Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    29 61.70%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    1 2.13%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    7 14.89%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    10 21.28%
Strona 5 z 39 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 581

Temat: Błędy ortograficzne, literówki, opis itp.

  1. #61
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    @up poprawione - czekają na wysłanie

  2. #62
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763


    Po zremisowaniu walki z potworem w oknie walka pokazuje się "przegrałeś walke" zamiast zremisowałeś.

  3. #63


    - nazwa bossa się nie mieści
    - ilość hp i maxhp się nie mieszczą

    Google Chrome 14.0.835.202, Windows XP

  4. #64
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zmniejszyć mu hp

  5. #65
    Fatal
    Konto usunięte
    Albo pasek ;>

  6. #66
    TeraMisiu
    Konto usunięte


    jeszcze tym w mieście --> jeszcze w tym mieście

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Babcia Regina:

    Zamówiłam jak co roku w Farmera Janka, ale nie zjawił się z dostawą. Może coś mu się przytrafiło podczas prac na dyniowej plantacji?
    Powinno u Farmera Janka albo w Farmie Janka.

  8. #68


    po raz 3 mógłabym.;D

  9. #69
    https://mfo3.pl/game/view.php?t=ga&id=382948

    Info: Nadaje auto-status Bariera na 3 tur.
    CHYBA POWINNO BYĆ NA 3 TURY

  10. #70
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Pomoc - Punkty statystyk


    Powyższe porady dotyczące rozkałdu (rozkładu) statystyk nie zagwarantują sukcesu w walkach, są jedynie wskazówkami. Istnieje wiele innych modeli rozdawania statystyk, które mogą być skuteczniejsze. Powyższe porady przygotowalismy (przygotowaliśmy) głównie z myślą o początkujących graczach.

    Nie wszystkie statystyki mogą być rozdawane dowolonie (dowolnie). Obowiązują dwa dodatkowe ograniczenia:

    Obrony (magiczna i zwykła) nie mogą się różnić względem siebe (siebie) więcej niż dwukrotnie.

  11. #71
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał TeraMisiu Zobacz post
    Pomoc - Punkty statystyk


    Powyższe porady dotyczące rozkałdu (rozkładu) statystyk nie zagwarantują sukcesu w walkach, są jedynie wskazówkami. Istnieje wiele innych modeli rozdawania statystyk, które mogą być skuteczniejsze. Powyższe porady przygotowalismy (przygotowaliśmy) głównie z myślą o początkujących graczach.

    Nie wszystkie statystyki mogą być rozdawane dowolonie (dowolnie). Obowiązują dwa dodatkowe ograniczenia:

    Obrony (magiczna i zwykła) nie mogą się różnić względem siebe (siebie) więcej niż dwukrotnie.
    tyle byków w kilku zdaniach Zaraz to poprawię.

  12. #72
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    tyle byków w kilku zdaniach Zaraz to poprawię.
    Przede wszystkim: duży plus za opracowanie pomocy. Pod względem merytorycznym jest raczej dopracowana (chociaż jak zwykle można się w niektórych miejscach czepiać ) i przyda się nie tylko nowym graczom.

    Natomiast prawie każda część zawiera literówki i błędy w pisowni.
    Wystarczy skopiować zawartość pomocy do dowolnego "pola tekstowego" lub edytora, które mają sprawdzanie pisowni i zobaczyć ile czerwonych wężyków się pojawi.

    Nie ma sensu, abym wklejał tutaj wszystkie teksty pomocy. Dam tylko jeszcze jeden przykład:

    ELEMENTY UZBROJENIA

    Ręce - zakładamy tutaj bronie, które wystepują w 6 odmianach:

    Obrażenia broni atrybutowych mogą być zwiększane poprzez szkolenie odpowiadajacych im atrybutów.

    Atrybuty szkolimy poprzez konsekentne używanie danego rodzaju broni w walkach lub używając trenera atrybutów dostępnego na arenach treningowych w miastach (począwszy od Eternii).

    Należy pamietać, że poszczególne pary atrybutów są sobie przeciwstawne:

    Zwiekszając atrybut miecza, spada nam automatycznie atrybut włóczni. Nie powinno się więc szkolić dwóch przeciwstawnych atrybutów jednocześnie.

    Dodatki - wszelkego rodzaju pierścienie, amulety, broszki i inne akcesoria. Ten element uzbrojenia zwiększa przede wszystkim szczęście.

    artefakty - są to rzeczy, które występują w pojedynczych lub prawie pojedynczych egzemplarzach w całej grze. Posiadają unikalne właściowści, a można je zdobyć wyłącznie w organizowanych eventach i konkursach jako nagrody specjalne od administracji.

    Ze względu na swoje właściwości, uzbrojenie z plusami jest bardzo poszukiwane wsród graczy walczących w walkach PvP.

  13. #73
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Wystarczy skopiować zawartość pomocy do dowolnego "pola tekstowego" lub edytora, które mają sprawdzanie pisowni i zobaczyć ile czerwonych wężyków się pojawi.
    Niestety, w edytorze tekstu pomocy mi nie podkreśla (a myślałem, że podkreśla) stąd tyle zjedzonych liter i ogonków. Trzeba będzie się tym zająć.

  14. #74
    Użytkownik Avatar RiK
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    100


    Chyba powinno być na odwrót to co jest podkreślone.

  15. #75
    musaraj
    Konto usunięte
    Yody znasz nie?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •