Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Zwiększenie czasu na igrzyskach (16 osób)

  1. #1
    Pirrat
    Konto usunięte

    Zwiększenie czasu na igrzyskach (16 osób)

    Proponuje wydłużyć czas do podjęcia walki na igrzyskach, jeśli na arenie znajduje się 16 lub mnie osób. Igrzyska powinny mieć jakieś zasady, tak niektórzy stosują prymitywne zagrywki, żeby tylko nie musieć walczyć z kimś dobrym, przez to nonstop leczą się przedmiotami (antidotum, woda itp.)
    lub magowie atakują z fizyka. Jak ktoś już ma wygrać to niech wygra najlepszy, a nie ten co ma dobrą okazję przez to, że zaczął walkę wcześniej, żeby eliminować innych w sposób iście godny gladiatora.
    @Down - proszę ukarać Coni'ego za bezsensowny post, nic nie wnoszący do tematu.
    Ostatnio edytowane przez Pirrat ; 26-05-2013 o 21:21

  2. #2
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Miałem to samo, nie starczyło miejsca dla mnie w grupie, i pałętałem się po Mapie, co chwile jakaś walka aby przedłużyć sobie czas o 5min, ostatecznie skończyłem z twoim team. Czas daje jednak nieprzewidywalność igrzysk, i nie robi z nich igrzysk TvT tak jak było wcześniej. Są wady i zalety.

  4. #4
    Cytat Napisał aich Zobacz post
    Miałem to samo, nie starczyło miejsca dla mnie w grupie, i pałętałem się po Mapie, co chwile jakaś walka aby przedłużyć sobie czas o 5min, ostatecznie skończyłem z twoim team. Czas daje jednak nieprzewidywalność igrzysk, i nie robi z nich igrzysk TvT tak jak było wcześniej. Są wady i zalety.
    mogłeś od razu biec nam pomóc, a nie "pałętałem się po mapie,[...] ostatecznie skończyłem w twoim team" :<
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •