Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Nowy atrybut dla wojownika.

  1. #16
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    A ja jestem za wprowadzeniem papieża którym zostałby void znany również jako hINATA.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  2. #17
    uranterra
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Ale nowe atrybuty nie są kompletnie potrzebne.
    Choć, oczywiście, trzymam się mojego sposobu na takie propozycje - uznajemy, ale zmniejszamy obrażenia o 50% i wprowadzamy. Propozycja zrealizowana? tak. Balans tego co było wcześniej zaburzony? nie.

    Tym razem musze sie zgodzic z musarajem.

  3. #18
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Choć, oczywiście, trzymam się mojego sposobu na takie propozycje - uznajemy, ale zmniejszamy obrażenia o 50% i wprowadzamy.
    Racja, sztylety są małe i można by używać nawet dwóch na raz, więc oczywistym jest zmniejszeniem obrażeń o 50%. Dwa ataki za pół ciosu da w efekcie cały cios, a balans zostanie zachowany, że też sam na to nie wpadłem, propsy.
    Również na TAK.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To wprowadźmy jeszcze karwasze,nagolenniki,tarcze. Właściwie, to czemu nie można mieć jednocześnie rękawic + miecza/buławy itp. Przecież można nosić rękawice i trzymać bron. I łucznik niech ma kołczan z ilością strzał. Skończą się strzały - ma problem.

  5. #20
    uranterra
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Qwiker Zobacz post
    To wprowadźmy jeszcze karwasze,nagolenniki,tarcze. Właściwie, to czemu nie można mieć jednocześnie rękawic + miecza/buławy itp. Przecież można nosić rękawice i trzymać bron. I łucznik niech ma kołczan z ilością strzał. Skończą się strzały - ma problem.
    Jak dla mnie moze byc tak jak teraz ze mam rozne sztylety maczugi itp.. ale one maja dotychczasowe atry.
    Czyli sztylet kaplana z atrem miecza orkowa maczuga z atrem bulawy

  6. #21
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ale pieprzycie głupoty. Gość wyraźnie jest poniżej pewnego poziomu ogarniania. W pierwszych postach było wyjaśnienie dlaczego nie, a ten gość "mam powyżej 40 iq" nadal to ciągnie. Dlaczego? Bo nie ma komu tego zamknąć. Ktoś w ogole pilnuje tego forum, czy moze niektorzy moderatorzy działają tylko jak jest upek, a potem mysla, ze maja wolne? Może czas coś zmienić.
    Bididididid!

  7. #22
    Nie będzie nowego atrybutu dla woja.

    Kryśka nie płacz.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •