Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 34

Temat: Wiatr -25%

  1. #16
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Tez tak uwazam.

    dostaje 0,01 za goblina, wiec zeby wbic 1% 100 goblinow...., chyba lekka przesada ;((

  2. #17
    Cytat Napisał Goddess Of War Zobacz post
    tak tomi przyszedł na to czas i za energię : D
    Za energię pewnie nie będzie. To ma być kolejny sposób na wysysanie złota z gry.

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Uwazam, ze zeby to mialo sens, alby za zloto (okreslona ilosc) mozna bylo zbijac atrybut, ale tylko zbijac..., uwazam ze wbijac trzeba samemu, poniewaz, przy expie, kazdej walce wbijamy to, a zbicie jest prawie niewykonalne (ja chce tylko wyrownac na 0), poniewaz jestem magiem, z mieczem mam pierwszy raz do czynienia, no i naprawde bardzo, bardzo duzo energi musialbym zuzyc zeby to wyrownac...

  4. #19
    popieram Praqu. cos jak reset atrybytu -miecz i cyk kwota ;D

  5. #20
    Uwazam, ze zeby to mialo sens, alby za zloto (okreslona ilosc) mozna bylo zbijac atrybut, ale tylko zbijac..., uwazam ze wbijac trzeba samemu, poniewaz, przy expie, kazdej walce wbijamy to, a zbicie jest prawie niewykonalne (ja chce tylko wyrownac na 0), poniewaz jestem magiem, z mieczem mam pierwszy raz do czynienia, no i naprawde bardzo, bardzo duzo energi musialbym zuzyc zeby to wyrownac...
    Atrybuty maleją/rosną symetrycznie. Nabijając jeden, stracisz tyle samo tego przeciwstawnego.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Chcieliście, aby atrybuty traciło się wolno, no to się traci wolno;]
    Ja nie chciałem wolno
    Było dobrze wcześniej niż teraz. Mając -17 miecza po 30 ene zbiłem do -16. Zanim ja zbiję choćby do tego 0 to z 3x ene będę musiał zużyć. O walkach PvP na razie nie mam co myśleć, a bicie na goblinach z których jest lipny pieniądz i ap wcale mi się nie widzi.
    Tracę pieniądze na miksy,a zyskuje o połowę mniej, więc sensu tu nie ma. Najlepiej cofnąć do wcześniejszych ustawień.

  7. #22
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    na silnych potworkach non-elem, można bić atrybut równie szybko co na słabszych z danym atry, tak więc Lwy są tu dobrym wyborem + gryf przy okazji wchodzi.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Tylko wojowie, którzy nie mają wyboru i muszą bić z jednego atrybutu, bo broń im na to nakazuję są w kropce. Na żadnego bossa odnawialnego nie ma sensu chodzić, bo inni styrają, że ma się słaby hit. Czyli jedynie co mi pozostaję to bić te lwy nie wzbogacając się (a nawet tracąc, bo lwy są dość mocne i miksów można stracić sporo). Wbicie choćby tego zera atrybutu to kilka dni, a to już lekka przesada. Atrybuty powinny zmieniać się efektywnie w ciągu zużycia max energii dla tego 0%, a dopiero potem mogą zacząć się schody.

  9. #24
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Ashiro
    Atrybuty powinny zmieniać się efektywnie w ciągu zużycia max energii dla tego 0%, a dopiero potem mogą zacząć się schody.
    Wtedy wracamy do sytuacji, gdzie możemy bardzo szybko stracić wypracowany ciężko atrybut, którego chwilowo nie używamy.
    Poza tym uważam, że "przebiegunowanie" atrybutów to wręcz powinien być okres co najmniej kilku dni. Dla chętnych, majętnych, wygodnych i lubiących często zmieniać atry będzie dodana szybsza opcja za złoto.
    Lwy nie dobre, no to są łatwiejsze lisy Zawsze jest też drugi atrybut (lub nawet na tą jedną walkę ten, który zbijamy) - szybka podmiana broni i można ruszać na tego gryfa. Zresztą co ja tu będę pisał - jak się chce to się pokombinuje tak czy owak.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    a jesli mozna wiedziec, to w jakim czasie moze zostac wprowadzoy taki npc, ( lub cos w tym stylu), u ktorego mozna resetowac atrybuty, powniewaz moje walki pvp narazie nie maja sensu, a poza pvp nic mi nie zostaje, bo mam juz max lvl...

  11. #26
    ja tez pragne tego npc z utesknieniem..bo z walczenia mam dupe z takimi atrybutami..

  12. #27
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, ale "na dniach" - ma wysoki priorytet. Tanie z pewnością to nie będzie - na pewno finansowo bardziej będzie się opłacało "tradycyjnie" wbijać.

  13. #28
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    a o jkach wartosciach mowimy... w pewnym sensie z korzyscia dla mnie bedzie by bylo to tanie, ale gra troche stracilaby na sensie, lecz, nie chcialbym zeby to tez byl wydatek rzedu 50-60k ;/

  14. #29
    Sterz
    Konto usunięte
    50-60k to mało za pełne atrybuty ;D

  15. #30
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Mam nadzieję, że nie będą to takie same ceny jak w MF2. Wtedy pozwolą sobie na to tylko najbogatsi, a jeśli gra ma ściągać nadmiar złota to powinny być atrakcyjne ceny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •