Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Nowy układ portali

  1. #1
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378

    Nowy układ portali

    Że tak spytam - wtf?!

    Ta zmiana spadła na nas jak grom z jasnego nieba. 11 miesięcy i już (!) widać zmiany! 11 miesięcy i mamy sortowanie portali wg "miast", chociaż wg fabuły byłoby lepsze, czyli "dilliowe", eterniowe, lagnowe, urkadenowe i eliarowe.

    Co jednak jeśli ja wolę starą wersję? Idzie to jakoś wybrać?
    Bididididid!

  2. #2
    Co jednak jeśli ja wolę starą wersję? Idzie to jakoś wybrać?
    teraz polub nową
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    To nic nie znaczy, w 11 miesięcy udało im się zmienić układ portali, GRATULUJE
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #4
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Równina Błyskawic jakby co jest już przy "Eternii". Wcześniej była przy Eliar, jak robiłem screena. Wolę fabularne sortowane.
    Bididididid!

  5. #5
    Radujcie się, że coś się dzieje.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Nie raduję się bo wiem że nic się nie dzieje.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  7. #7
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Lepiej już fabularnie, tak to gorzej jak było.

    Jeżeli chcecie nas zadowolić małymi updatami w oczekiwaniu na upragnione Devos, to proponuję rozwinąć gildie.
    +1

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Czepiłabym się tego jeziora lewitujących skał przy Urkaden. Wiem ze z tamtym upkiem było, ale bliżej tej lokacji do Eliar. Plus propozycja innej kolejności: najnowsze miasto najwyżej. (Prędzej czy później większość graczy przestaje chodzić na smoka mroku.. ) zaoszczędziłoby to scrollowania.
    Eliar, Urkaden, Lange, Eternia, Dilli.

    ps. jak już zgrupowaliście to nie mogliście dodać [+] który by rozwijał dodatkowe lokacje przy miastach? (ostatnie ustawienie byłoby domyślne)

    Koniec narzekań, pis joł

  9. #9
    Nikon
    Konto usunięte
    o wprowadzili moją propozycje
    jak się chce teleportować z eliar to lokacje typu grota orków są przypisane do dilli
    lepiej jakby nowe miasta były na górze

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2012
    Postów
    7
    To Pod jakie miasto podchodzi Grota Orków ? Pod Dili , chyba trochę do bani te zmiany

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    Bo źle myślicie (albo źle to jest zrobione). Z portalu miejskiego nie widać nagłówka "miasto". Kiedy teleportujemy się z Eliar dokądś, to nie mamy nagłówka "Eliar", więc Grota wygląda jak nieprzypisana.

  12. #12
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Najlepiej jakby miasto z którego się teleportujemy też było na liście, ale nie można byłoby się ofc do niego teleportować.
    Bididididid!

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    To nie było jeszcze przeznaczone do publikacji (niedokończone) i nie powinno się pojawić w grze, ale skoro już poszło to i małe poprawki również poszły.
    Aktualne miasto jest teraz widoczne, ale bez możliwości teleportowania, dodano również nagłówek Dilli (pomimo, że nie ma teleportu w samej wiosce).
    Miasta są sortowane odwrotnie do kolejności fabularnej.
    Ogólnie jeszcze więcej opcji ma być, ale to nie na teraz.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Teraz jest lepsze. tylko posegregujcie to ttrochę.

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To nie było jeszcze przeznaczone do publikacji (niedokończone) i nie powinno się pojawić w grze, ale skoro już poszło to i małe poprawki również poszły.
    Aktualne miasto jest teraz widoczne, ale bez możliwości teleportowania, dodano również nagłówek Dilli (pomimo, że nie ma teleportu w samej wiosce).
    Miasta są sortowane odwrotnie do kolejności fabularnej.
    Ogólnie jeszcze więcej opcji ma być, ale to nie na teraz.
    No i jest zajebiscie. Od razu lepiej. Teraz tylko przydałby się teleport w Wiekowym Lesie (to jedyny mini do którego nie można dojść przez tp) oraz ew. w Dilli (dla mnie brak TP tam to swego rodzaju smaczek w grze ).
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •