Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: pisanie na czacie w trakcie walki

  1. #1
    fajnyziom
    Konto usunięte

    Ważne pisanie na czacie w trakcie walki

    Witam denerwuje czasami mnie to że gdy walczę lub wymieniam jakiegokolwiek mini bossa , to pisze ktoś np: sos żółw.
    Proponuje żeby czat w trakcie walki tak samo jak na Igrzyskach Śmierci był wyłączony , to znaczy żeby nie mogło do tej osoby się napisać i żeby móc spokojnie walczyć w trakcie jakiejkolwiek walki TvT , PvP , czy PvE , wiem że nie wszystkim to przeszkadza ale przynajmniej będzie mniej nerwów ...

    Albo wprowadzić w ustawienia czat z innymi graczami w trakcie walki Wł / Wył

    A jak nie to może jakaś Sonda i zobaczymy co dalej ...

  2. #2
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Jestem na Nie. Ja właśnie wole pisać z kimś niż skupiać się na walce z jakimś głupim minibossem.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  3. #3
    fajnyziom
    Konto usunięte
    No to byś miał np: włączony czat z innymi graczami , ale mi chodzi o to żeby zrobili takie coś podobne jak widoczne potwory włącz/wyłącz ,tak samo mogli by zrobić właśnie z czatem ...

  4. #4
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    No to w takim razie na TAK, sorry nie doczytałem do końca
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jest dobrze tak jak jest.
    Bididididid!

  6. #6
    fajnyziom
    Konto usunięte
    może tobie i jest dobrze , ale nie mów tego za wszystkich ok

  7. #7
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    A gdzie Ty to wyczytałeś? To chyba logiczne, że gdy napiszę post, to piszę go tylko i wyłącznie w moim odczuciu. Ogar, bo przestaniesz być zaraz fajnym ziomem.
    Bididididid!

  8. #8
    Jestem na TAK. Przydało by się !

  9. #9
    fajnyziom
    Konto usunięte
    grozisz mi już się boje , a po za tym jak tobie jest dobrze to nie musisz się już tutaj wypowiadać

  10. #10
    fajnyziom
    Konto usunięte
    To czemu gdy ktoś jest na igrzyskach Śmierci to nie można do tej osoby napisać ? . A po za tym czy to jest jakiś problem zrobić włącz lub wyłącz czat w trakcie jakiejkolwiek walki , gra dopiero się rozwija wiec lepiej zacząć temat jakiś który może jakoś wpłynąć na tą grę lub nie . Jedni mówią taki inni nie , dlatego ten temat dodałem do propozycji a nie to pytań czy tam czegoś innego rozumiecie to czy nie .... I nie przejmuję się tymi minusowymi punktami reputacji , chce pomóc sobie a także komuś . Może niech administrator się wypowie na ten temat czy to by przeszło czy też nie

  11. #11
    Poojka
    Konto usunięte
    Problem w trakcie walki? Owszem, w TvT nie ma dużo czasu nawet na ruch, co dopiero na bawienie się w jakieś przełączniki. IŚ to inna sprawa, swoją drogą można tam wysyłać PW, na które odpisanie traci się więcej czasu, więc byłabym raczej za tym, żeby na IŚ można też było pisać na czacie.

  12. #12
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Na NIE, bezsensu.

  13. #13
    fajnyziom
    Konto usunięte
    tobie bezsensu a dla mnie z sensem bo nie będą przynajmniej do mnie pisać , tylko ze wyłączę go i tyle i będę mógł sobie spokojnie przeprowadzić walkę , to masz podobny przykład potwory widoczne i nie widoczne , myślisz że gdyby nie było widocznych potworów to byś chodził gdzieś z buta , czy byś wolał się teleportować ? widzisz na tym samym by polegało z czatem ....

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    myślisz że gdyby nie było widocznych potworów to byś chodził gdzieś z buta , czy byś wolał się teleportować ? widzisz na tym samym by polegało z czatem ....
    Ja to chyba głupi jestem, bo nie widzę tu żadnej analogii.
    Bididididid!

  15. #15
    fajnyziom
    Konto usunięte
    to jesteś naprawdę głupi albo ślepy wiesz co to jest włącz / wyłącz ?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •