Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Jak ustawic pomniki w golbliniej grocie?

  1. #1
    Fastasy WENDA
    Konto usunięte

    Jak ustawic pomniki w golbliniej grocie?

    Tak jak w temacie.. "Jak ustawić pomniki w golbliniej grocie?" Nie wiem jak ustawić.. zróbcie może jakiegoś screena i STRZAŁKI jak to ustawić ponieważ mam problem :/ Liczę na pomoc! Z GÓRY DZIĘKI

  2. #2

  3. #3
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Czemu, gdy nie możesz sobie poradzić, odrazu lecisz z problemem na forum ? Nie można chwilę pomyśleć ? To nie boli.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    To nie jest goblinia grota...

  5. #5
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    golbliniej grocie
    czegoś takeigo nie ma

  6. #6
    Fastasy WENDA
    Konto usunięte
    Cytat Napisał abiT Zobacz post
    Czemu, gdy nie możesz sobie poradzić, odrazu lecisz z problemem na forum ? Nie można chwilę pomyśleć ? To nie boli.
    Nie wiem czy wiesz ale forum jest od tego aby ktoś ci pomógł, a tak wgl. jeśli nie pomagasz to nie dodawaj zbędnych komentarzy przy okazji nabijania sb postów. nQ koleś

  7. #7
    Użytkownik Avatar Vologart
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    258
    Jest temat w którym prosi się o pomoc. https://forum.mfo3.pl/showthread.php?272-Pytania

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Cytat Napisał Fastasy WENDA Zobacz post
    Nie wiem czy wiesz ale forum jest od tego aby ktoś ci pomógł, a tak wgl. jeśli nie pomagasz to nie dodawaj zbędnych komentarzy przy okazji nabijania sb postów. nQ koleś
    uważam że jednak ty nabjasz niepotrzebnie posty, ponieważ nie umiesz szukać, a wystarczy wpisać zapomniana świątynia w pasek na górze.

  9. #9
    Użytkownik Avatar abiT
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    181
    Cytat Napisał Fastasy WENDA Zobacz post
    Nie wiem czy wiesz ale forum jest od tego aby ktoś ci pomógł, a tak wgl. jeśli nie pomagasz to nie dodawaj zbędnych komentarzy przy okazji nabijania sb postów. nQ koleś
    Nie wiem czy wiesz, ale mózg jest od tego aby go używać. I kim ty wogóle jesteś, że mi zabraniać pisać komentarzy ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •