Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: pisanie na czacie w trakcie walki

  1. #16
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To teleportowanie można wyłaczyć i właczyc : O thanks you my master: o.

    Niech ktos to wreszcie zamknie, zanim dzieciak się rozkręci ;d.
    Bididididid!

  2. #17
    Blesso
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fajnyziom Zobacz post
    tobie bezsensu a dla mnie z sensem bo nie będą przynajmniej do mnie pisać , tylko ze wyłączę go i tyle i będę mógł sobie spokojnie przeprowadzić walkę , to masz podobny przykład potwory widoczne i nie widoczne , myślisz że gdyby nie było widocznych potworów to byś chodził gdzieś z buta , czy byś wolał się teleportować ? widzisz na tym samym by polegało z czatem ....
    Proponuję nie klikać na okno dialogowe sprawiające(naprawdę chyba tylko tobie swoją drogą) problem aż do zakończenia walki. Robisz z igły widły.

  3. #18
    To czemu gdy ktoś jest na igrzyskach Śmierci to nie można do tej osoby napisać ?
    Na IŚ jest m. in. widownia która oprócz naszych postaci widzi nasz Poziom, HP, I jedna ze stron MP.
    Gdyby Czat byłby włączony automatycznie jedna ze stron miałaby przewagę, gdyż znamy poziom MP możemy układać bardziej wymyślne strategie.

  4. #19
    fajnyziom
    Konto usunięte
    [QUOTE=Krycha;142642]To teleportowanie można wyłaczyć i właczyc : O thanks you my master: o.

    Chyba ty jesteś dzieciak .... Chodzi mi o to że gdyby były nie widoczne potwory to byś się teleportował żeby zyskać energię , a nie tracił nadal jesteś taki nie kumaty ...

    Krycha patrz na siebie bo sam chyba głupiego udajesz albo nim jesteś

  5. #20
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Nie pozwalaj sobie za dużo randomie. Twój pomysł jest debilny i nie przejdzie. Koniec tematu.

    Nie polemizuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.

    Nadal wnoszę o zamknięcie tego głupiego tematu.
    Bididididid!

  6. #21
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Jak mój pomysł jest debilny to ty jesteś debilem do kwadratu i temat to ty se możesz zakończyć na lekcji Języka Polskiego ...

    Wiesz co patrz na swój poziom bo pewnie nawet podstawówki nie skończyłeś ....

    Zamknąć to ty se możesz buzię i nie spamować tutaj jak ci się coś nie podoba. Oddałeś już swój głos więc tutaj twoje nędzne robienie komuś na złe i wymuszanie zamknięcia tematu jest bardzo chamskie ... Ja bardziej mam w tym temacie więcej do powiedzenia niż ty i jak będę wiedział że to nie przejdzie to wtedy poproszę administratora o zamknięcie tego tematu ...

  7. #22
    osiem osiem
    Konto usunięte
    Porównywanie wyłączenia potworów do chatu, gdzie ta pierwsza opcja wpływa bezpośrednio na rozgrywkę jest trochę bezsensu. Okno wiadomości w żaden sposób nie przeszkadza w rozgrywce, wiadomości nie wyświetlają się na pół strony jak jakieś złośliwe reklamy, dzięki czemu zamknięcie okna nie wymaga rozpaczliwego szukania krzyżyka. Wiadomości również nie znikają jeśli ich natychmiastowo nie odczytamy i spokojnie możesz to zrobić po walce.

    Jednak bardziej od twojego pomysłu nie podoba mi się twoja postawa. Wpadłeś na ''genialną'' propozycje, która niestety spotkała się z dezaprobatą, a ty zamiast zaakceptować opinie innych, i dostrzec w swym pomyśle ewentualne minusy, próbujesz się bronić wszelkimi sposobami, chwytając się brzytwy. W ten sposób na pewno nikogo nie przekonasz do swojego zdania, a już na pewno nie administracje. To taka mała uwaga z mojej strony do wszystkich tych osób, które zaślepione przekonaniem o doskonałości swojego pomysłu nie potrafią obiektywnie podejść do sprawy, a każdą krytykę odbierają jako bezpośredni atak na swoją osobę.

  8. #23
    fajnyziom
    Konto usunięte
    hmm powiem tak gdy zacząłem ten temat to inni gracze odpowiadali krótko nie , tak lub coś w tym stylu ... I ja jako 1 tego nie zacząłem tylko taki gracz Krycha sam sprowokował tym o to zdaniem: bo przestaniesz być zaraz fajnym ziomem wiesz czasami ktoś coś nie tak powie i zaczyna się wielka awantura ... Chociaż nie znam się na żartach i nie jestem dzieciakiem z 3 klasy podstawówki to głupie słowo zdenerwuje mnie bardziej niż mandat w autobusie ... Pozdrawiam

  9. #24
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    To było żartobliwie, tytanie inteligencji.
    Bididididid!

  10. #25
    fajnyziom
    Konto usunięte
    Jednak ustąpię głupszemu ...pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •