Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 41

Temat: Styl MFO3 a mój

  1. #16
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    widze pixeleeee, pixele widzę!
    dla mnie jedyna różnica ze ten out po prawej jest ciut drobniejszy (taaaa jest na 3x3 kratki a nie 2x3 - złudzenie) i ma oczy jakieś takie nie mfowe.
    ogólnie na plus;]

    czekam na drwala, bo górnik to małe piwo. i chce różową drwalkę!
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bardziej mi sie podoba rycerz, choc nie wiem co w tych outfitach jest innego - nie widze roznicy.
    Bididididid!

  3. #18
    Dobrze zrobił, że tu napisał.. Jakbyście czytali forum propozycje to wiedzielibyście, że ma staż w mfo jako grafik.
    Odnośnie górnika to:
    Poprawiłbym kilof, jakiś taki zaokrąglony z przodu jest.
    W podanym akurat przykładzie z tym strażnikiem, ten po lewej ma cieniowanie obustronne symetryczne, u Ciebie jest jednostronne, tylko to chyba tutaj nie pasuje, jeśli o to pytasz. Tak poza tym to oczy też dziwnie wyglądają oraz ręka, w której trzyma kilof. Reszta ok.
    Jak dla mnie coś takiego mogłoby wejść do gry.

    Jeśli Tomi mówił coś o wyrazistości Twojego outa, a tego po lewej, to z pewnością musiało chodzić o samą kolorystykę i jej styl. - u Ciebie są bardzo duże różnice w kolorach ze sobą sąsiadujących. Widać to chociażby na hełmie. Podsumowując wydaje mi się, że Tomiemu chodziło o zbyt duży kontrast, inny rodzaj cieniowania, a kolory mogą podejść pod kontrast.

  4. #19
    Shikaten
    Konto usunięte
    Ktoś się jeszcze wypowie? :P

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    kolory w obu postaciach średnio mi pasuję, kilof jest okrągły i przydałoby się nad głowami popracować
    rycerz odwrócony tyłem mógłby pomachać trochę tą peleryną, mniej więcej tak jak z przodu i hełm jakoś dziwnie mu leży ;]

  6. #21
    Ja tylko przypomnę, że wasza ocena powinna dotyczyć postaci górnika. Rycerz nie jest autorstwa Shikaten.

  7. #22
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Górnik nawet fajny, chociaż nie jestem babą i na cieniach i kolorach mogę się nie znać. Pasuje do Devos.

  8. #23
    Shikaten
    Konto usunięte
    Jeśli chodzi o rycerza, jest to postać z MFO3 dla porównania. Tylko górnik jest mojego autorstwa, co zaznaczył ADIHC1

  9. #24
    ekhm, ekhm.
    Koridor słusznie przypierdziela się (też Cię kocham) do kilofa, bo to bardziej wygląda jak dziwny sierp, czy coś.
    Co do kolorowania: rzeczywiście, przy postaciach z mfo jest to odbicie lustrzane, u Ciebie to jedna strona (nie wygląda źle,
    ale jeśli chodzi o to czy pasuje do mfo, no to jednak..), ale to tylko piszę jeszcze raz dla podkreślenia. A CO DO kolorów,
    nie wydaje mi sie, że coś tu z nimi jest nie tak, dobór kolorów, przynajmniej na tej postaci, dobry.
    Jednakże, w Twojej postaci widać znaczącą różnicę. Bardzo duży przeskok między podstawowym kolorem - a cieniem
    (Koridor, kolory sąsiadujące to mogą być równie dobrze zieleń - brąz).
    Zwróć uwagę, że na postaciach z mfo, jest to łagodne przejście, na Twoim jednak jest to bardzo ostre i to od razu rzuca sie w oczy.
    Przyczepię się jeszcze jednej rzeczy: oczy. W postaciach z mfo są to TYPOWO animowane oczy, Ty jednak starałeś się zrobić,
    tak mi się wydaje, bardziej realistyczne. Błąd. Większość postaci które są w mfo mają takie oczy jak przedstawiony rycerz,
    co wygląda ładnie. Myślę, że jakbyś zrobił lżejsze przejścia między kolorem np. bluzki a jej cieniami oraz sugerował się postaciami już
    będącymi w mfo, to byłoby całkiem fajnie.
    Podziwiam za cierpliwość, też kiedyś próbowałam robić pixelki, jednak poległam.

    rysujesz coś oprócz takich rzeczy?

    edit: zapomniałam dopisać. w drugiej "klatce" w pierwszym wierszu, u Twojego górnika wygląda jakby trzymał ten "kilof"
    z tyłu dłoni, tak jakby, mam nadzieję że zrozumiesz.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Ładny jest ten górnik

  11. #26
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    jeśli chodzi o tego górnika to różni sie nieco od mfowego ale ujdzie w tłumie

  12. #27
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    PANIE I PANOWIE!!
    [I]Po wielu latach,dekadach i stuleciach , pojawiła się jak biegunka po tanim winie!!! oto ona nie podważalna [I] DRWALKA



    projekt robiłem ja Panda w nieco ponad 30 min, na początku oświadczam że to mój pierwszy outfit, Qufit różnie na to mówią ja mówię "postać"
    Proszę o podejście do tego optymistyczne i lekko z wszelką krytyką (Lady Karen twój sen się spełnił XD)
    UWAGA: Wszelkie śmiechy są dozwolone ja też się śmieję

  13. #28
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    napakowana ta moja drwalka świetne! dałabym reputa, ale nie moge już ;D
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #29
    Shikaten
    Konto usunięte


    Po lewej stary, po prawo nowy. Zmieniłem oczy(teraz są konkretnie w stylu MFO3), wygładziłem kolory(zmniejszyłem kontrast), powiększyłem, poprawiłem kilof i od teraz ma symetrię dwustronną.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    chyba lepiej a możesz dać powiekszenie?

    @down wieem, ale to cieniowanie nawet na 1 wersji w pomniejszeniu było spoko. // dla mnie laika
    w sumie nawet na powyższym widać że postać jest gładsza, no i oczy już lepsze, a o to wszyscy się przyczepiali;-)
    kilof też dużo lepszy, choć gdybyś dodał kawałek drążka(kija, uchwytu) za ostrzem, od góry (nie umiem tego dobrze opisać - popatrz tu https://www.sklepbat.pl/edane/Asort/...g/GS4846_1.jpg ) byłby bardziej realistyczny
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 07-08-2013 o 11:35
    naucz się robić skrypty ---> klik!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •