Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 56

Temat: Blog MapYiego czyli centrum informacji i nie tylko ;)

  1. #16
    Jak dzieci w piaskownicy.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Jestem mile zaskoczony blogiem. Nie działa.

  3. #18
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jestem mile zaskoczony blogiem. Nie działa.
    U mnie działa.
    Widzę, że dzisiaj skończył Ci się ban za prowokację, w dodatku następny powinien być na 60 dni, a już się zaczyna...

  4. #19
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Koridorze mi też nie działał kilka minut po tym jak musaraj to napisał. Teraz śmiga dobrze.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #20
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    U mnie działa.
    Widzę, że dzisiaj skończył Ci się ban za prowokację, w dodatku następny powinien być na 60 dni, a już się zaczyna...
    Chyba teraz zaczyna od nowa - tamten dotyczył okresu przed zmianami, więc teraz dostanie na 3dni chyba, że macie inne dane

  6. #21
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    U mnie działa.
    Widzę, że dzisiaj skończył Ci się ban za prowokację, w dodatku następny powinien być na 60 dni, a już się zaczyna...
    gdzie on ich tyle wyłapał o_O przez ten niecały miesiąc?
    koridor poczytaj temat https://forum.mfo3.pl/showthread.php...waniu-na-forum

    chyba już działa blog myślałam ze mapy zrobi tak jak z dropem
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #22
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Widzę, że dzisiaj skończył Ci się ban za prowokację, w dodatku następny powinien być na 60 dni, a już się zaczyna...
    Koridor zasnął na kilka miesięcy i nie zauważył, że Adi wyczyścił wszystkim bany, a Musaraj przed tą zmianą dostał na 30 i amnestia działa u niego od teraz. Więc następny powinien być na 3 dni.

    Co do bloga - mi działa.
    Bididididid!

  8. #23
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    widocznie tylko musaraja blog działa 24/7.
    Nie prowadzę żadnego bloga, nie wiem jaki związek ma mój domniemany blog z Twoim. Widocznie bez osobistej wycieczki w moją stronę uważasz post za nieudany.
    Zdecydowanie druga część wypowiedzi jest prowokującą konflikt i obrażenie autora.
    Druga część brzmi "Nie działa." Wyraźnie prowokująca. No i obrażam, oczywiście.
    Dodatkowo w swojej sygnaturze ewidentnie insynuuje oszustwo, gdyż jednoznacznie sugeruje, że ja pozdrawiam, i przypisuje mi wypowiedzi, które nie są ani moimi ani skierowane do każdego z forum.
    Nie. Cytuję słowa z Twojego dawnego avatara. Dodatkowo wcale nie cytuję TWOICH słów, tylko cytuje słowa [GM] MapY'ego. U Ciebie za nic nie mogę znaleźć przedrostka [GM].
    Wysłałem zawiadomienie do kilku moderatorów, w tym Baggiego, który jakiś czas temu właśnie dał mi bana
    Wiesz, też mam powody żebyś TY otrzymał bana, chyba nawet kilka przedstawię.


    Napisałem post w celu stwierdzenia (zgodnie z prawdą), że blog nie działa. Bo nie działał. Nie wiem czemu wywołało to lawinę 5-7 postów.

    P.S. Za nic nie mogę się doszukać obrazy w moim poście... Mógłbyś wskazać?

  9. #24
    A ja się zastanawiam jaki jest sens robienia gazetek/zinów. Wciąż mamy lata 90?

  10. #25
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    A ja się zastanawiam jaki jest sens robienia gazetek/zinów. Wciąż mamy lata 90?
    Szkoda, że ta uwaga nie przyszła ci do głowy jak BaGGy zakładał swoją.

  11. #26
    Ta uwaga przychodzi mi do głowy za każdym razem, kiedy czytam o kolejnej gazetce. Dopiero teraz postanowiłem to wyartykułować - jest to ogólna uwaga, nie jest wycelowana w autora.

    Nie szukaj dziury w całym ;)

  12. #27
    Powiem Ci Mapy, że spodziewałem się czegoś o wiele gorszego, ale Twoja gazetka na prawdę poprawiła mi humor.
    Jak na pierwszy raz całkiem nieźle, ale musisz jeszcze dopracować kilka aspektów, przede wszystkim graficznych . Niemniej jednak przyznaję się, że czytałem do samego końca z uśmiechem na twarzy, mam nadzieję, że podczas pisania nie pękła Ci żadna żyłka, gdyż oczekuję kolejnego numeru!

  13. #28
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Kolejna "prasowa przepychanka". Ehh... szkoda, że kolejny raz posuwacie się do czegoś takiego, najpierw Baggy teraz Ty - obecny i były mod/gm ;d.
    Bididididid!

  14. #29
    Shikaten
    Konto usunięte
    Gazetka przednia milordzie.

  15. #30
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Do końca można zgłaszać propozycje tematów przewodnich numeru
    Proponuję w następnej gazetce napisać coś o Baggym ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •