Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Groźby - Część III

  1. #1
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183

    Groźby - Część III

    Minek fascynujące jest to kto Ci dam SM.
    Nadal czekam na reakcję administracji.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Gro%C5%BAba_karalna

    art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
    Ostatnio edytowane przez Andres ; 28-07-2013 o 11:31

  2. #2
    xXxKyluxXx
    Konto usunięte
    jak ja nie mam kolegów którzy mogli by ci zrobić krzywdę bo ci nikt nic nie zrobi postraszyłem cię tylko że byś mi nie ubliżał! Proste

  3. #3
    To może wyjaśnij nam jakie jest Twoje uzasadnienie tej obawy? ...

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Andres Zobacz post
    Minek fascynujące jest to kto Ci dam SM.
    Nadal czekam na reakcję administracji.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Gro%C5%BAba_karalna

    art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."
    Od sądzenia ws. przestępstw są Sądy, a nie Administracja, która po prawomocnym wyroku sądu ewentualnie, może coś zrobi.

    Co do gróź karalnych, to też takowe otrzymałem od SUPER MODERATORA BAGGY, wtedy gdy nieprzychylnie wypowiadałem się o jego cudownym projekcie bloga, oraz gdy sprzeciwiłem się temu, co napisał w swojej jakże fantastycznej gazetce dot. cytowania moich wypowiedzi bez zgody i wiedzy mojej i admina, który jednoznacznie potępił takie zachowanie.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Andres odpuść sobie, nikt nic z tym nie zrobi, wszystkim to zwisa.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Śmiech na sali. Wojok zaraz wyrwiesz kolejnego bana i będzie płacz i ból dupska. Jeden dzieciak i drugi dzieciak, oboje zachowali się jak idioci.
    Bididididid!

  7. #7
    Mapy Ci wyjaśnił.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •