Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 81

Temat: Turniej Wakacyjny PVP 10-19

  1. #46
    BlueSky
    Konto usunięte
    Nie, oni zrezygnowali a więc nie odbędą następnych walk. To tak jak by zakończyli turniej na 2 walkach.

  2. #47
    musaraj
    Konto usunięte
    Czyli każdy, kto z nimi zagrał, ma zaliczoną walkę, a inni nie mogą juz jej odbyć?


    Cytat Napisał BlueSky Zobacz post
    a) nie siedze na komputerze 24h, bo nie jestem narkomanem
    Czemu narkomanem? ;D

  3. #48
    BlueSky
    Konto usunięte
    Oni pisali do każdego online o pvp( byli dosyć częśto, widywałem ich średnio 2 razy dziennie ). Ci którzy z nimi walczyli ( przyjeli wyzwanie ) mają zaliczone, ci którzy odmówili nie.

  4. #49
    BlueSky
    Konto usunięte
    " narkomanem " - przepraszam za sformułowanie, miało być uzależniony, ale z pośpiechu ...

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    A skąd mam wiedzieć, że np. nie namówiłeś ich (finansowo czy też w inny sposób), by z Tobą przegrali, a potem zrezygnowali, dzięki czemu miałbyś dodatkowe punkty? To jest, przy takich zasadach jakie opisujesz, bardzo możliwe.

    Tak to jest, jak nie ma porządnego, zrozumiałego regulaminu...
    Btw. to dla mnie dosyć dziwne, że masz większość walk rozegranych jako jedyny w turnieju. (reszta połowy nie przekroczyła).

  6. #51
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał BlueSky Zobacz post
    Oni odeszli bo nie mieli z kim walczyć, tylko ja im nie odmówiłem walki.
    co to za pierdoły w ogóle? jak nie mieli z kim walczyć? tydzien na odbycie walk był, wiec co to za kombinatorstwo?
    nic nie było pisane i to wielkie niedopatrzenie. (wiadomka ze ludzie na tak niskich lv łatwo nabijają exp)

    ponieważ administracja funduje mfy powinna to rozstrzygnąć.

    z resztą, jak jesteś cienki to i tak cie pokonają bez tych 6 gratisowych punktów. pozdrawiam.

    ps. rezygnacja dla mnie równa sie walkower i nie powinno cie obchodzić czy pisali do ludzi online czy nie. nie każy ma ochote na akord sie bić.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  7. #52
    BlueSky
    Konto usunięte
    Więc niech będą online chociaż 2h dziennie skoro wiedzą że jest turniej !
    Gdybym wiedział że znajdzie się ktoś kto mi nie uwierzy to bym screeny robił ^^, ale kto normalny je robi rozmawiając z 2 osobą ...
    Jeśli myślisz że specjalnie dla ciebie " Lady " będę stawał na głowie by każdy z każdym walczył to się mylisz, jestem przykładem na to że 2h to wystarczający czas by odbyć przynajmniej połowę walk w 4 dni. !

  8. #53
    musaraj
    Konto usunięte
    Nikt nie chce, by każdy z każdym walczył, chcemy tylko, by było sprawiedliwie. A nie jest.

  9. #54
    BlueSky
    Konto usunięte
    Przecież każdy miał tyle samo czasu na podjęcie walki z nimi ? Co tu jest nie sprawiedliwe ?

  10. #55
    musaraj
    Konto usunięte
    To, że jedni mogą rozegrać więcej walk niż reszta. Gdzie jeszcze spotkałeś się z takim systemem?

  11. #56
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał BlueSky Zobacz post
    Więc niech będą online chociaż 2h dziennie skoro wiedzą że jest turniej !
    Gdybym wiedział że znajdzie się ktoś kto mi nie uwierzy to bym screeny robił ^^, ale kto normalny je robi rozmawiając z 2 osobą ...
    Jeśli myślisz że specjalnie dla ciebie " Lady " będę stawał na głowie by każdy z każdym walczył to się mylisz, jestem przykładem na to że 2h to wystarczający czas by odbyć przynajmniej połowę walk w 4 dni. !
    przyznaje racje ze screnami ale do czego dążysz?
    i jeżeli ujmując część mojego nicku w cudzysłów chcesz mnie obrazić to ci się nie udało.
    wyciągnij lekcję na przyszłość. Jako organizator masz pilnować by było sprawiedliwie. szczególnie że nagrody (te najbardziej wartościowe) nie są fundowane przez ciebie, więc bez wałków.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  12. #57
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Mogę wiedzieć, jak walczyć z graczem : Sanguninosa ?
    Powiesz mi w jaki sposób to zrobić, między innymi dlatego, ze taki gracz nie istnieje.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  13. #58
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie chcę nikogo oskarżać, ale dla mnie to wygląda bardzo prosto - BlueSky chce po prostu sam zgarnąć główną nagrodę i jako "organizator" wykorzystuję swoją pozycję, by to osiągnąć . Bez obrazy, tak to wygląda.
    Tak czy siak, powodzenia.
    Bididididid!

  14. #59
    BlueSky
    Konto usunięte
    Sanguinosa - to poprawny nick. ( wprowadzono nie błąd przy podawaniu nicku )

  15. #60
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał BlueSky Zobacz post
    Sanguinosa - to poprawny nick. ( wprowadzono nie błąd przy podawaniu nicku )
    Ale mam nadzieję ze zauważyłeś ze to postać z 1 lvl?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •