Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 32

Temat: Ranking pokonania bossa.

  1. #1
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859

    Ranking pokonania bossa.

    Chyba jest już bezsensu ten ranking
    Bo nimfy nie można pokonać na mniejszym niz 10 lvl bo sie nie da przejść a tym bardziej niebieskiej galarety. Te zmiany to wielka porażka.
    W ogóle po co one były?
    Tak to ujowo wygląda jak se ide szukać kota a tu eb Mariusz stoi i nie przepuści mnie na mniejszym niz 6 lvl to jest śmieszne i zjeba*e.

    Zepsuliście gre na mniejszym poziomie. Ja rozumiem nowi gracze itp ale bez przesady. Mógł by ktoś np.na rynku mówić że gdzieś tam na północy ( nie wiem jak ta miejscowaośc sie nazywa ) widział jakąś galaretę i że jest zapewne silna itp. a nie meter od bossa nie możesz przejść na mniejszym niż 6 lvl. To jest złe i bezsensu psuje tylko grę.
    Ostatnio edytowane przez skarlet ; 19-07-2013 o 19:05

  2. #2
    Potencjalny Nabywca
    Konto usunięte
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Chyba jest już bezsensu ten ranking
    Bo nimfy nie można pokonać na mniejszym niz 10 lvl bo sie nie da przejść a tym bardziej niebieskiej galarety. Te zmiany to wielka porażka.
    W ogóle po co one były?
    Tak to ujowo wygląda jak se ide szukać kota a tu eb Mariusz stoi i nie przepuści mnie na mniejszym niz 6 lvl to jest śmieszne i zjeba*e.

    Zepsuliście gre na mniejszym poziomie. Ja rozumiem nowi gracze itp ale bez przesady. Mógł by ktoś np.na rynku mówić że gdzieś tam na północy ( nie wiem jak ta miejscowaośc sie nazywa ) widział jakąś galaretę i że jest zapewne silna itp. a nie meter od bossa nie możesz przejść na mniejszym niż 6 lvl. To jest złe i bezsensu psuje tylko grę.
    Da się przejść.

  3. #3
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    ale do galarety nie

  4. #4
    Nikon
    Konto usunięte
    o goblinie zapomniałaś - z wioski da się wyjść teraz na 6lv

    oprócz tego
    - bossy są coraz łatwiejsze więc łatwiej bić rekordy
    - da się ulepszać eq więc łatwiej zabić np. Przeklętą Nimfomankę
    - niektórych rekordów się nie da pobić np. Wielkie Ptaszysko

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    - da się ulepszać eq więc łatwiej zabić np. Przeklętą Nimfomankę
    Eq czasem od 31+ nie da sie ulepszac? A rekord to chyba 30, wiec i tak na nic.

    Ogólnie jestem przeciwko tym zakazom, bo uważam, że wystarczyłaby informacja SUGERUJĄCA poziom pokonania bossa, a nie bloker.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2013
    Postów
    42
    Nie wiem jak jest gdzie indziej ale na nimfie występuje właśnie taka informacja sugerująca, NPC poleca iść bodajże od 12 lvl ale wybranie odpowiedniej opcji w dialogu umożliwia wejście na niższym lvl.

    Bo nimfy nie można pokonać na mniejszym niz 10 lvl bo sie nie da przejść
    Na <10lvl i tak nie rady pokonać nimfy.

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na <10lvl i tak nie rady pokonać nimfy.
    No nie wiem, na małym lvlu Obrona ma duże znaczenie.

    Staty na 9 lvl:
    HP: 25
    MP: 10
    Obrona: 10
    Obrona mag: 40
    Atak mag: 30
    Szybkość: 35
    Szczęscie: 10

    Do tego eq z plusami:
    Różdżka Mroku +3 (16 ataku magicznego)
    Opaska +3/Skórzany Kapelusz +3 (13 obrony magicznej/12 obrony magicznej, 3 speeda)
    Skórzany Płaszcz +3 (6 obrony magicznej)
    Trzewiki +3 (5 obrony magicznej)
    Pierścień Refleksu +3 (6 speeda, 9 szczęścia)

    Do tego 2 gemy Obrony mag wbite na 5* - każdy daje nam po 5 obrony (jeżeli dobrze liczę), wiec dodatkowe 10 obrony z gemów.

    Staty wtedy takie:
    HP: 25 (500) = 500 HP
    MP: 10 (20) + 36 różdżka = 56 MP
    Atak magiczny: 30 + 16 różdżka = 46 ataku mag
    Obrona: 10
    Obrona mag: 40 + 10 (gemy) + 24 (eq) = 74 obrony mag
    Szczęście: 10 + 9 (eq) = 19 szczęścia
    Szybkość: 35 + 6 (eq) = 41 szybkości

    Do tego dodajemy oczywiście 25% lodu i musimy liczyć na fart - że zaczynamy walkę, i że Nimfa głównie bedzie walić lodem. Sami atakujemy wiatrem/ziemią na 25%. Do tego kamienie i runy pod koniec, żeby nie ładować MP. Myślę, że jest do pokonania , choć to głównie teoria i przepraszam za OT.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 04-06-2013 o 15:22
    Bididididid!

  8. #8
    Tehace
    Konto usunięte
    Tak się doczepie, pierscien refleksu nie moze miec 6 speeda, chyba że znajdziesz +4. Trzewiki mają 3obr magicznej, to jak chcesz za tego zrobić 13? pomyłka z speedem chyba. Skórzany kapelusz +3 nie może mieć 12obr mag, chyba że +4. Noi, że obrony wbija się na 4* :> +4 to z świecą szukać.

  9. #9
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    Tak się doczepie, pierscien refleksu nie moze miec 6 speeda, chyba że znajdziesz +4. Trzewiki mają 3obr magicznej, to jak chcesz za tego zrobić 13? pomyłka z speedem chyba. Skórzany kapelusz +3 nie może mieć 12obr mag, chyba że +4. Noi, że obrony wbija się na 4* :> +4 to z świecą szukać.
    ale tak czy siak można by przynajmniej popróbować a teraz nie ma żadnej zachęty

  10. #10
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Tak się doczepie, pierscien refleksu nie moze miec 6 speeda, chyba że znajdziesz +4. Trzewiki mają 3obr magicznej, to jak chcesz za tego zrobić 13? pomyłka z speedem chyba. Skórzany kapelusz +3 nie może mieć 12obr mag, chyba że +4. Noi, że obrony wbija się na 4* :> +4 to z świecą szukać.
    Możliwe. Doliczyłem 3 pkt do każdego itemu - nie wiem czy to +3 czy +4, ale sens jest ten sam.
    Bididididid!

  11. #11
    musaraj
    Konto usunięte
    bez miksów rege i czegokolwiek Kajana?
    serio?

    Nimfy nie da się ubić poniżej 10 lv, tako rzekę ja.

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2012
    Postów
    31
    Nimfy nie da się na niższym niż 10 lvl, raz że nie da się tam wejść wcześniej a dwa że na 10 lvl mamy eq kajana, ale za to wiadomo było od razu że rapsa da się na 13, goblina na upartego (Magiem) na 14, 19 banici, 25 Łowca Dusz, 28 Minotaur, 29 Przeklęta nimfa, 31-32 Serafin, Zielonego smoka no może na 39 ale to musi być na prawdę dobre eq, Duchy Gothar na 40 lvl, nie widzę żadnych przeszkód, no i to chyba tyle, A i nie wmówi mi nikt że się nie da rozwalić bossy na tym lvl co napisałem, Kolega nie wierzył mi ze da się Rapsa na 13 lvl, a proszę pokonał go Szkoda tylko że nie da się już na 5 lvl galarety zabić, bez sensu było ustawienie tego że nie można tam przejść poniżej 6 lvl...
    Ostatnio edytowane przez Słomiany ; 03-06-2013 o 16:02

  13. #13
    Tehace
    Konto usunięte
    One Piece, z tego co pamiętam to dało się poniżej 10lv, bo strażnik pyta, czy na pewno chcesz wejść nie mając 12lv, a możesz odpowiedzieć że chcesz i Cię puszcza. Nie odbierajcie nadziei, że nie da się na 9lv. Wprawdzie mało prawdopodobne. I goblina na 14lv nie masz szans ubić, ponieważ na 15 wchodzą miksy 2 i 1 odno 1. Dużo to daje, uwierz. 19lv banici? też nie sądze. Przeklęta nimfa na 29? tu nie ma takiej opcji, po prostu nie ma szans, Zielonego smoka też raczej się nie da, bo nawet jeśli EQ masz +5, to nie jest aż takie dobre i nie dasz rady.

  14. #14
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Drizzle Zobacz post
    One Piece, z tego co pamiętam to dało się poniżej 10lv, bo strażnik pyta, czy na pewno chcesz wejść nie mając 12lv, a możesz odpowiedzieć że chcesz i Cię puszcza. Nie odbierajcie nadziei, że nie da się na 9lv. Wprawdzie mało prawdopodobne. I goblina na 14lv nie masz szans ubić, ponieważ na 15 wchodzą miksy 2 i 1 odno 1. Dużo to daje, uwierz. 19lv banici? też nie sądze. Przeklęta nimfa na 29? tu nie ma takiej opcji, po prostu nie ma szans, Zielonego smoka też raczej się nie da, bo nawet jeśli EQ masz +5, to nie jest aż takie dobre i nie dasz rady.
    Nimfy na 100% nie da się ubić na 9 lv (przy obecnych statystykach bossa, bo mogą zawsze osłabić). To boss na co najmniej 10 lv.

    z Goblinem nie wiem dokładnie jak by to wyszło.

  15. #15
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja myślę, że "impossible is nothing". Jakby mi ktoś dał to eq, które wymienilem to bym mógł spróbować, bo na dostęp do testowego nie ma szans :P. Można kiedyś się pobawić w obalanie mitów, jak bede bogatszy to założe taki temat i bede tam udowadniał niektóre niespójności graczy :P.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •