że ludzie na tym forum z ,,wysoką reputacją'' uważają, że są najmądrzejsi i ich słowa mają moc, podobnie Krycha: Napisałem coś w rodzaju żeńskim odnośnie jego(a skąd miałem wiedzieć, że gość jest transwestytą), to się dowiedziałem, że jestem kretynem, ignorantem, debilem i mam spierdalać, a następnie: ,,nie masz w ogóle szacunku'', wg mnie jasno widać, kto do kogo nie miał szacunku, czego się dowiesz jak chcesz porozmawiać?: ,,Na forum jest tydzień i myśli, że jest najmądrzejszy''. To tak przy okazji mówię o hipokryzji elity forum ;x
    jakby nie patrzeć w tym co napisałeś jest parę słów za które poleci ci ban

  9. #39
    Nikon
    Konto usunięte
    jakbyś należał to elity to by cię dużo bardziej męczyli
    ciesz się że ktoś do ciebie pisze

  10. #40
    Arahim
    Konto usunięte
    Wiem że już ktoś to napisał ALE dzieci zawsze były , są i bendą. Żadne ograniczenie wiekowe nie pomoże.. Administracja ma zysk.. A przecież dzieci nie przynoszą samych szkód , często można się z nich pośmiać. Z ich ortografii , zachowania. Moim skromnym zdaniem dobrze jest jak jest i tyle.



    Pozdrawiam :-)

  11. #41
    musaraj
    Konto usunięte
    Jedno tylko powiem na zakończenie tego tematu ( bo temat lada moment zostanie zamknięty i VD napisze komentarz 3 x dłuższy niż początek tematu a potem zamknie) - gratuluję. Nie dziwię się, że nikt tu nie chce pomagać - wychyli się, wykaże inicjatywę, to natychmiast połowa forum (połowa aktywnych na forum) będzie pisać w tym temacie, z czego co drugi post będzie brzmiał "łap minusa". Nie rozumiem skąd taki flejm (nie znam się na tych internetowych określeniach: ) na autora, ale gratuluję wam osiągnięcia - ktoś, kto miał jakieś umowy z administracją dał się sprowokować, młody, więc z gorącą głową, wymsknął mu się wulgaryzm, nic nowego. Mam nadzieję, że osiągnęliście satysfakcję/nirwanę/ cele w grze.

    Wnoszę o zamknięcie tematu (ponieważ autor usunął konto)

  12. #42
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    I koleś usuną konto to może oznaczać tylko 2 rzeczy
    1 to był przebrany lew
    2 został zbytnio zbesztany i uciekł

  13. #43
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2013
    Postów
    222
    Muszę się akurat zgodzić z Shikatenem, że poziom większości graczy jest bardzo niski, o stokroć niższy niż - dajmy na to - w MFO2.
    Problemem jest tutaj to, co miało być udogodnieniem, a mianowicie grafika i niższy poziom samej rozgrywki (choć nie wszędzie). MFO2 aż samo się prosiło graczy, którzy uwagę zwracali głównie na ozdobniki w grafice, o to, żeby w nią nie grać. Grafika była na niskim poziomie, a na początku bardzo ciężko było coś osiągnąć. Było mało NPC, które by pomogły w 'wybiciu' się, a po wszelką mądrość trzeba było śmigać na forum gry. Dodatkowo nie było walki manualnej z potworami i już na dzieńdobry początkujący gracz musiał się zmagać z ustalaniem skryptów inteligencji na potwory, by nabić lv. Mikstury były drogie i większość kasy z pierwszych poziomów szła właśnie na nie i podstawowe uzbrojenie. Tutaj z kolei już rozpoczynając grę, już podczas snu mamy 1000G, przy czym mikstury kosztują po 10G. Przy wychodzeniu z Dilli (jeśli ukończyliśmy wszystkie Questy) mamy bardzo dużo uzbrojenia, czasem nawet po kilka sztuk jednego i ok. 8k. Wniosek nasuwa się sam. Ładna grafika o wielu ozdobnikach zachęca młodych graczy, a dużo różnorodnych zadań w Dili i NPC, które wszystko wytłumaczają ciągną ich aż do Eternii. Właśnie tam dużo z nich kończy swoją przygodę, gdyż tutaj już pojawiają się większe problemy - Nimfa, Raps, expienie, trudniejsze Questy. Niestety nie zniechęca to tych najtwardszych, którzy nabijają 30,40, albo nawet 50 lv i atakują niższe lv, by pokazać swoją wyższość. Trzeba po prostu zignorować ten ogół społeczny i grać dalej, nie zniechęcając się tymi przypadkami. Zawsze można użyć ignorowania danego gracza, gdy ten nachalnie chce się z nami zintegrować.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •