Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 51 z 51

Temat: Planowane zmiany w banowaniu na forum

  1. #46
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    W sumie na pamiątkę można zostawić te bany w profilu, a ich nie liczyć.
    Jeśli się da.

  2. #47
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Wszystkie ostrzeżenia zostały wymazane. Moja bandycka przeszłość również Zaczynam od zera.

    Do ADIHC1:
    Jeśli będziesz chciał mi wyklikać super moderatora wystarczy napisać, spytać się, rozważę propozycję. Z chęcią zastąpię nieaktywnego, zapomnianego Michula.
    Kiedyś, jeden z moderatorów stwierdził, że nadaję się na to stanowisko. Też tak uważam.
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 08-07-2013 o 00:09
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #48
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Popieram kandydaturę Squadrona na Super Moderatora.

  4. #49
    Pirrat
    Konto usunięte
    Lepszego nie znajdziecie, również popieram. Precz z tyrania i obłudą!

  5. #50
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    ADI poważnie podchodzę do sprawy, mógłbym zająć się twoimi sprawami. Mam dobry kontakt z użytkownikami. Wszystko jest do ogarnięcia
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #51
    Zastanowię się ;)

    Tymczasem zamykam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •