Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 261

Temat: Po robocie

  1. #16
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Jeśli tak bardzo pragniesz to odpowiem Ci na to pytanie za administrację:
    "Gówno Cie to obchodzi".

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Jak bym robił coś x lat to też by mi się nie chciało, codziennie do tego siadać, upki są narazie zbyt odległe. Po takich 6 miesiącach gry, aktywny gracz posiada wszystko i nawet mu się nie chce minibossów bić. MF żadnych nie kupi, bo 5 postaci na max lvl wbitych - taki mój punkt widzenia

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Zastanawiam się tylko ile jeszcze admin takich tematów paraprotestacyjnych będzie musiał oglądać, zanim dojdzie do update'a. Obecna średnia od ost. update'a to pewnie ok. raz na tydzień, tylko że takie tematy nie pomagają adminowi i przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego. Z drugiej strony wolałbym wiedzieć na jakim etapie są prace obecnych kolejnych większych części gry (fabularna i inne), a nie tworzenie z tego sztucznych, nic niedających tajemnic, o których to po upku nikt nie pamięta. Jeśli admin się dziwi, że się dziwimy że update'a fabularnego nie ma już od 10 miesięcy, to coś tu chyba jest nie po kolei. No ale ja już się niczemu nie dziwię.

  4. #19
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Umywasz ręce od odpowiedzi? Ja chcę tylko usłyszeć/przeczytać prawdę - czy wam się tego robić nie chce, czy chcecie wybrać jak najwięcej kasy, czy brak weny czy brak czasu (haha).
    Potwierdzam wymienione powody, z naciskiem na ten związany z kasą.
    Mam nadzieję, że odpowiedź jest satysfakcjonująca

  5. #20
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Przelejcie adminom na konto gruby hajs to wam zrobią całą grę w miesiąc
    albo wylecą na Jajorke i .. sami wiecie.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  6. #21
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Potwierdzam wymienione powody, z naciskiem na ten związany z kasą.
    Mam nadzieję, że odpowiedź jest satysfakcjonująca
    Mam propozycję:
    Uznasz, że mnie satysfakcjonuję, a ja potwierdzę, że tak i Ty zamkniesz temat bo

    Cytat Napisał Sasha Grey
    Nie ma sensu tego dłużej ciągnąć.
    Naprawdę liczyłem na jakąkolwiek powagę. Jeżeli liczysz na to, że gracze tak z radością będą czekać rok (!!!) na upa za każdym razem, to, cóż, życzę jak najdłuższego pociągnięcia gry.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    389
    Ludzie. Gra jest przeciez jeszcze w wersji BETA. Nie podoba sie to wroccie jak bedzie skonczona. (za jakies 20 lat)

  8. #23
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    No to ciekawe kiedy gra wyjdzie z Bety, jeśli chcecie grać w to za 20 lat to powodzenia.
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  9. #24
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kampaj Zobacz post
    Ludzie. Gra jest przeciez jeszcze w wersji BETA. Nie podoba sie to wroccie jak bedzie skonczona. (za jakies 20 lat)
    Podobno wyszła z bety z rok temu.

  10. #25
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Naprawdę liczyłem na jakąkolwiek powagę.
    Poważne odpowiedzi są a) mało satysfakcjonujące, b) były już udzielane. Odsyłam m.in. do tematów sprzed poprzedniego upka (jeśli jeszcze istnieją). Poza tym taka forma komunikacji nie sprzyja powadze.
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Jeżeli liczysz na to, że gracze tak z radością będą czekać rok (!!!) na upa za każdym razem, to, cóż, życzę jak najdłuższego pociągnięcia gry.
    Nie przyszło by mi do głowy, aby na to liczyć, czy też tego oczekiwać.

  11. #26
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Mógłbyś Tomi podać przybliżoną datę aktualizacji "Devos" ? Za miesiąc, dwa, pięć ?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  12. #27
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    A ja mam pytanie czy możecie w jakiś sposób importować mapki zrobione w rpg makerze do mfo?
    Jeśli tak to przecież znalazłoby się parę osób mogących trochę pomóc.

  13. #28
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Mógłbyś Tomi podać przybliżoną datę aktualizacji "Devos" ? Za miesiąc, dwa, pięć ?
    Nie chcę podawać terminów. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć z pewnością, iż miesiąc to za mało, a także, iż pięciu nie zakładam nawet w pesymistycznym scenariuszu.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    A ja mam pytanie czy możecie w jakiś sposób importować mapki zrobione w rpg makerze do mfo?
    Nie ma takiej możliwości. Mapka to trochę więcej niż sama jej grafika.

  14. #29
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    miesiąc na Jajorce to za mało xD
    A jak widzisz następne aktualizacje fabularne ? Tak samo długo będzie z tym schodziło ?
    Co apdejt czekamy dłużej:
    Eternia 31.03.2011
    Langeburg 30.04.2011 30 dni Eternia - Langeburg
    Urkaden 28.09.2011 151 dni Langeburg - Urkaden
    Eliar 06.07.2012 282 dni Urkaden - Eliar
    Devos ??.??.2013 306 dni Eliar - Devos (08.05)
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #30
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    Punkty MF - sprzedano 17096 szt. ~8tys złotych (w ostatnim miesiącu jeżeli wierzyć wyliczeniom targowym) Przypuszczam, że mało osób je kupuje na handel, a zdecydowanie więcej na użytek własny. Nie znam dokładnych liczb wiec nie będę snuć domysłów jak mały odsetek stanowią mfy na targu. Tak czy siak, zarabiacie na tym więc może dajcie nam jakąś nową rozrywkę?
    Igrzyska wam sie udały, ale to 2h raz w tyg..

    i nie mówcie że utrzymanie serwerów zżera wasz cały zarobek.
    Ostatnio edytowane przez Lady Karen ; 08-05-2013 o 00:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •