Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś/chciałabyś taki serwer?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 25.00%
  • Nie

    16 50.00%
  • Może być

    6 18.75%
  • Nie przemyślane

    13 40.63%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Serwer

  1. #1
    Gerden
    Konto usunięte

    Pomysł Serwer

    Siemanko
    Chciałbym zaproponować wam serwer na którym rządziłoby PvP. Otóż na tym można by tylko przechodzić fabułę i Qesty(bez orchidei zostało by tylko melissa z powody ważki). Na tym serwerze wszędzie oprócz miast znajdowałyby się mapki do bójek. Na tym serwerze była by(niewiem np. 50%(niewiem jak wyto ustalilibyście))szans na drop unikaty i lub bądź miksturek(nie było by kart). Na przykład że mamy 15 pierwszych leveli na kompletowanie eq(czyli nieskończony prot na atakowanie do czasu zdobycią 15 poziomu). Po zdobyciu 15 poziomu kończy się prot i można bójkować się i pojedynkować(po przegranej walce nie było by godzinnej ochrony przed walkami). Nie byłoby tzw. blokady gdzie nie można dostać ranq gdy jest różnica w punktach. Chyba to tyle licze na szczere odpowiedzi. Pozdrowienia.

  2. #2
    XdynamoX
    Konto usunięte
    Ja myślę, że to byłyby dodatkowe koszty utrzymania MFO.
    Byłoby przy tym duuuuuuużooooooo pracy a wiec jak chcesz serwer PvP idz na podmokłą polanę i masz tam tak samo tylko mniejszy obszar
    Admini powinni najpierw zająć się dokończeniem fabuły.

  3. #3
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Prawdopodobnie nowy ŚWIAT nie pojawi się jeszcze trochę, a może nawet do skończenia fabuły i na pewno Administacja już powoli myśli o tym jaki ten Świat będzie. Na v2 były 4 światy zwykły, potem ś1 i ś2 połączono i dopiero piąty, wydany niedawno, był nastawiony na PvP.
    Bididididid!

  4. #4
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    W tej grze nie trzeba nowych światów, wystarczy pogodzić graczy pve z pvp jakoś.

    Ciekawą opcją by było, gdy jakiś znudzony czekaniem na upka mógł wystawić na arenę nagrodę (itemek/złoto) o którą by walczyli gracze. Np ktoś chapnie fajny itemek ze sponsoringu to będzie przez 10 minut na arenie, jesli wygra to itemek jest jego, a jeśli padnie to przeciwnik to zdobywa. Myślę, że takie coś zachęci do pvp, nawet system mógłby czasem zapodawać nagrody

  5. #5
    Pirrat
    Konto usunięte
    Czarna lista graczy - ktoś tobie płaci przez specjalną instytucję za ubicie kogoś

  6. #6
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...light=hardcore podobne bardzo i nie przeszło : <

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Czarna lista graczy - ktoś tobie płaci przez specjalną instytucję za ubicie kogoś
    po co instytucja ja przyjmuje zlecenia bez pośredników :P

  8. #8
    Gerden
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XdynamoX Zobacz post
    Ja myślę, że to byłyby dodatkowe koszty utrzymania MFO.
    Byłoby przy tym duuuuuuużooooooo pracy a wiec jak chcesz serwer PvP idz na podmokłą polanę i masz tam tak samo tylko mniejszy obszar
    Admini powinni najpierw zająć się dokończeniem fabuły.
    Może większe koszty ale można by kupić usługę ochrony przed atakami a to przecież za mfy. Więc jakby ktoś chciał porządnie poexpić to kupili by zwiększenie limitu energii i ochronę przed atakami. Szansa na wypadnięcie itemu(unikatu) z nas podczas bójki wynosiłaby 10% i wtedy te kupione bądź ulepszone(np. mamy 40 lvl. mamy eq +2/3 na 50)to chowaliby je do depozytu. A wiadomo że do aukcji i licytacji są potrzebne miejsca w depozycie a eq też trzeba by było chować więc każdy kupywał zwiększenie limitu depozytu. A z tego kupa mfów=kasa dla adminów.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •