Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Zwiększenie/zniesienie limitu w prezentacjach

  1. #1
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145

    Zwiększenie/zniesienie limitu w prezentacjach



    SQ prosił, żebym wrzucił.

    Ogólnie to sam myślę, że ten limit 32KB jest uja warty i niepotrzebny, bo kilka kolorków w prezentacji i już się nie mieści.
    Większość moich prezentacji ma bardzo wartościowe rozmowy, do których powracam z kubkiem ciepłej herbaty w wygodnym fotelu przy kominku i rozklejam się jak niemowlak na widok wspomnień.
    Chcę coś dodać, a tu - limit. A wcale w prezce nie mam dużo syfu.
    Chyba 64kb, a nawet 128 tak bardzo nie zasyfi bazy danych, a i tak dużo ludzi nie robi sobie tak "wielkich" prezentacji.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  2. #2
    TOMEK KŁAMIE GRACZY
    Konto usunięte
    Zarejestruj sobie darmowy hosting i domene, zrob sobie strone reprezentacyjną czy tam bloga i wrzuć linka do prezki

    Nie no jestem zam jeżeli możliwości techniczne na to pozwalają. Też widzę ten limit nadzwyczaj często i nie pozwala mi to rozwinąć skrzydeł

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Jak najbardziej popieram pomysł zniesienia, bądź zwiększenia limitu. Przez niego nie można nawet porządnej prezki zrobić.Idę się pochlastać.

  4. #4
    TeraMisiu
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Chyba 64kb, a nawet 128 tak bardzo nie zasyfi bazy danych
    Limit został wprowadzony z powodu błędów w prezentacjach.

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...a-dru%C5%BCyny


    Cytat Napisał Jacek Zobacz post
    Problem jest w wielkości prezentacji. Naprawiłem edycję dużych prezentacji i wprowadziłem limit 32KB, żeby w przyszłości nie było takich problemów.

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Polecam ręcznie pisać HTML a nie za pomocą edytora - oszczędzicie 2/3 miejsca.

  6. #6
    Pirrat
    Konto usunięte
    Dobra rada dla cierpliwych i ogarniętych

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-05-2011
    Postów
    162
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Polecam ręcznie pisać HTML a nie za pomocą edytora - oszczędzicie 2/3 miejsca.
    Zrobiłem skromną prezentację w Photoshopie, wrzuciłem ją jako tło, dodałem na samym dole licznik. Teraz, gdy chcę przenieść licznik na samą górę pokazuje mi, że limit wynosi 32 kB. Żadnych dodatkowych animacji, tekstów nie wrzucałem.

  8. #8
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Andrevv Zobacz post
    Zrobiłem skromną prezentację w Photoshopie, wrzuciłem ją jako tło, dodałem na samym dole licznik. Teraz, gdy chcę przenieść licznik na samą górę pokazuje mi, że limit wynosi 32 kB. Żadnych dodatkowych animacji, tekstów nie wrzucałem.
    Wklej kod HTML prezentacji (z podglądu edytora)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •