Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Wyświetlanie i zakładka

  1. #1
    VaanDee
    Konto usunięte

    Wyświetlanie i zakładka

    1 propozycja dotyczy wyświetlania jakie mogłoby się pojawiać gdy najedziemy kursorem
    na miejsce z którego następuje przeładowanie mapy. Chodzi o miejsce do którego prowadzi konkretne przejście. To po to aby nie tracić czasu na dojście do danego miejsca, aby z góry wiedzieć dokąd ono prowadzi.

    2 propozycja (nie powinienem tego proponować, ale brakuje mi tego) Mam tu na myśli zakładkę w której zapisywane byłyby zadania jakie gracz ma wykonać
    aktualnie lub w przyszłości. Coś w stylu dziennika/logów. Aby nie zapomnieć.

  2. #2
    VaanDee
    Konto usunięte
    2 propozycja, nie aktualna, już dotarłem do zakładki jakiej mi brakowało.

  3. #3
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Ja jedno chcialem tylko dodac odnosnie dziennika:mysle, ze powinien byc w jakims latwiej dostepnym miejscu, tzn najlepiej, zeby to byla zakladka, bo na poczatku trudno ogarnac gdzie jest i troche to czasem meczy zagladanie co chwile w tamto miejsce.

  4. #4
    Ponexis
    Konto usunięte
    Cerv ma racje. Powinien być łatwiej dostępny.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Może jakiś link gdzieś się doda - np. na prawym panelu - w widżecie z postacią. Można by tam tez umieścić szybki przełącznik profilu eq

  6. #6
    Ponexis
    Konto usunięte
    Byłoby ok.

  7. #7
    tester
    Konto usunięte
    Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.

  8. #8
    Cervantez-W1
    Konto usunięte
    Mysle, ze tam gdzie jest czat i zakladka glowny / walka moglaby byc zakladka dziennik, po kliknieciu ktorej, otwieraloby sie okienko z dziennikiem (takie jak komunikat przykladowo)

  9. #9
    Ponexis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.
    Dobry pomysł. Będzie łatwy dostęp i bardzo szybki.

  10. #10
    Areen-W1
    Konto usunięte
    Co do tych widżetów mam tylko jedno ale: Dlaczego info o postaci jest w widżetach?! Jak dla mnie to powinna być stała pozycja bo nie sądzę by ktoś z tego nie korzystał.

  11. #11
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Areen-W1 Zobacz post
    Co do tych widżetów mam tylko jedno ale: Dlaczego info o postaci jest w widżetach?! Jak dla mnie to powinna być stała pozycja bo nie sądzę by ktoś z tego nie korzystał.
    Wybór jest zawsze lepszy niż brak wyboru, więc po co na siłę robić na stałe?
    Poza tym w ten sposób można dostosowywać kolejność - wyżej/niżej.

  12. #12
    Nocny Lowca-W1
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Ja myślę, że trzeba zrobić podręczne menu. na postaci na mapie. Tak jak się klika innych to byś klikał siebie.

    Jestem za . Miałem możliwość przetestowania kiedyś takiej opcji i sprawdza się bardzo dobrze

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •