Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Wygląd Depozytu

  1. #1
    Nikon
    Konto usunięte

    Wygląd Depozytu

    Gdy otwieramy depo to widzimy max 6 przedmiotów. Aby resztę zobaczyć trzeba przewinąć opasek w dół. Pod zawartością depozytu jest dużo wolnego miejsca. Proponuje zwiększyć zakres widzenia. A gdy ktoś nie ma wykupionego na tyle to proponuję aby też widział wszystko tylko że była by taka fajowa kłódeczka i napisz "kup miejsce za 10mf" - dzięki temu więcej osób wyda mf.


  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Fajowa kłódeczka, jestem na TAK!

  3. #3
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Fajne, Fajne.
    Ja również na Tak.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Dobre. Na tak.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Złe. Jestem na nie. Gdy ktoś wykupi może mu się powiększać, ale nie dla tych którzy nie powiekszyli.

    ( Ciekawe ile minusów dostenę za własne zdanie )

  6. #6
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Kłódeczki zawsze spoko
    Jestem na tak.

    A przy okazji przypominam, że można by zmienić przelicznik złota, które można chować w depozycie.

  7. #7
    Gerden
    Konto usunięte
    Fajowe.
    Jestem na TAK

  8. #8
    Zrobiłbym to nieco inaczej:
    Zostawić wersję "Aktualnie", z tym, że po dojechaniu do dołu mielibyśmy zawsze 1 nowy zablokowany slot z tą kłódką - tj. piszesz zwiększyłoby to ilość zakupu tej usługi.

    Puste miejsce u dołu nastomiast wypełniłbym depozytem konta (wszystkie postacie na koncie widzą to samo): ~3 sloty i jakiś limit golda.
    Oczywiście z depozytem dla konta będzie musiało się równać wprowadzenie limitu miejsc w plecaku albo inna forma kosztu przerzucania rzeczy.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Oczywiście z depozytem dla konta będzie musiało się równać wprowadzenie limitu miejsc w plecaku albo inna forma kosztu przerzucania rzeczy.
    1 ena za każdy zapisany slot?
    i nie 3 tylko 5 lepiej;D (cały ubiór)

    a co pomysłu to na tak, byle było potwierdzenie wykupienia usługi ten suwaczek jest bez sensu skoro tyle miejsca jest w oknie.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Obojetnie mi, mam 5 slotów.
    Bididididid!

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Pomysł może i niezły, ale mam dwa "ale":
    -wolne miejsce wcale nie jest wolne - pokazują się tam szczegóły oglądanego przedmiotu (można zrobić jako mouseover, przy czym ograniczona będzie funkcjonalność)
    -są plany na kompletnie inny wygląd/funkcjonalność depo (jeden dla wszystkich postaci, oddzielenie slotów "targowych" (skrytka) od właściwego depo itd...)

  12. #12
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    -są plany na kompletnie inny wygląd/funkcjonalność depo (jeden dla wszystkich postaci, oddzielenie slotów "targowych" (skrytka) od właściwego depo itd...)
    Wreszcie nie trzeba będzie prosić kolegów o przełożenie Eq, tego brakłowało tylko szkoda, że jest w planach to jeszcze poczekamy.

  13. #13
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pomysł może i niezły, ale mam dwa "ale":
    -wolne miejsce wcale nie jest wolne - pokazują się tam szczegóły oglądanego przedmiotu (można zrobić jako mouseover, przy czym ograniczona będzie funkcjonalność)
    -są plany na kompletnie inny wygląd/funkcjonalność depo (jeden dla wszystkich postaci, oddzielenie slotów "targowych" (skrytka) od właściwego depo itd...)
    A jak tam robienie upka?

  14. #14
    Błazen
    Konto usunięte
    Fajny pomysł.Jestem Na Tak.

  15. #15
    pirlo
    Konto usunięte
    Mi tam obojętnie, też mam 5 slotów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •