Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Świadomość początkujących

  1. #1
    Respected
    Konto usunięte

    Świadomość początkujących

    Witam wszystkich graczy^^
    Chciałbym najpierw podyskutować, zapoznać się z waszymi opiniami na temat mojej propozycji(której narazie nie chcę zgłaszać) ;]
    Jestem otwarty na krytykę, więc jak coś pisać śmiało, przecież się nie obrażę^^ A odpowiedzi "przeciw" odpowiednio uargumentować! ;]
    Otóż moim "pomysłem" lub nawet prośbą jest aby odpowiednio wykorzystać wolne miejsce koło panelów gry...
    Chce aby stworzyć tam reklamy(tj. ogłoszenia) takie jak w Margonem(przepraszam za reklamę)... Uważam, że dobrym pomysłem jest apelowanie do społeczeństwa gry poprzez takie reklamy typu: "NIE UFAJ NIKOMU, NIE PODAWAJ SWOICH DANYCH" i wiele, wiele innych... Gdzie zawrzeć możnaby było wiele cennych informacji, a raczej dokł. zasad zapisanych w regulaminie czytanym przez 1góra 2 osoby na 10...
    Wiadomo, że to nie wyeliminowałoby wielu przypadków handlu kontami czy multi kont, ale wprowadziłoby świadomość, że takie czynności są karane(nielegalne)... Wiele osób grających (poniżej 10lat) a są tacy gracze... Bo to gra od 3lat... Mieli by świadomość tego co robią i jak... Być może ograniczyłoby to handel kontami i multikonta, nakłoniło graczy do myślenia... Nie każdy ssiedzi na forum i widzi co się dzieje... A przecież można by tam zawierać wiele bardzo cennych informacji, prawda?
    Może udałoby się zapewnić świadomość nielegalnych czynów i ograniczyłoby łamanie regulaminu przynajmniej w niektórych przypadkach...
    A przecież bezpieczeństwo graczy jest najważniejsze, nieprawdaż Szanowno Administracjo Gry i Forum...?

    Pozdrawiam i proszę o udzielanie się... ;]

  2. #2
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Gracze najczęściej chcą dostać profity, dlatego podają hasła - bo ma im się to opłacić. Za głupotę się niestety płaci.

    Mi to osobiście problemu nie robi, nie przeszkadza, a jeśli moze się przydać- czemu nie.
    Bididididid!

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    13-01-2013
    Postów
    148
    Średnio m isie podoba Lubię ten widok w tle, a po 2. to raczej oczywiste jest, że nie daję sie nikomu swojego hasła

  4. #4
    Respected
    Konto usunięte
    Podają, bo sądzą, że im to się opłaci... Wierzą każdemu napotkanemu! A co gdyby podczas takiej rozmowy akurat po lewej/prawej/na dole byłoby napisane: Nie ufaj byle komu! Nie podawaj Hasła do konta! Pamiętaj, że nawet każdy najbardziej zaufany może cię oszukać! Skłoniło by chociaż do myslenia...

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Skłoniło by chociaż do myslenia...
    Wątpie. Społeczeństwo jest po prostu głupie, naiwne i zbyt bardzo chce się wzbogacić na boku.
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Był taki pomysł.... Miał to być pasek jak w MMO z informacja by nie podawać haseł, ale wątpię czy to pomoże. Najskuteczniejszą metoda byłoby egzekwowanie regulaminu. Często gracze nawet jak zwróci się im uwagę że regulamin zabrania odpowiadają: "ja tak robię z .... i nic mi się nie stało", albo "kto to wykryje" itp.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #7
    Propozycja nie jest głupia, ale podejrzewam, tak jak i moi przedmówcy, że niewiele to wniesie... Trzeba najpierw wyplenić głupotę ze społeczeństwa, nauczyć myśleć, pisać i mówić, a wtedy taka akcja odniosłaby skutek.

  8. #8
    Respected
    Konto usunięte
    Może i macie racje^^ Ale po co marnować tyle miejsca? :P Mogłoby znaleźć się tam coś ciekawego-te ostrzeżenia, jakieś promocje(których tutaj za wiele nia ma), kilka aktualności(nwm jak wy ale ja to zapominam w panelu patrzeć na aktualności, a tutaj przynajmniej byłbym poinformowany)...
    No ale skoro nic nie wniesie to może i nie warto... Najwyraźniej częściej spotykaliście się z tymi, którzy celową łamią regulamin, choć go znają, ja z kolei częściej widzę osoby, które regulamin łamią z niewiedzy(która ich niestety nijak nie usprawiedliwia)... :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •