Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Temat: Promocje mfów

  1. #16
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Chcesz mieć promocję, to uzbieraj z 2000 zł, napisz do Jacka na email, jedź tam do niego i daj mu pieniążki w kopercie to się na pewno dogadacie

  2. #17
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Cykliczne promocje są złe, bo wtenczas większość osób zaprzestaje kupowania usług czekając na promocję.
    Ile takich promocji było - według mnie na tyle mało, żeby możliwe było porównanie, poza tym czy były w ogóle atrakcyjne np. telefon stacjonarny wątpię, żeby ktoś sobie pozwolił na nią, skoro potem przychodzi rachunek i w nim pozycja z MF'ami
    Jakoś inne gry oferują takie promocję i wątpię, żeby im to wychodziło na stratę.

  3. #18
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jestem na nie. MFy nie są drogie, gra i tak zarabia na siebie za mało, a Admini nawet nie mają na reklamy. Nie stać Cię? kupuj za golda albo idź do pracy.
    Bididididid!

  4. #19
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    A ja uważam, że takie promocje np. doładowanie liczy się x2 powinno być za like na FB zamiast np. 2x drop.

  5. #20
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Niewykluczone, że jakieś formy promocji się pojawią. Możliwości kilka jest, ale na pewno nie może to być w formie standardowego cyklicznego eventu, bo wiadomo jak to się skończy.

  6. #21
    Zrealizowane i być może będzie się co jakiś czas pojawiać.
    Zamykam i przenoszę.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •