Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 50

Temat: Bossy Odnawialne - Licznik

  1. #31
    DiEoXiS
    Konto usunięte

    Licznik potworów

    Witam wpadłem na pomysł żeby założyć licznik potworów na mini bossy. Same pozytywy

    Pisać swoje opinię na ten temat

  2. #32
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Popieram.

    Tylko wydaje mi się że już kiedyś był podobny temat, i nie weszło.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #33
    Arconas
    Konto usunięte
    A gdzie miałby być ten licznik? wyjaśnij to jakoś dokładniej :P Bo pamiętaj, że minibosów trochę jest musisz to jakoś umieścić logicznie i estetycznie. Daj jakąś dokładną propozycję.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Bylo, sam jak proponowalem to sie okazalo, ze juz bylo, wiec dawno temu taka propozycja padla. Oczywiscie na tak jestem...

  5. #35
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    też na tak.
    Ostatnio biłem szczury, biłem, biłem. W końcu otworzyłem rapotry i policzyłem ile zabiłem... 99... Autentyczne

  6. #36
    DiEoXiS
    Konto usunięte
    Pytasz się gdzie to można sensownie umieścić na stronce? Bardzo dobrym rozwiązaniem by był Widżet od Ciebie zależy a jakim miejscu ustawisz go w konfiguracji widżetów.

  7. #37
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Licznik potworków nie zaszkodzi

  8. #38
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41
    Pomysł jak najbardziej dobry aż dziw że admini na to sami nie wpadli ... pomyślałby kto że w cale nie grają w tą grę

    Taki licznik mógłby był po prostu w Raportach jako zakładka Licznik albo Licznik mini bossów i przy każdym mini bossie byłby licznik ile jeszcze trzeba ubić stworków

    Przykładowo:

    Gryf: brakuje 12 Lwów.
    Szczurołak: brakuje 80 szczurów.

    oczywiście kwestia wysławiania sie, moze być pozostało 12 Lwów do gryfa

    licznik nie jest skomplikowany wystarczy id lwa czy szczura z resztą juz istnieje licznik bo system wie ile się ubiło kwestia udostępnienia licznika graczom.


    I nie piszcie, że takie coś można by wprowadzić do konta premium bo to juz by było wredne.

    Oczywiście jestem na tak

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    41
    Cytat Napisał DiEoXiS Zobacz post
    Pytasz się gdzie to można sensownie umieścić na stronce? Bardzo dobrym rozwiązaniem by był Widżet od Ciebie zależy a jakim miejscu ustawisz go w konfiguracji widżetów.
    Widget też może być

  10. #40
    Arconas
    Konto usunięte
    Tylko jak minibosów będzie ze 100 to ciągle nie najlepiej by było ;d Musiała by być opcja zaznaczenia licznika tych bosów które chcesz

  11. #41
    WeeQ
    Konto usunięte
    Popieram pomysł

  12. #42
    DiEoXiS
    Konto usunięte
    ale nie na każdym mini bossie musisz być potwory. pozatym weź pod uwagę Widżet z przedmiotami tam są wszystkie mikstury zaklęcia i tego jest bardzo duzo a jednak nie przeszkadza to w grze dlatego jest Konfiguracja żeby można było ustawić długość danego widżetu

  13. #43
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Gdyby zrobienie tego nie było kłopotliwe ze względów technicznych, to już dawno by było.

  14. #44
    Arconas
    Konto usunięte
    No tak, ale z czasem będzie potrzebna opcja odznaczenia części mikstur to samo z bosami by było :P jak będziesz miał miksy 6lvlu to nie będziesz tego wszystkiego raczej zostawiał, żeby pół ekranu zajmowało xD Ale żeby nie było ja jestem na tak, tylko trzeba to dokładnie opisać :P

    No to wszystko wyjaśnione :d
    Ostatnio edytowane przez Arconas ; 08-10-2011 o 14:29 Powód: Tomi xD

  15. #45
    DiEoXiS
    Konto usunięte
    Wszystko jest do zrealizowania tylko trzeba czasu wiemy ale pomyślcie nad tym to ułatwi grę i poprawi nastrój

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •