Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 51

Temat: Planowane zmiany w banowaniu na forum

  1. #1

    Planowane zmiany w banowaniu na forum

    Mam dla was cztery dobre wiadomości i jedną neutralną ;)

    1) Obecnie długość banów jest podwajana w nieskończoność. To się zmieni i najdłuższy będzie miał 90 dni.
    2) Dodany zostanie dodatkowy stopień między 7 a 30 dni - 14 dni. Całość będzie prezentowała się następująco: 3, 7, 14, 30, 60 i każdy kolejny 90 dni.
    3) Co 4 miesiące jeden stopień będzie się przedawniać, np. mając bana za Spam (2), po 4 miesiącach użytkownik ponownie spamując, otrzyma Spam (2) zamiast Spam (3).
    4) Dotychczasowe bany nie będą brane pod uwagę przy stopniowaniu, wszyscy użytkownicy startują "od zera".
    5) Każde przewinienie, bez względu na jego kategorię, będzie zwiększać stopień kary, np. spamując i dostając bana Spam (1), po czym obrażając kogoś, użytkownik otrzyma bana Obrażanie Użytkowników (2) a nie (1).

    W niedzielę wyklikam zmiany.

  2. #2
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Aż dziwne, że Ci się chciało
    Dla mnie to nie robi różnicy, w końcu nie macie za co mnie banować, he he.
    Avatar robi swoje.

  3. #3
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Okej, wszystko spoko, ale tyle zmian na raz to jednak za dużo.
    Wprowadźmy najpierw te pierwsze cztery na próbę i zobaczymy jak wypalą, a potem dopiero po jakimś czasie zastanowimy się nad piątym.

    Pozdrawiam.

  4. #4
    Pirrat
    Konto usunięte
    4) Dotychczasowe bany nie będą brane pod uwagę przy stopniowaniu, wszyscy użytkownicy startują "od zera".
    To mi się podoba . 5 punkt jest bezsensu - więc po co kategorie dawać skoro nic nie znaczą.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Czyli moje wszystkie kary będą wyzerowane tzn. zamiast 21 banów będę miał na koncie 0 ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Czyli moje wszystkie kary będą wyzerowane tzn. zamiast 21 banów będę miał na koncie 0 ?
    Zgadza się, wszyscy startują od zera. To znaczy, będą one widoczne w profilu, jednak nie będą miały znaczenia.
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  7. #7
    Pirrat
    Konto usunięte
    Proponuje 6 punkt Możliwość odwołania od decyzji moderatora

  8. #8
    Spóźniony prezent na dzień dziecka ;)

  9. #9
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Teraz sie pochwalcie kto wpadł na taki pomysł?

  10. #10

  11. #11
    Pirrat
    Konto usunięte
    To podczas bana niby działa?

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ten 5 punkt to na poważnie?
    po co kategorie dawać skoro nic nie znaczą.

  13. #13
    Nie rozumiem? To była odpowiedź na post El Fortuno.

    Co do odwołania - wychodzę z założenia, że problemu nie ma. Cały czas jestem zalewany wiadomościami w grze o banach ;)

    Ewentualnie pkt 6. - moderator ma zawsze rację ;)

    po co kategorie dawać skoro nic nie znaczą
    To ułatwienie dla moderatorów, zamiast z palca pisać za co jest ban.

  14. #14
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    5) Każde przewinienie, bez względu na jego kategorię, będzie zwiększać stopień kary, np. spamując i dostając bana Spam (1), po czym obrażając kogoś, użytkownik otrzyma bana Obrażanie Użytkowników (2) a nie (1).
    W sensie kategorie są tylko do opisywania powodu banu by uzyszkodnik wiedział za co?
    A nie tak jak było czyli jeśli modek podciągnie pod spam 3 dni jeśli pod off top 30 dni. Jeśli dobrze rozumie
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  15. #15
    Tak.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •