Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Gracz

  1. #1
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188

    Ważne Gracz

    Dervera i inne wyższe lvl, którze atakują "niższe" lv.

    Trzeba by byłoby dodać nową zakładkę "Czaszki" i automatycznie włączanie SOS (ze względu np. Dervera atakuje, po czym wygrywa i ma czaszkę) i wtedy wszyscy mogą zaatakować jej.

    Zakładka "Czaszka"

    Jak to działa?
    Ze względu na to czaszka była zdejmowana jakiś czas temu w v2. Ale było to skuteczne i każdy mógł atakować go na polu.
    Ale teraz mamy v3. Więc jeśli twoja postać jest w Eliar a gracz z czaszką w Zwieszonym Moście. TO już jest lada problem.
    Proponuję zmienić to.

    "Zaatakuj gracza ?? - "czaszka" = Manualna lub automatycznie"

    Bo to kupy już nie trzyma. Dziękuję z góry.

  2. #2
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Pomysł z czaszkami nie jest zły, było kilka tematów, ale nic nie wynikło.

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Chce czaszki

  4. #4
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    No, ale wiesz jakie to jest uczucie zostać zaatakowanym przez Dervera lub kogoś? I akurat masz do pokonania mini bossa np. Gryf, Ogr itd. A nie chce mi się dwa razy iśc tam, bo po co? I tak nie jestem bezpieczny jak już minie mi ochrona 60 minutowa.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    każdy wie;] jako nowicjusz czesto obrywasz. masz ochrone za 5 mfów lub poproś kogoś by ci nabił prota.
    chociaż czaszki by sie przydały, ale co zrobisz jak administracja głucha
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Propozycja na kiedyś.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    każdy wie;] jako nowicjusz czesto obrywasz. masz ochrone za 5 mfów lub poproś kogoś by ci nabił prota.
    chociaż czaszki by sie przydały, ale co zrobisz jak administracja głucha
    Bez sensu. Ochrona za 5 MF nie opyla się. a co do pomocy, żeby mi ubił prota to już wolę uciekać gdzieś.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Tak to właśnie jest u nas w MFO3
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Lawliet Zobacz post
    Bez sensu. Ochrona za 5 MF nie opyla się. a co do pomocy, żeby mi ubił prota to już wolę uciekać gdzieś.
    najlepsze ekspowiska są na lokacjach z bójkami, jak wiem że są w pobliżu pieski na rank to ktoś nabija mi prota bym mogła spokojnie zrobić co chce.
    poza tym założ sobie postać bankową jak jeszcze nie masz, to będziesz mniej korzystny do ataku. (kasa, zdolności, eq, gemy mogą wylecieć, wiec gra warta świeczki)
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  10. #10
    Użytkownik Avatar Toshiro
    Dołączył
    22-04-2013
    Postów
    188
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    najlepsze ekspowiska są na lokacjach z bójkami, jak wiem że są w pobliżu pieski na rank to ktoś nabija mi prota bym mogła spokojnie zrobić co chce.
    poza tym założ sobie postać bankową jak jeszcze nie masz, to będziesz mniej korzystny do ataku. (kasa, zdolności, eq, gemy mogą wylecieć, wiec gra warta świeczki)
    No fakt. Warto.
    Jest jeszcze coś co mnie wkurza.

    Np.
    Zaproszę kogoś do grupy, zeby mi pomógł. I nagle Dervera zaatakuje nas, a niby "kolega" sabotaż.

  11. #11
    Dervera
    Konto usunięte
    Czuję się taka sławna, czekając na upka nie ma co robić. To tylko gra, a łapać można wszystkich. Sama jak miałam niski lvl to mnie gnoili.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Dervera Zobacz post
    Czuję się taka sławna, czekając na upka nie ma co robić. To tylko gra, a łapać można wszystkich. Sama jak miałam niski lvl to mnie gnoili.
    Popieram Tez cos o tym wiem

  13. #13
    Dervera
    Konto usunięte
    Znowu mnie obrażasz w internecie? Robi się to nudne.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •