Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Rozbudowana noc

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111

    Rozbudowana noc

    Witam,
    grając wieczorem parę tygodni temu odkryłem , że noc nie występuje na wszystkich lokacjach.
    Proponuję, by to zmienić , ale tylko w obszarach leśnych (np.dębowy bór) i równinnych (np. kwiecista łąka).
    Proponuję, aby w nocy w lasach można byłoby zamiast melodyjki ustawić np. hukanie sowy, a na łąkach cykanie świerszczy.
    Taka mała kosmetyka przed updatem

  2. #2
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzic Zobacz post
    Witam,
    grając wieczorem parę tygodni temu odkryłem , że noc nie występuje na wszystkich lokacjach.
    Proponuję, by to zmienić , ale tylko w obszarach leśnych (np.dębowy bór) i równinnych (np. kwiecista łąka).
    Proponuję, aby w nocy w lasach można byłoby zamiast melodyjki ustawić np. hukanie sowy, a na łąkach cykanie świerszczy.
    Taka mała kosmetyka przed updatem
    po co jeszcze bardziej obciążać serwer?
    jak chcesz nocy to sobie przyciemnij ekran lub załóż okulary przeciw słoneczne
    muzykę też sobie możesz sam puścić lub kup sowę

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    po co jeszcze bardziej obciążać serwer?
    jak chcesz nocy to sobie przyciemnij ekran lub załóż okulary przeciw słoneczne
    muzykę też sobie możesz sam puścić lub kup sowę
    Chcesz upa to sobie go zrób , chcesz żeby twoje pomysły wchodziły do gry to sobie je zrealizuj- Czarna. Pomysł na tak

  4. #4
    Shunsui
    Konto usunięte
    Czarnulka ktoś podał normalną propozycję(w porównaniu z innymi)nie musisz na niego od razu naskakiwać.Propozycja mi się podoba dotycząca obszarów leśnych i innych lokacjach poza miejskich oraz sądzę,że lepiej by noc była wszędzie niż tylko w niektórych lokacjach(jak coś robić,to po całości).Jednak z tym obciążaniem serwera to Czarnulka może mieć rację i nie sądzę by tę propozycję wprowadzili w najbliższym czasie(o ile w ogóle wprowadzą).Pozdrawiam.

  5. #5
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Noc wszędzie to fajna sprawa, już dawno proponowałem
    Skoro adminom się nie chce to niech jakiś Fechmistrz Kamil zrobi, przecież jakaś ze skórek nocy była autorstwa jakiegoś gracza.

  6. #6
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Kosmetyczne zmiany
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  7. #7
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Noc wszędzie to fajna sprawa, już dawno proponowałem
    Skoro adminom się nie chce to niech jakiś Fechmistrz Kamil zrobi, przecież jakaś ze skórek nocy była autorstwa jakiegoś gracza.
    Wszystkie "skórki" nocy były mojego autorstwa :P
    Zrobienie takiej nocy to nie jakieś hop-siup. Na 1 mapkę potrzeba całego dnia (4-5h), przynajmniej tak było z miastami, może troszkę krócej będzie się robić inne lokacje.
    Jednak pozostaje sprawa problematycznych lokacji, np. Nawiedzonego cmentarzyska, gdzie należałoby zrobić 2 różne warstwy nocy - 1 bez zrespionego kapłana i druga już ze świątynią w płomieniach.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wszystkie "skórki" nocy były mojego autorstwa :P
    Zrobienie takiej nocy to nie jakieś hop-siup. Na 1 mapkę potrzeba całego dnia (4-5h), przynajmniej tak było z miastami, może troszkę krócej będzie się robić inne lokacje.
    Jednak pozostaje sprawa problematycznych lokacji, np. Nawiedzonego cmentarzyska, gdzie należałoby zrobić 2 różne warstwy nocy - 1 bez zrespionego kapłana i druga już ze świątynią w płomieniach.
    Zacznijcie robić dziś, to wczesniej skończycie.
    Bididididid!

  9. #9
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Husar Zobacz post
    Czarnulka ktoś podał normalną propozycję(w porównaniu z innymi)nie musisz na niego od razu naskakiwać.
    Na nikogo nie naskakuje. Podałam argument przeciw oraz metody w jaki sposób ten gracz może mieć noc i muzykę bez zmian w grze.
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    Chcesz upa to sobie go zrób , chcesz żeby twoje pomysły wchodziły do gry to sobie je zrealizuj- Czarna. Pomysł na tak
    będę robiła co będę chciała
    ODWAL SIĘ

    na nie
    a skarlet i Pirrat jak zwykle.
    Ostatnio edytowane przez Nikon ; 16-06-2013 o 11:56

  10. #10
    Użytkownik Avatar Seitas
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    552
    Propozycja jest bardzo ciekawa, nie wiadomo jednak jak to by wpłynęło na rzekome obciążenie serwera

  11. #11
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    na tak
    a Czarna jak zwykle.

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Niepotrzebne, na nie.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    Nie patrzcie w moim pomyśle tylko na grafikę. Oceńcie też propozycje odgłosów.
    I proszę,żeby Tomi się wypowiedział - w końcu to on ma decydujący głos
    Ostatnio edytowane przez Dziedzic ; 16-06-2013 o 14:50

  14. #14
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Komputery/przeglądarki znaczącej liczby graczy niezbyt sobie radzą z efektami, które są już dostępne (narzekania na lagi na nocnych mapkach czy też tam gdzie jest dużo ruchomych obiektów/animacji). Dokładanie nowych pogłębi te problemy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •