Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Jaskinia hazardu.

  1. #1
    TeraMisiu
    Konto usunięte

    Pomysł Jaskinia hazardu.

    Od czasu do czasu na forum pojawiają się propozycje różnych gier. A to totolotek, a to różnego rodzaju zgadywanki.
    Ich celem (taką przynajmniej mam nadzieję) ma być urozmaicenie i zmniejszenie nudy jaka opanowuje graczy czekających na kolejne nowości w grze (updaty).

    Jeśli gry i zabawy są prowadzone poza samą grą, to problemem jest czynnik ludzki.
    Niestety powoduje to różnego rodzaju oskarżenia, prowadzi do zupełnie niepotrzebnych kłótni, a duża część graczy nie bierze w tym udziału nie mając zaufania do wspomnianego "czynnika ludzkiego".


    Moją propozycją jest: wprowadzenie w grze NPC, który by prowadził takie hazardowe zabawy.


    Przykłady.

    1. Totolotek.
    Wykupujemy u NPC los/kupon i czekamy na losowanie. Liczby mogą być losowane przez MFO3 lub pobierane ze strony totalizatora (dodatkowo można wtedy sprawdzić co by było gdyby). Cena kuponu i wartości wygranych są do ustalenia.

    2. Zgadnij numerek.
    Obstawiamy u NPC jakąś liczbę z zakresu 1 do 100 (lub więcej, kwestia ustaleń).
    Jeśli trafiliśmy, to wypłacana jest wygrana - stała lub zależna od innych czynników, np. wpłaconej puli, ilości graczy.

    3. Ruletka.
    Tu każdy sobie może poczytać jakie mniej więcej panują zasady --> Ruletka.

    4. Losowanie
    Wykupujemy los. Ze wszystkich kuponów losowanie wyłania np. 10% kuponów zwycięskich. Nagroda? Do ustalenia.


    Takich gier można stworzyć bardzo dużo.


    Rozwiązanie jakie proponuję ma wiele zalet:
    • opłaty są wnoszone u NPC,
    • wypłata nagród jest dokonywana automatycznie,
      ( np. Wiadomość od Mistrza Gry Totolotek: "W losowaniu z dnia ... padły liczby... Niestety nic nie wygrałeś / Wygrałeś ...")
    • dodatkowo u NPC można by sprawdzić bieżący status zakładów; co i jak obstawialiśmy oraz na kiedy,
    • no i oczywiście pozbywamy się tego nieszczęsnego czynnika ludzkiego





    nie!

    Też lubię minusować . Jakieś bardziej konkretne argumenty?



    podoba się, wole kupować u npc


    Ostatnio edytowane przez TeraMisiu ; 04-02-2012 o 15:26

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Mega odkop! Dziwne,że nikt się tu nie wypowiedział, ale dla mnie coś takiego mogłoby wejść jak najszybciej. Ciekawa propozycja.

  3. #3
    Nikon
    Konto usunięte
    Od czasu do czasu jest loteria.
    Ja bym wprowadziła obstawianie:
    - meczy piłkarskich itd...
    - kto wygra igrzyska

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Propozycja była składana ponad rok temu
    Ale obstawianie meczy, czy igrzysk nie byłoby złe. Dodatkowo gry, które podał TeraMisiu też powinny być, bo nie każdy interesuje się sportem, a teraz trafić zwycięzcę igrzysk to też nie lada sztuka.

  5. #5
    Lons
    Konto usunięte
    Mi też się podoba.

  6. #6
    Pirrat
    Konto usunięte
    Na Ruletkę jest sposób , że zawsze wygrasz, więcej niż postawisz na dłuższą metę. Oczywiście metoda jest zabroniona w kasynach

  7. #7
    Użytkownik Avatar Test man
    Dołączył
    13-09-2012
    Postów
    76
    A może świnkę będzie można grać?

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2012
    Postów
    13
    Hazard to dobry sposób na stratę pieniędzy . Gdyby można było kupić losy za maksymalnie 30k dziennie i byłaby mała szansa na zdobycie wartościowego przedmiotu to jestem za. Dzięki wprowadzeniu takiego rozwiązania można zmniejszyć inflację.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2011
    Postów
    30
    Zdecydowanie na tak, tylko poproszę obowiązkowo POKERA! Może można zrobić też jakąś grę z kartami kolekcjonerskimi?
    Ostatnio edytowane przez Aroth ; 24-05-2013 o 19:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •