Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Możliwośc sumowania sie bonów z autostatusów

  1. #1
    TrueStory
    Konto usunięte

    Możliwośc sumowania sie bonów z autostatusów

    Heja. Sprawa jest prosta. Załóżmy że na daną walkę ubieram Sygnet i Czerwoną szatę. Obydwa itemki nadają autostatus bariera magiczna na cztery tury, przez co bonus z jednego itemka się 'marnuje'. Co Wy na to jakby wprowadzic mozliwosc sumowania się bonusów z autostatusów i miec bariere magiczną na 8 tur ? Analogiczna sytuacja z innymi tego typu itemkami z autostatusem np zbroja gothar i broszka rybaka. Czy to zbyt duże ułatwienie ? nie wiem, może. Czekam na komentarze, hejty etc ;D

    Pozdrowienia
    Muszyna

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Na nie. Wałkowane wiele razy. Goblinowy miecz, zbroja gothar, banickie buty i broszka rybaka = bodajże na 16 tur regen, a można w tym luźno expić . Nie przejdzie, bo to utopia.
    Bididididid!

  3. #3
    TrueStory
    Konto usunięte
    Może się nie sprecyzowałam, chodziło mi bardziej o PVP : ) Chociaz nawet nie wiem czy to jest mozliwe, zeby w swiecie PVP to funkcjonowalo a w PVE nie ;d No ale warto to przedyskutowac ;D

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    Zøy pomysø, na nie (dziwne literki mam na tej klawiaturze, wiéc sry jak niezrozumiaøe).

    Autostatusy nie bédá sie sumowa©.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    wampirzy diadem i żółwia różdżka i jest rege na 20 tur tylko w pve jest to wq nie potrzebne, a w pvp było by za słabe. Tak jak napisał musaraj, wałkowanie wiele razy i nie przejdzie.

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Zøy pomysø, na nie (dziwne literki mam na tej klawiaturze, wiéc sry jak niezrozumiaøe).

    Autostatusy nie bédá sie sumowa©.
    Zmień język na PL i polski programistyczny.

    @topic
    Zresztą, wystarczy jedna norma XD. No, ale poczekajmy na kogoś z góry :>. Tylko z tego co pamiętam, to administracyjne Janusze były przeciwko ostatnio.
    Bididididid!

  7. #7
    Nikon
    Konto usunięte
    Proponuje aby każdy kolejny autostatus dodawał tylko 1 turę.
    Np. Broszka Rybaka + Wampirzy Diadem = 4 tury rege.

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czarnulka Zobacz post
    Proponuje aby każdy kolejny autostatus dodawał tylko 1 turę.
    Np. Broszka Rybaka + Wampirzy Diadem = 4 tury rege.
    No chyba 5.

    W sumie i tak na takim rozwiązaniu by się tylko traciło (zakładanie x przedmiotów z rege zamiast jednego z rege, jednego z barierą etc.), ale pewnie nie jest możliwe do zrobienia w silniku (albo b. trudne).

  9. #9
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Było, nie przejdzie.

    Zamykam.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •