Zobacz wyniki ankiety: Jeśli zamkną MFO3 to...

Głosujących
93. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Będę płakać.

    12 12.90%
  • Zabiję się.

    8 8.60%
  • Zacznę pić.

    8 8.60%
  • Zacznę ćpić.

    4 4.30%
  • Znajdę dziewczynę/chłopaka.

    8 8.60%
  • Kupię chipsy,

    7 7.53%
  • Zjem frytki.

    20 21.51%
  • Pójdę do sądu!

    9 9.68%
  • Znajdę inną grę.

    12 12.90%
  • Odrobię lekcje.

    5 5.38%
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: Przemijanie

  1. #16
    Nikon
    Konto usunięte
    Nie wiem jakie były opłaty za utrzymanie My Mafii ale domyślam się, że małe. Lepiej by było zrobić tak jak z MFO1 - zawsze by ktoś od czasu do czasu kupił punkty MM + zyski z reklam.
    Sporo osób wydało na tą grę trochę kasy, a tu z dnia na dzień została zamknięta.
    Najlepiej aby admin ręcznie dodawał doświadczenie do kont graczy (tylko tych którzy wyrażą chęć gry w mfo3) tak aby lvl był taki sam jak w MMO (max 50lv) + ileś tam gold lub MF (niehandlowych) w zależności od dobytku zgromadzonego w MMO.
    Zawsze by to zwiększyło liczbę graczy.
    Nie wiem kto był adminem MMO ale wykazał się dużą nieodpowiedzialnością.

  2. #17
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Nie wiem jakie były opłaty za utrzymanie My Mafii ale domyślam się, że małe. Lepiej by było zrobić tak jak z MFO1 - zawsze by ktoś od czasu do czasu kupił punkty MM + zyski z reklam.
    Sporo osób wydało na tą grę trochę kasy, a tu z dnia na dzień została zamknięta.
    Najlepiej aby admin ręcznie dodawał doświadczenie do kont graczy (tylko tych którzy wyrażą chęć gry w mfo3) tak aby lvl był taki sam jak w MMO (max 50lv) + ileś tam gold lub MF (niehandlowych) w zależności od dobytku zgromadzonego w MMO.
    Zawsze by to zwiększyło liczbę graczy.
    Nie wiem kto był adminem MMO ale wykazał się dużą nieodpowiedzialnością.
    W sumie jest kruczek w regulaminie i admin mógł tak zrobić.

  3. #18
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    W sumie jest kruczek w regulaminie i admin mógł tak zrobić.
    11 Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za niedostępność gry, wolne lub nieprawidłowe jej działanie oraz występujące błędy programowe itp. Użytkownicy nie mają prawa dochodzić roszczeń z w/w tytułów. Usługodawca zastrzega sobie prawo do całkowitego zaprzestania świadczenia usługi.
    12 Każde konto w grze jest własnością Usługodawcy, który użycza je do wyłącznego korzystania osobie, która je utworzyła. Zabroniona jest sprzedaż kont, jak również przekazywanie lub udostępnianie ich innym osobom. Z konta może korzystać jedynie osoba, która je utworzyła.
    Kruczek to mało powiedziane.
    Co nie znaczy, że nie może być admin syty i gracz cały.

  4. #19
    Nie wiem jakie były opłaty za utrzymanie My Mafii ale domyślam się, że małe. Lepiej by było zrobić tak jak z MFO1 - zawsze by ktoś od czasu do czasu kupił punkty MM + zyski z reklam.
    Prawdopodobnie nie to było problemem. Po prostu nie było komu opiekować się tą grą.

    Bardzo dobrze, że Jacek z Tomim nie wzięli jej pod swoją opiekę, tylko zdecydowali się zamknąć. To samo powinni w końcu zrobić z v1/v2, bo tylko odciąga ich uwagę od v3. Gdyby w dzień premiery v3 "zamknęli" v2 (np. wyłączając rejestrację, tak jak w przypadku v1 po premierze v2) i stracili z niej wpływy, dzisiaj w v3 byłoby pewnie parę miast więcej.

  5. #20
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bardzo dobrze, że Jacek z Tomim nie wzięli jej pod swoją opiekę, tylko zdecydowali się zamknąć. To samo powinni w końcu zrobić z v1/v2, bo tylko odciąga ich uwagę od v3. Gdyby w dzień premiery v3 "zamknęli" v2 (np. wyłączając rejestrację, tak jak w przypadku v1 po premierze v2) i stracili z niej wpływy, dzisiaj w v3 byłoby pewnie parę miast więcej.
    Mi się wydaję, że w skończonej grze nie ma za wiele do roboty. Myślę, że wypuszczenie nowego świata dla osoby, która zna się na tym, nie trwa zbyt długo. Błędów raczej też nie ma zbyt wiele (im dłużej gra żyje, tym więcej i szybciej się je eliminuje), wydaje mi się więc, że zamknięcie rejestracji nie wpłynęło by znacząco na szybkość aktualizacji w v3, a tekst o "paru miastach więcej" jest tu zdecydowanie wyolbrzymiony ;-).
    Bididididid!

  6. #21
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Cytat Napisał adihc1 Zobacz post
    prawdopodobnie nie to było problemem. Po prostu nie było komu opiekować się tą grą.

    Bardzo dobrze, że jacek z tomim nie wzięli jej pod swoją opiekę, tylko zdecydowali się zamknąć. To samo powinni w końcu zrobić z v1/v2, bo tylko odciąga ich uwagę od v3. Gdyby w dzień premiery v3 "zamknęli" v2 (np. Wyłączając rejestrację, tak jak w przypadku v1 po premierze v2) i stracili z niej wpływy, dzisiaj w v3 byłoby pewnie parę miast więcej.
    zgadazam sie w pelni

  7. #22
    W mojej wypowiedzi w kontekście v2 kluczowe było "i stracili z niej wpływy" ;)

    Co nie zmienia faktu, że łączenie światów i stworzenie świata PvP opóźniły aktualizację tej wersji gry o wiele miesięcy. Załóż najczarniejszy scenariusz, w którym rzeczywiście nie tylko nie mają czasu na grę, ale i nie chce im się przy niej pracować, wtedy każda godzina i każda wymówka (a raczej jej brak), by robić co innego, jest na wagę złota.

  8. #23
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Prawdopodobnie nie to było problemem. Po prostu nie było komu opiekować się tą grą.

    Bardzo dobrze, że Jacek z Tomim nie wzięli jej pod swoją opiekę, tylko zdecydowali się zamknąć. To samo powinni w końcu zrobić z v1/v2, bo tylko odciąga ich uwagę od v3. Gdyby w dzień premiery v3 "zamknęli" v2 (np. wyłączając rejestrację, tak jak w przypadku v1 po premierze v2) i stracili z niej wpływy, dzisiaj w v3 byłoby pewnie parę miast więcej.
    Grą nie musi się nikt opiekować tak jak jest w MFO1.
    MFO1 nie odciąga uwagi na pewno.
    Można się rejestrować w MFO1.
    Opiekun był tylko, że marny. Inną sprawą jest jak postąpił on z użytkownikami. Pewnie z chęcią zagrali by w MFO3 jakby ich jakoś zachęcić.

  9. #24
    Nikt nie narzeka na v1, nikt nie domaga się zmian. To istotna różnica w porównaniu do v2 czy MMO ;)

    v2 wymaga tez systematycznej opieki. Przeczytać posty, przejrzeć zażalenia (na GM), przejrzeć zgłaszane problemy z płatnościami, etc. Do tego od czasu do czasu pojawiają się błędy, które trzeba naprawić. MMO wymagałoby jeszcze więcej czasu. A przecież każda godzina jest na wagę złota.

    Zamknąć. Zapomnieć. Skoncentrować się na v3.

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    v2 wymaga tez systematycznej opieki. Przeczytać posty, przejrzeć zażalenia (na GM), przejrzeć zgłaszane problemy z płatnościami, etc.
    Murzyna można do tego znaleźć - na pewno do czytania zażaleń i odpowiedzenia na posty - nadawałbyś się Adi . Zostałyby im same płatności.

    Pomijajac jednak żarty - ile czasu tygodniowo robi się na takie rzeczy? Aż tak dużo ludzie spamują? Wątpie forum v3 nie żyje, a co dopiero v2 :P. Myślę, że jakby 2h tygodniowo wyszło to byłoby dużo...
    Bididididid!

  11. #26
    A jednak rekordowo długo czekasz na aktualizację ;)

    Uważam (biorąc pod uwagę ograniczoną ilość czasu i chęci), że to wina rozmieniania się na drobne, zamiast skupienia się na jednej rzeczy. Dodatkowo zamknięcie w 2011 roku v2 i utrata dochodów, zmusiłyby do intensywniejszych prac nad v3.

  12. #27
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    A jednak rekordowo długo czekasz na aktualizację
    Możemy się tylko domyślać z czego to wynika . Dla mnie po prostu nielogiczne jest to co podałeś - nie potrafię uwierzyć w to, żeby odpisywanie na posty, czytanie zażaleń (a tych sensownych jest tylko pewnie jak łez w morzu) i błędów z płatnościami (raz na ruski rok?) zatrzymywał przez tak długi czas wypuszczanie kolejnych aktualizacji. Problem - wg mnie - leży gdzieś indziej. Admini też ludzie, może jakieś losowe sytuacje, może jakieś problemy, może po prostu się panowie wypalili... może robią nam na złość . Kto wie .

    Uważam (biorąc pod uwagę ograniczoną ilość czasu i chęci), że to wina rozmieniania się na drobne, zamiast skupienia się na jednej rzeczy. Dodatkowo zamknięcie w 2011 roku v2 i utrata dochodów, zmusiłyby do intensywniejszych prac nad v3.
    Fakt, to błąd. Ja uważam, że w 2011 powinno się zamknąć Projekt MFO2 w takim znaczenia, że to ukończona gra - nie doklejamy nic, tylko czerpiemy zyski, gra skończona w 100%. Tak jak pisałem wcześniej - wątpie, żeby odpowiadanie na zażalenia i błędy z płatnościami (pomijam posty, bo to Tomi może robić, ale nie musi [co widać również na tym forum - odpowiada masowo po czasie albo ignoruje posty skierowane do niego]) zabierało cały wolny czas na tworzenie v3, bo wynikałoby z tego, że albo Tomi i Jacek robią to bardzo długo i rozciąga się to w czasie przeznaczonym na tworzenie v3 (co samo w sobie jest troche niedorzeczne, bo to dojrzali, inteligentni ludzie, a zreszta nie ma tego tak wiele, co po raz kolejny powtarzam ) albo tego czas jest właśnie tak niewiele, że zostaje go bardzo mało na aktualizacje.

    Gdyby zamknąć projektowanie i ulepszanie v2 2 lata temu i np. co 2 lata robić przesiew (łączenie serwerów wyludnionych i tworzenie jednego świeżego) to mogę się zgodzić, że na pewno upy byłyby szybciej niż są teraz. Natomiast nadal podtrzymuję to, że to nie może być główny powód tak długich prac .
    Bididididid!

  13. #28
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Tak wgl to jak mogli zamknąć tą grę?Wpakowałem tam trochę hasju i co?
    Żadna rekompensata ? Żałosne ze strony Administracji,widać że tylko hajs się liczy.

    No spam
    Pójdę do sądu!

    //Wasz miszczu,Wojok
    Ostatnio edytowane przez Andres ; 26-07-2013 o 17:13

  14. #29
    Natomiast nadal podtrzymuję to, że to nie może być główny powód tak długich prac .
    Bo nie jest. Główny to brak czasu i/lub chęci. Także tym bardziej nie powinni rozmieniać się na drobne, tylko skupić się na jednej rzeczy.

    Nie doceniasz tego, ile czasu i/lub chęci może konsumować v2 ;)

    Gdyby zamknąć projektowanie i ulepszanie v2 2 lata temu i np. co 2 lata robić przesiew (łączenie serwerów wyludnionych i tworzenie jednego świeżego) to mogę się zgodzić, że na pewno upy byłyby szybciej niż są teraz.
    Nie to jest problemem, a to, że v2 jeszcze przez długi czas prawdopodobnie generowało zadowalające zyski. A skoro hajs się zgadza, to nie ma presji, żeby rozwijać v3.

    Podsumowując
    - brak czasu i/lub chęci
    - wpływy z v2 hamujące rozwój v3 (ich brak zadziałałby motywująco)
    - rozmienianie się na drobne, zamiast skupienie się na jednej rzeczy

  15. #30
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Czyli co ? Jest szansa na zamknięcie gry ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •