Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 89

Temat: NIEDŁUGO 10k LIKE na FB

  1. #16
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Zapomniales o loteri bez ryzyka i 1 razowych tanszych mfach ;D w sumie jakby połaczyć tansze mfy z podwojny byłoby zabawnie :P
    Jak dla mnie powinni isc na calosc i dac wszystko a gracze juz sobie wybiora ktory bonus ich najbardziej cieszy i ktory najchetniej wykozystaja

    ano tak loteria bez ryzyka dla paru osob.
    tansze mfy to chyba juz jest ? czy nie bo nie orientuje sie, podwojne mfy przy kupnie sa, ale pod warunkami.

  2. #17
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    ano tak loteria bez ryzyka dla paru osob.
    tansze mfy to chyba juz jest ? czy nie bo nie orientuje sie, podwojne mfy przy kupnie sa, ale pod warunkami.
    bylo tak ze jak kupowales mfy to dostawales chyba 40% kupionych gratis czy jakos tak niezaleznie ile kupiles w danym dniu ale nie liczyly sie do sumy na sell jesli zrobia ankiete co chcemy dobrze by bylo jakby ja podzielili na mfo2 i 3 albo dali all w koncu 10k dlugo sie zbieralo a 20k chyba nie dozyjemy
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  3. #18
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    bylo tak ze jak kupowales mfy to dostawales chyba 40% kupionych gratis czy jakos tak niezaleznie ile kupiles w danym dniu ale nie liczyly sie do sumy na sell jesli zrobia ankiete co chcemy dobrze by bylo jakby ja podzielili na mfo2 i 3 albo dali all w koncu 10k dlugo sie zbieralo a 20k chyba nie dozyjemy
    teraz jest 10% wartosci. "
    pozatym pokazalbym nastepny "blad" w tych walnietych uslugach , ale ...
    po co to jak sie tu niczym ostatnio nie zajmuja
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 08-07-2013 o 00:14

  4. #19
    uranterra
    Konto usunięte
    Albo dac te wszystkie rzeczy ( dropy, resy itd...)

    A kazdy bedzie mogl wybrac tylko 3* kktore mu sie najbardziej bodobaja











    *przypadkowa liczba :P

  5. #20
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Nic !
    Jednak po głębszym przemyśleniu zmieniam zdanie i chce reset bez limitu prób na ten dzień . Podwójny drop nie ma sensu, bo tam jest masa itemów na targu, których nikt nie kupuje. Exp tak samo jest bez sensu - chociaż jak sic mi obieca, że wbije 54 to może się zgodzę . Chociaż mam lepszy plan - wyzwania dla wszystkich dopiero będzie fajnie . Podwójny drop to może podwójnie trudniej co ? Jednak wpadłem na kolejny pomysł - na jeden dzień wyzerować każdemu rank i dla najlepszej 3 specjalna nagroda - mam na myśli liczbę walk, jak i liczbę pkt. Po pijaku chyba mam więcej pomysłów - apokalipsa zombi, we wszystkich lokacjach pojawiają się zombi, trzeba ratować mfo przed ich inwazją na naszą piękną krainę.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 08-07-2013 o 02:48

  6. #21
    Użytkownik Avatar Andres
    Dołączył
    16-09-2011
    Postów
    183
    Teaser Devos,albo wybór moda/testera ;]

    @Pirrat:
    Z wyzwaniami dobry pomysł,ale trochę bym go ulepszył ^^ Wyzwania mogłyby polegać na tym że każdy gracz dostanie kwit z którym pójdzie do specjalnego NPC który przeniesie go na jakąś mapke na której będzie mob z którym walczymy i dostajemy item od +0 do +9 na swój przedział lvl.
    Ostatnio edytowane przez Andres ; 08-07-2013 o 11:03

  7. #22
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Chociaż mam lepszy plan - wyzwania dla wszystkich dopiero będzie fajnie . Podwójny drop to może podwójnie trudniej co ? Jednak wpadłem na kolejny pomysł - na jeden dzień wyzerować każdemu rank i dla najlepszej 3 specjalna nagroda - mam na myśli liczbę walk, jak i liczbę pkt. Po pijaku chyba mam więcej pomysłów - apokalipsa zombi, we wszystkich lokacjach pojawiają się zombi, trzeba ratować mfo przed ich inwazją na naszą piękną krainę.
    Proszę cię nie pij tyle

  8. #23
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Słyszałem, że w karczmie będzie darmowy alkohol i dupy za 10 k lajków.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    byłoby śmiesznie! po miastach latały by potworki o wyglądzie zombie, ale jak dyniogłowi o odpowiednim poziomie już widze tą panikę i "to bąd czy nie"
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  10. #25
    Użytkownik Avatar Ice Axe
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    588
    Mi wystarczy 2x drop i resik tego dnia nieograniczony
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  11. #26
    Użytkownik Avatar Junak
    Dołączył
    15-03-2013
    Postów
    25
    Dora robimy multikonta na fejsie i nabijamy lajki dla mfo

  12. #27
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Pragnę również zauważyć że gra stoi w martwym punkcje praktycznie co z tego wynika 12k czy tam 15k nigdy zapewne nie osiągnie.

    PS:
    Szanowna administracjo ruszcie dupy i zacznijcie coś robić bo to co się tu dziej to jest już chore. Rozumiem, że macie nas w dupie ale to już powoli zaczyna być wkurw*ające.
    Codziennie to samo, nic nowego nawet na poprawki niekiedy trzeba czekać tygodniami a nawet miesiącami.
    Błędy zgłaszane są akceptowane propozycje też akceptowane i siedzą w dziale zaakceptowanych latami.
    Proszę Was weźcie się do jakiejś roboty.
    Przypominam, że MFO3 to nadal wersja BETA, jak się nie podoba częstotliwość aktualizacji, zmykać do MFO2, tamta gra jest ukończona i na pewno fabuła nie skończy się tak szybko jak tu

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    28-02-2012
    Postów
    122
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Zapomniales o loteri bez ryzyka i 1 razowych tanszych mfach ;D w sumie jakby połaczyć tansze mfy z podwojny byłoby zabawnie :P
    Jak dla mnie powinni isc na calosc i dac wszystko a gracze juz sobie wybiora ktory bonus ich najbardziej cieszy i ktory najchetniej wykozystaja

    Popieram

  14. #29
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    O, Levusek, dawno Cie tu chyba nie było ;>

  15. #30
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Łomatko Levusek!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •