Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: I znów ten nieszczęsny depozyt...

  1. #1
    Shikaten
    Konto usunięte

    I znów ten nieszczęsny depozyt...

    Witam, sprawa dotyczy, jak się niewielu domyśliło, depozytu. Gdy mamy jedną sztukę jakiegoś przedmiotu i chcemy ją wybrać, pojawia się komunikat: ,,Ile chcesz wybrać sztuk''. Co prawda nie jest to szkodliwe, ale mnie wkurza, i wszystko trwa dłużej przez to. Nie da się zrobić, że jak jest jedna sztuka to wie ile wybrać?


  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    kiedyś nad tym popracujemy.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3

  4. #4
    Bisca
    Konto usunięte
    Antek dobrze mówi, Na nie!

  5. #5
    Shikaten
    Konto usunięte
    Ale tu chodzi jak jest 1 sztuka, a nie jak jest ich 10000000.

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    To nie jest wcale takie proste do zrealizowania jak się wydaje, więc nie sądzę aby administracji chciało się to 'naprawiać', skoro wszystko działa naprawdę dobrze.
    Czepiacie się teraz pierdół, serio.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Właśnie.

  8. #8
    Bisca
    Konto usunięte
    Shikaten zajmij się paintem i swoimi outami a nie pierdoły na forum piszesz.

  9. #9
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał All Kontakt Zobacz post
    Shikaten zajmij się paintem i swoimi outami a nie pierdoły na forum piszesz.
    A ty lepiej się naucz kultury bo póki co prosiaki mojego sąsiada mają większą.
    A co do tematu to jestem za wprowadzeniem zmiany ale po upku.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2011
    Postów
    41
    Mnie się bardzo podoba ten pomysł. Depozyt wreszcie byłby bardziej intuicyjny <3

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •