Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Temat: Ranking Reputacji

  1. #1

    Ranking Reputacji

    TOP10

    1. (-) Chaos 143 (-)
    2. (-) Levusek 123 (-)
    3. (-) MapY 102 (-)
    4. (-) Psotka 90 (-)
    5. (-) Goddess Of War 80 (-)
    6. (-) ADIHC1 55 (-)
    7. (-) Mita 51 (-)
    8. (-) musaraj 49 (-)
    9. (-) Antybristler 43 (-)
    10. (-) Tomi 41 (-)
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 28-08-2011 o 19:56 Powód: Aktualizacja 27-08-2011

  2. #2
    Nie będzie w tym tygodniu aktualizacji.

    Część osób pogrywa nie fair wobec innych. Crawler nabijał sobie reputację poprzez multikonta, a Nerus "sępił" o reputację w grze m.in. przy okazji handlu. Obu wyzerowałem reputację. W najbliższym czasie będę przeglądał logi reputacji i zerował reputację kolejnym osobom, jeśli zajdzie taka potrzeba. No chyba, ze ktoś sam mi się przyzna, że "ma coś na sumieniu" w tej kwestii, wtedy ograniczę się jedynie do odjęcia tych punktów.

    A, zapomniałbym, powyższe dotyczy również niedawnego "kółka wzajemnej adoracji". Mam nadzieję, że nie będę musiał wyzerować połowy TOP-u ;)
    Ostatnio edytowane przez ADIHC1 ; 04-07-2011 o 01:00 Powód: errata

  3. #3
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Nie będzie w tym tygodniu aktualizacji.

    Część osób pogrywa nie fair wobec innych. Crawler nabijał sobie reputację poprzez multikonta, a Nerus "sępił" o reputację w grze m.in. przy okazji handlu. Obu wyzerowałem reputację. W najbliższym czasie będę przeglądał logi reputacji i zerował reputację kolejnym osobom, jeśli zajdzie taka potrzeba. No chyba, ze ktoś sam mi się przyzna, że "ma coś na sumieniu" w tej kwestii, wtedy ograniczę się jedynie do odjęcia tych punktów.

    A, zapomniałbym, powyższe dotyczy również niedawnego "kółka wzajemnej adoracji". Mam nadzieję, że nie będę musiał wyzerować połowy TOP-u
    za surowa kara tak mi się wydaje, nie sępiłem reputów tylko pare razy przy okazji handlu spytałem o wymianę reputa, tak jak prawie cała topka wymienia reputy, większość reputów zdobyłem przecież uczciwie, wypowiadając się na forum, a tu wyzerowanie mnie jakbym zdobył wszystkie punkty nieucziciwie..


    zastanowiłbym się nad zmianą systemu reputacji taką jaką proponuje NC
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...3523#post23523
    Ostatnio edytowane przez Nerus ; 04-07-2011 o 01:55

  4. #4
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Dokładnie, proponuje wykasować Nerusiowi tych kilka grzesznych reputów a zostawić resztę = uczciwą.
    Mi możesz dać -666 dla zwały.

  5. #5
    Dokładnie, proponuje wykasować Nerusiowi tych kilka grzesznych reputów a zostawić resztę = uczciwą.
    Wtedy nie byłaby to kara.

  6. #6
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Za co dostał karę?

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    ale czemu ja mam pokutować za wszystkich?

  8. #8
    Pokutujesz za siebie. Proszenie graczy, z którymi handlujesz, o reputację, było nie fair wobec innych. A to, że Crawler rozpoczął jakąś głupawkę to już inna para kaloszy - tamte wszystkie punkty cofnąłem.

    A, i jeszcze jedna ważna rzecz. Jeśli zobaczę, że ktoś w komentarzu do reputacji wpisuje swój nick - wyzeruję tej osobie reputację ;)

  9. #9
    Vito Corleone
    Konto usunięte
    Co jest nie fair w proszeniu?

  10. #10
    A czym się różni taki punkt reputacji, od takiego, który sam sobie nabiłeś z multikonta?

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Proszenie graczy, z którymi handlujesz, o reputację, było nie fair wobec innych.
    a że inni się też wymieniali to było fair?
    przy okazji handlu, niektórych tylko spytałem czy nie wymienią się punktem reputacji na forum i tyle, a na pewno nie zmuszałem (może jeszcze groziłem?)
    a ty mnie wyzerowałeś jakbym zdobył wszystkie punkty nie fair

  12. #12
    Dashi
    Konto usunięte
    Jak dla mnie ta cała reputacja jest bez sensu, gdyby się przyjrzeć praktycznie każdy wymienia się repem

  13. #13
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Oczywiscie, ze bez sensu, ale trzeba sie jakos dowartosciowac ;p

  14. #14
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ale fajnie, mam 3 pkty.
    No troche zalosne sa te podpisy "jak pomoglem daj repa"
    Ale jak komus to potrzebne "do zycia publicznego" to spoko

  15. #15
    El Fortuno
    Konto usunięte
    Jak ktoś chce to sam da reputacje ja nikogo nie prosiłem i mam aż/tylko 9 punktów :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •