Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 34

Temat: Wiatr -25%

  1. #1
    Zbooj
    Konto usunięte

    Wiatr -25%

    Witam mam problem tego typu ze expilem ciagle na skrzatach które bija ciagle ziemią ,i teraz moj wiatr wyglada jak wyglada ze nie moge walczyc z zadnym magiem który bije wiatrem bo mnie bije po 850~ .. co teraz? jak najszybciej to zbic i gdzie prosze o pomoc!

  2. #2
    Shinra
    Konto usunięte
    Najszybciej na smoczych rycerzach zbijesz minusowy wiatr ponieważ oni najczęściej używają zaklęcia wiatr w walce. Gdzie jak se przypominam to w krętej grocie.
    Pomogłem daj + ;d

  3. #3
    Walcz z potworami które atakują wiatrem, bądź sam atakuj zaklęciem wiatru.

  4. #4
    Witam tez mam ten problem .. tyle ze jesli wgl łowca dusz zdazy mnie trafic wiatrem zaczym go zabije ,to i tak dostaje np 0,01 alboo czasem nawet 0,005 wiatru to bede go zbijal chyba rok.. nie ma jakiejs lepszej metody?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Niestety, atry spadają dość szybko,
    a potem nabić znowu na 25 to co najmniej tydzień czasu.
    Narazie nie ma szybszego sposobu.
    Może kiedyś będzie kupowanie atrów za kasę.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 08-05-2011 o 11:41

  6. #6
    Ptah
    Konto usunięte
    Niestety teraz atry wolno sie nabija i wolno spadaja. Jak admini robili zmiane mialem -20% bulawy i teraz mam zonka:/ bo jestem magiem. Wie ktos kto bije z bulawy?

  7. #7
    Coni ;D


    to przy -20% bulawy bedziesz to zbija ponad tydzien przy biciiu potworków ktore bija buława xd
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 08-05-2011 o 12:10

  8. #8
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Narazie z Buławy, ale wiem że zamierza kupić coś lepszego.
    Ogólnie nie opłaca się mieć atr buławy na + pod pvp.

  9. #9
    to tak jest to totalnie chore ,łapie mnie nerwica poprostu..

    rekord
    Wiatr: +0.0188
    Ziemia: -0.0188
    srednia~
    Wiatr: +0.0058
    Ziemia: -0.0058
    walczac ze Smoczym Rycerzem uzywajac nawet wiatru 1 mimo ze jestem wojem , strzleam do konca many z wiatru , walcze z potworkiem bijacym z wiatru..

    bijac 2 mewy bez eq .. totalnie tylko wiatrem takze bez rewelacji

    rekord
    Wiatr: +0.0052
    Ziemia: -0.0052

    sredniej nie napisze bo sie odechciewa..

    czyli biorac pod uwage to ze wbijalem kilka poziomów na skrzatach ,bo mi bylo wygodnie ..zaprzepascilem sobie gre pvp..z uwagi na to ze wiekszosc graczy (magów) uzywa zaklecia wiatr ,co w moim przypadku -18% do wiatru , przecietny 30 mag klei mi po 800 ;D

    Wiec ,jesli chce myslec o pojedynekach to przy srednich wiatrach bede redukował sobie ten minus na smoczych rycerzach około tygodnia zaokroglając ,na mewach nawet nie mysle ..stad idzie moje pytanie czy aby to troszke nie przesada?
    Ostatnio edytowane przez Terens ; 08-05-2011 o 19:39 Powód: .

  10. #10
    Love
    Konto usunięte
    ja to samo mialem jak expilem pozostale zaklecia -.- zrobilem sobie z wiatru 20 na -1 ... potem to strasznie dlugo odrabialem ... ale bylo i tak szybko bo przy atakowaniu wywy to sie sporo tego zaklecia uzywalo to lecialo po +0.2 ;P no a teraz to ja nawet nie mysle o expieniu pozostalych zaklec ... no chyba, ze bede mial jakis ekwipunek z atrybutami

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2011
    Postów
    322
    Witam. Mam ten sam problem, jednak z atrybutem: Miecz. jak wszyscy wiemy miekszosc wojow uzywa banickiego miecza (ze wzgledu na jego bardzo przydatny do pvp efekt), i poprostu jestem bez szans gdy woj bije mi po 900-1000 normalne hity ;/. probowalem juz bic mieczemjednak bez wiekszych efektow... za walke z lisem (10 uzeden mieczem) +0,004..., mam 2 podstawowe pytania..., czy naprawde nie ma lepszego sposobu, i czy ja jakies moby bijace mieczem.

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Gobliny.Na wyższym lvlu bez problemu sobie poradzisz, do tego moze ci wypasc gobiln krolewski, z ktorego leci calkiem nieglupio.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Chcieliście, aby atrybuty traciło się wolno, no to się traci wolno;]
    Jeśli maksuje się z 20% do 25% długi okres czasu, to identycznie długo się te wypracowane atry traci. Najszybsze "ruchy" są w okolicach zera. Czyli jak zbijesz np. poniżej 20 to potem coraz szybciej będzie szło aż do zera, a potem znowu coraz wolniej aż do -25. Straty/zyski są teraz symetryczne.
    Może właśnie przyszedł czas na szybszą zmianę atry u kapłanów za złoto.

  14. #14
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    tak tomi przyszedł na to czas i za energię : D

  15. #15
    moim zdaniem ,cos powinno byc zeby mozna bylo przy nakladzie energi/funduszy sobie ułatwic zycie..

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •