Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 17

Temat: Pojemność Depozytu

  1. #1
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535

    Pojemność Depozytu

    Nie uważacie, że depozyt ma zbyt małą pojemność pod względem złota ? Na 52 lvl mam limit 36 000 G, przecież to jest nic, powinno być 10 razy tyle.
    Nasz depozyt powiększa się o 500G z każdym levelem, czyli na 100 lv limit będzie wynosił tylko 60 000 G które wydropimy z ok 50 potworków.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Przez co gracze tworzą postacie "banki" zamiast powiększać depo za MF bo jest to nieopłacalne.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    jest to taka "martwa" funkcja gry, większy przyrost limitu by nie zaszkodził, albo chociaż jakaś atrakcyjniejsza oferta za MFy, żeby nadać temu sens
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Ja chyba powiekszyłem depo 2 razy to mam tylko 108 000 pojemnosci

    i pomyslcie ile razy bym musial powiekszyc chcac schowac 40 000 000

    1111 razy :P

    1111 * 10 = 11110 MF :P

    11110 MF * 0,3 zł = 3330 zł :P
    Ostatnio edytowane przez Nocny Lowca ; 01-07-2013 o 21:15

  5. #5
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Z tego wykresu wynika, że rzadko kupowaną usługą jest właśnie powiększenie depozytu.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #6
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Ten wykres i tak zawyża o wiele wynik, powinny być oddzielne opcje:
    "powiększenie slotów w depozycie" oraz "powiększenie golda w depozycie", uwierz mi, że pewnie większość z głosujących powiększyła sloty (również ja w przeszłości), a nie złoto.

  7. #7
    Dla wszystkich jest po równo. Do mnie do depozytu wchodzi 2 mln więc nie narzekam. Ale rzeczywiście powiększenie za mfy powinno mieć inne przełożenie ; )

  8. #8
    Shunsui
    Konto usunięte
    Ja to myślę jeszcze inaczej gdyż wg mnie nie byłoby głupio gdyby jeden slot depozytowy odpowiadał naszemu limitu golda czyli np masz limit 36k i jeden slot w depozycie wolny to zamiast ładować tam itemek,ładujesz drugie 36k.Mi by pasowało bo itemków mam mało a golda sporo.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Shunsui ; 02-07-2013 o 09:48

  9. #9
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Proponuję wprowadzić darmowy dodatkowy slot na przedmioty w depozycie co kolejny 5, 10, bądź 15 poziom.
    Ostatnio edytowane przez Seitas ; 02-07-2013 o 17:55

  10. #10
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Powiększałem depozyt kilka razy i ilość złota jaką mogę tam wsadzić faktycznie jest niesatysfakcjonująca.
    Koprze, miejsc na itemki akurat jest odpowiednia ilość. Jak nie pasi to sobie powiększ. Można też zastosować mój pomysł poruszony w noobskich propozycjach o strojach co ileś poziomów
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 02-07-2013 o 18:02

  11. #11
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Koprze, miejsc na itemki akurat jest odpowiednia ilość. Jak nie pasi to sobie powiększ.
    Kto powiedział, że mi nie "pasi"? Wyraziłem swoją opinię na dany temat. Poza tym wiele osób ma podobne zdanie. PS. mam zwiększony limit od dawna. I wypraszam sobie bezpodstawne i chamskie wyzwiska.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Depo ma byc zmieniony po upku.

  13. #13
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał PiTTeR PiT Zobacz post
    Depo ma byc zmieniony po upku.
    Stary wyjadacz to ma info od boga zawsze, wiadomka.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał PiTTeR PiT Zobacz post
    Depo ma byc zmieniony po upku.
    Na co? Będzie miał inny kolor? Skąd takie informacje?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Nocny Lowca
    Dołączył
    30-06-2012
    Postów
    381
    Tomi chyba kiedyś gdzieś pisał ze depo zmieni na 1 miedzy wszystkimi postaciami o ile sie nie myle .

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •